פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הסנדל שיציל את הכדור

   אם תדעו שסנדלי פלסטיק מסוימים הם ירוקים וחתומה עליהם דוגמנית העל ג’יזל בונדשיין, זה יגרום לכם לחבב אותם יותר?

   למעשה תצוגות האופנה המעניינות באמת הן אלה המתרחשות מאחורי הקלעים, שהרי הרבה יותר מעניין לדעת מה לובשת נעמי קמפבל כשהיא יוצאת לקנות קפה בסטארבקס ומה בדיוק לבשה אגנס דיאן אחרי שיצאה מהבית ורגע לפני שהתיישבה מול שולחן המאפר. הן אלה שמקבלות פריטים נחשקים במתנה ונחשפות לפריטי האופנה מהיפים שיש בעולם המערבי. אנחנו רוצים להאמין שעם הזמן הן פיתחו טעם ייחודי ויכולת לאתר בקפידה את הפריטים המעניינים שמציע להן השוק.

   אולי זו גם הסיבה שבגללה מתנפלים ההמונים על כל קולקציה מוגבלת, שמשיקה דוגמנית-על לרשת מסחרית, וזה קורה הרבה בזמן האחרון. אנו מניחים שדוגמנית לא תצא בקו שהיא אינה עומדת מאחוריו, וברגע שרכשתי חולצה של קייט מוס ל-H&M, קניתי גם טעם טוב, למרות שבפועל אין לדעת איזה חלק מתוך מהקולקציה מעצב הסלב בעצמו.

   במקרה של ג'יזל, היא אינה מתיימרת להיות מעצבת, אבל החליטה לחתום את שמה על קו סנדלים, של חברת Grendene הברזילאית, האחראית גם למותג Ipanema. הסנדלים מקו Ipanema Gisele Bundchen, עשויים מ-PVC גמיש ומגיעים בגוונים צבעוניים. חובבי הסגנון יטענו שיש בהם משהו שמזכיר את נעלי הפלסטיק הברזילאיות של מליסה, ואילו שונאי הפלסטיקים המעוטרים בסברובסקי, יראו בהם שקפקפים פשוטים, שרק חתימת שמה של ג'יזל על הסוליה, מבדיל אותם מנעלי גומי פשוטות, המשמשות לצליחת נחל יהודייה בטיול שנתי.

   Grendene היא חברת אופנה המדגישה אג'נדה אקולוגית, ומתייצבת בעיקר לצידו של משק המים העולמי. חלק מההכנסות ממכירת הקולקציה ברחבי העולם, מוקדש למימון פרויקטים מיוחדים לשמירה על מקורות המים שעל פני כדור הארץ, הייצור במפעלי Grendene נעשה בתנאים בלתי מזהמים והחברה ממחזרת את שאריות חומרי הגלם בתהליך הייצור - הפי.וי.סי, הצבעים והמים.

   ג'יזל תרמה את חלקה בכך שהיא חתומה על הקולקציה ומככבת בקמפיין בהתנדבות. בכך היא מצטרפת לחבורה העליזה של סלבס, שהשתתפה בעבר בקמפיינים של Ipanema, ביניהם שרון סטון, קלאודיה שיפר וז'אן פול גוטייה.


   מחיר: 149-119 ש'
   סנדלים משובצים באבנים: 500-300 ש'

   לרכישה: 'גוטקס', רח' נירים 8, ביד אליהו, ת"א; Capla (חנות היבואן), רח' מרגוזה 38, יפו-ת"א ובחנויות נעליים המובחרות ברחבי הארץ.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)