הביאו את הזהב הישן

רשתות התכשיטים השונות ימירו את הזהב הישן שלכם בכסף מזומן או בזהב אחר, במסגרת מבצעי תחילת החורף

שני פישר
28/10/2007

עם הזמן, הופך הזהב למשאב טבע נדיר יותר ובהתאמה, גם יקר יותר. לכן, חברות תכשיטים רבות, שהזהב עבורן הוא מה שקמח עבור לחם ארז קומורובסקי, עורכות בתקופה הקרובה אירועים ומבצעים שמטרתם לגייס מלקוחות את הזהב הישן שברשותם ולתגמל אותם בתמורה.

רשת רויאלטי ROYALTY תקנה את תכשיטי הזהב שברשותכם, בכסף מזומן בתעריף שינוע בין 41-47 ש' ל-1 גרם זהב (בהתאם לתנודות הבורסה). המבצע יתקיים בכ-40 סניפי רויאלטי, החל מהיום למשך חודש ימים.

רשת "תכשיטי קורל" ו"צבאן בכור" יוצאת במבצע שיתקיים במהלך כל חודש נובמבר, בו הציבור הרחב מוזמן למסור תכשיטים ושעוני זהב ישנים, עבורם יקבל הלקוח כסף מזומן, בתעריף של 60 ש' עבור 1 גרם זהב.

תכשיטי "מילר" ממשיכים במסורת בת ארבע השנים ופותחים בארועי ה-GOLDEN PARTY, המאפשרים לצרכן להמיר את הזהב מתכשיטיו הישנים בתכשיט חדש, בזיכוי שערכו גבוה ב-25% ממחיר השוק של הזהב. אז נכון, אי אפשר להתעשר מעסקה כזו, אבל כן ניתן להשתמש בזיכוי לרכישת תכשיטים חדשים מקולקציות "מילר" השונות, כמו גם להיעזר בשירותו של צורף מטעם החברה ולעצב תכשיט אישי (ניתנת גם אפשרות לשבץ את היהלומים ואבני החן שהוסרו מהתכשיט הישן בתכשיט חדש.)

אירועי ה-Golden Party ייערכו בכל שבוע בחנות אחרת, בין הימים ד'-שבת:

14-17 בנובמבר: "מילר" בקניון עזריאלי, ת"א.
21-24 בנובמבר: "מילר" בקניון רמת אביב.
28 בנובמבר עד ה-1 בדצמבר: "מילר" בקניון שבעת הכוכבים, הרצליה.
5-7 בדצמבר: "מילר" דיזנגוף 157, ת"א.
12-15 בדצמבר: "מילר" בקניון ארנה, הרצליה.
19-22 בדצמבר: "מילר", פרויקט ממילא, ירושלים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully