פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אופנה בשני חלקים

   המזכירה הסקסית בז'קט ובחצאית עיפרון או הבוסית הביצ'ית במכנסי צינור מבד תואם לחלק העליון - נשים מתלבשות על חליפות

   בעונה הקרובה יהיה זה בלתי אפשרי להתעלם מנוכחותן הדומיננטית של החליפות הנשיות והמחוייטות. מהתבוננות בקולקציות סתיו-חורף של מעצבי העל, מעצבים צעירים וגם הרשתות המסחריות, ניתן להתרשם משני סגנונות עיקריים של חליפות: מראה המזכירה הסקסית ומראה הבוסית הקשוחה. וזו לא שאלה מהן שאיפותכן לעתיד, אלא מהו המראה אליו אתן יותר מתחברות וברגע שתבינו, הדרך משם ועד רכישת החליפה האולטימטיבית, תתקצר באופן משמעותי.

   מראה המזכירה הסקסית
   השפעות - מראה המזכירה הסקסית, מושפע באופן ישיר מחליפות שהיו נפוצות בעשור הפיפטיז וכונו SECRETARY SUITS. שני החלקים, הז'קט והחצאית, עשויים מבדים תואמים (לרוב עבים) באותו הגוון ובקוויים עיצוביים, נקיים וסימטריים. הצללית המתקבלת היא של שעון חול - מותניים צרים והבלטת החמוקיים הנשיים.

   המראה עצמו - הז'קט קצר (מעל לקו הישבן) ומדגיש מותן, במידה והוא מצוייד בחגורה, יכול להיווצר אפקט נחמד של פתיחה מתחת לקו המותן ועד סופו. בסתיו ובחורף הנוכחיים מוטב שגם הז'קטים יצרו מראה מודגש ומרובע באיזור הכתפיים. החצאית הנדרשת היא בגזרת עיפרון ומסתיימת מתחת לקו הברך.

   מבנה הגוף המתאים - מבנה גוף רזה עד ממוצע, בעל פרופורציות טובות, יכול להתאים לחליפה כמו כפפה ליד. גם נשים שפלג גופן התחתון צר ופלג גופן העליון כבד, יוכלו להיראות נפלא עם ז'קט מחטב וחצאית מדגישה רגליים.

   מראה הבוסית הקשוחה
   השפעות - מראה הבוסית הקשוחה שואב את השראתו מהמלתחה הגברית. הסילואטות עוברות רה-אורגניזציה, על מנת שיטיבו עם החמוקיים הנשיים, מה שאומר צללית כללית צרה וארוכה, בעוד שהבלייזרים עצמם מתקצרים. בניגוד למראה המזכירה הסקסית, במראה הבוסית הקשוחה לא חייבת להתקיים התאמה אבסולוטית בין המכנסיים לז'קט, אם כי חובה לחפש ולמצוא את הקשר ההגיוני בין הגזרות של שני הפריטים השונים.

   המראה עצמו - חלק מהז'קטים מגיעים בגזרה ישרה ומשוחררת וחלקם בגזרה פחות נונשלנטית, יותר מהודקת ומדגישת מותן. בגזרת המכנסיים, הגזרות נעות בין גזרה ישרה (אפשרי עם קפל אחד לאורך) לבין גזרת צינור.

   מבנה גוף – כל אישה יכולה להתאים לחליפת 2 חלקים, אם כי נדמה שנשים שמבנה גופן רחב מהממוצע, יהנו יותר מעודפות הבד ומאפקט ההסתרה שמאפשרות חליפות מסוג זה. נשים רזות יכולות ללבוש מכנסי צינור צרים ובלייזר פתוח ומשוחרר ובכך ישיגו את הצללית הנפוצה והרצויה ביותר בעונה הנוכחית

   חליפה של קרייזי ליין - חורף 2008 (יח"צ)
   מתוך קמפיין bebe - חורף 2008 (אתר רשמי)
   חליפה של CHIC - חורף 2008 (יח"צ)
   חליפה של אליאן סטולרו - חורף 2008 (יח"צ)
   חליפה של ולנטינו - חורף 2008 (אתר רשמי)
   חליפה של פראו בלאו - חורף 2008 (יח"צ)
   חליפה של ESCADA - חורף 2008 (יח"צ)
   חליפה של מיס לגוט - חורף 2008 (יח"צ)
   חליפה של דיור - חורף 2008 (אתר רשמי)
   חליפה של שאנל - חורף 2008 (אתר רשמי)
   חליפה של רונן חן - חורף 2008 (יח"צ)
   חליפה של סיגל דקל - חורף 2008 (יח"צ , עידו לביא)
   חליפת UGA - חורף 2008 (יח"צ)
   חליפה של מאוזנר - חורף 2008 (יח"צ)
   חליפה של קוואלי - חורף 2008 (אתר רשמי)