פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   שוגרדדי בתערוכת Who's Next

   באופן מעט מפתיע, דווקא מותג הטי-שירטס שוגרדדי הולך להשתתף בתערוכה לקנייני אופנה בפריס

   מכל סיפורי ההצלחה של אופנאים ישראליים, בארץ ובעולם, שוגרדדי הוא ללא ספק התמוה ביותר. לא, אין הכוונה כאן להעליב או לרמוז על בעיה כלשהי עם המותג. אך מאז שהגיח לתודעתנו בשנה שעברה, הספיק כבר להפוך לחביב הסלבריטאים ולשם דבר, להחליף חצי מבעליו (שוש ברבי ואוהד חיים התחלפו בשוש ברבי ומאיה גיגי), להופיע בכל פינה ובכל צילום פפראצי/תוכנית טלוויזיה/כתבת אופנה - ונראה שכל זה עדיין לא מספיק לדדי החמדן. עכשיו הוא הולך להמתיק את תערוכת Who's Next שתתקיים בספטמבר בפריס.

   התערוכה כמובן אינה תערוכת אמנות, ולכן אין להסיק ממנה כי הדדי משתתף בה על סמך הישגים אמנותיים מרשימים במיוחד, אך כל השתחלות לתערוכה המיועדת לקניינים מכל העולם מוכיחה כישרון ניהולי ושיווקי מרשים. ולמה תמהנו כל כך על השתלבות המותג בעולם הגדול? ובכן, ראשית, מדובר בסופו של דבר במותג טי שירטס - אמנם כבודן של טי שירטס מודפסות במקומו מונח, אך יש בארץ מעצבים שהם גם מוכשרים וגם רחבי יריעה. ושנית, הבחירה בהדפסים של המותג נעה לרוב בין בנאליה עולמית (דיוויד בואי, קיס, רולינג סטונס) לביצתיות מקומית (נינט) - מה שמעלה את השאלה איזה קהל יעד עולמי יימשך לתמונתה של הנינה על טי-שירט, בלי ששמע אי פעם את קולה הערב.

   בכל מקרה, למרות מה שאולי משתמע מהכתוב מעלה, כוונתנו היא רק לפרגן. מזל טוב, שוגרדדי, אל תשכחו להביא גם לנו איזה קרואסון למזכרת.

   חולצות של שוגרדדי (יח"צ)
   טישרטס של שוגרדדי. מי יזהה את נינט בשאנז אליזה? (צ': יחצ)
   חולצה של שוגרדדי (יח"צ)
   (צ': יחצ)
   חולצה של שוגרדדי (יח"צ)
   (צ': יחצ)
   חולצות של שוגרדדי (יח"צ)
   (צ': יחצ)
   חולצה של שוגרדדי (יח"צ)
   (צ': יחצ)
   חולצה של שוגרדדי (יח"צ)
   (צ': יחצ)
   טישרטס של שוגרדדי (יח"צ)
   (צ': יחצ)