לברווז את העיר

במותג בגדי הים ugly duckling חובבים דוגמניות שהן לא דוגמניות, מתרחקים מסכין הפוטושופ וגם מהאזור המסחרי של יד אליהו

 1. בגד ים של ugly duckling בעיצוב גל אנג'ל
  (רוני כנעני)
 2. בגד ים של ugly duckling בעיצוב גל אנג'ל
  (רוני כנעני)
 3. בגד ים של ugly duckling בעיצוב גל אנג'ל
  (רוני כנעני)
 4. בגד ים של ugly duckling בעיצוב גל אנג'ל
  (רוני כנעני)
 5. בגד ים של ugly duckling בעיצוב גל אנג'ל
  (רוני כנעני)
 6. בגדי ים של ugly duckling בעיצוב גל אנג'ל
  (רוני כנעני)
 7. בגד ים של ugly duckling בעיצוב גל אנג'ל
  (רוני כנעני)

גל אנג'ל הגתה את מותג בגדי הים ugly duckling, למען בנות הסולדות מהמוניות וסוגדות לכל מה שהוא בוטיק (או כפי שסובר שלומי שבן: "כולנו חניכות תרבות צרפת, רק כאן בארץ דבקו בנו ההרגלים"). לפיכך, בגדי הים של אנג'ל (33), מאפרת ותדמיתנית המשיקה קולקציה ראשונה, מנוגדים לכל מה שמגיע בכמויות ומיוצר בסדרות. אלה בדיוק לא הגזרות והדוגמאות שהייתן מוצאות בממלכת בגדי הים של אזור יד אליהו.

את אווירת הבוטיק ניתן לאבחן גם בצילומים. בהחלטה משותפת עם הצלמת רוני כנעני, הוחלט על לוקיישן in door, שיכלול בגדי ים, אבל בלי ים והרחקת סכין הפוטושופ מהתוצאה הסופית. "רצינו לשבור את החד גוניות, המסחריות והקבעון של בגדי ים מצולמים בשמש, עם דוגמניות משופצות להפליא", כך לפי אנג'ל. "הדוגמניות לא מקצועיות, סתם בחורות יפות שאנחנו מכירות: אחת עושה איתי יוגה, אחת מוכרת בחנות ואחת מהן היא אחותי. כולנו התאספנו בסטודיו, כשחלק מהמצולמות אפילו לא היו אמורות להשתתף בהפקה. היתה אווירה לא מחויבת".

מחירים: 350-470 ש'

להשיג ב'מאיו', רח' מלכי ישראל 7; שבזי 15, נווה צדק, ת"א; רח' , אוסשקין 61 רמת השרון; 'עלמה', מרכז בעלי מלאכה 9, ת"א; 'בנקר', רח' דיזנגוף 210, ת"א ובסטודיו המעצבת-052-2568801