קולקציה קבוצתית ב-Talin's

גלריית התכשיטים Talin's בתל אביב, מארחת את קולקציות הזהב של 8 צורפים צעירים. המחירים נעים בין 66,600 ל-1,000 שקלים

מערכת וואלה!

חנות התכשיטים TALIN'S, מציגה קולקציית תכשיטים קבוצתית, המורכבת מסדנאותיהם של מעצבים-צורפים נבחרים, תחת הכותרת "טביעת אצבע - מפגשים של יד עם זהב". כל התכשיטים עוצבו בעבודת יד ועשויים זהב. בין המשתתפים:

אורנית בר-נס - מעצבת הבית של Talin's, בוגרת המחלקה לעיצוב תכשיטים במכללת שנקר בהצטיינות. עבודותיה מושפעות מפיסול קראמי והיא מציגה בהן מעבר אל טביעת האצבע, שהיא פעולה טבעית בחומר הרך ומוזרה במתכת. מחירים: 2,300-5,300 שקלים.

אסנת ויינגרטן - חוקרת תרבות שרשמים ממסעותיה נצרפים לתכשיטים. ויינגרטן למדה בסן פרנסיסקו והציגה בתערוכות כחברה באגודת הצורפים של צפון אמריקה. כל מסע פיזי ורוחני בטריטוריה חדשה מוליד סדרה של התייחסויות בחומר. מחירים: 1,000-19,000 שקלים.

אמיתי קו - כבוגר האקדמיה למחול בירושלים, עבודותיו הן אוסף של תנועות, של תנוחות חומר המתחברות ומבססות את המהלך הבא. שפתו אישית מאוד והיא נבנתה משנים של עבודה דרך פילטרים של כוריאוגרפיה. מחירים: 5,920-66,600 שקלים.

אורית סתיו - צורפת ומעצבת, רושמת במתכת, בוגרת המחלקה לעיצוב תכשיטים ב"שנקר". עבודותיה מדברות בשפה הבסיסית ביותר, זו שאפילו אינה משטח אלא גבול קו-חוט. נושאי עבודתה אורגניים, היא מושפעת מהטבע העוטף את ביתה שבהרי ירושלים: ענפים, סבכות רשת, עשב שדה, פריחה וקמילה. מחירים: 3,470-9,134 שקלים.

הלנה אדלשטיין-סורוקה - בוגרת המחלקה לעיצוב תכשיטים ב"שנקר". בתכשיטיה ניתן לראות את נטייתה החזקה אל הטקסטיל והבחירה בטכנולוגיה חדשנית של הצריבה המסורתית – הפוטו אצ'ניג. היא מתכתבת עם אובייקטים אטרוסקיים ועם טכנולוגיות עתיקות, כחריטה. מחירים: 1,393-3,024 שקלים.

אורנה ורטהיים - מתמחה בעבודת פטיש-ריקוע, טכניקה עתיקת יומין של רידוד ופריסה של המתכת. היא עסקה בעבר בתחום מנהל העסקים, כשלימודי אוצרות ומדעי הרוח בהם המשיכה, מיקדו את החיבור שלה אל השורש, המקום בו נפגש הפטיש עם הזהב. 8,140-12,580 שקלים.

עדיה - צורפת ומעצבת, בוגרת מדרשת תלפיות. סדרת העבודות שלה היא משיכות מכחול מתקמרות וחומריות, שתורגמו אל המתכת. דרך תהליך חשיבה והטמעה, נוסחה פעולה המוליכה את הביטוי התנועתי דרך אלמנט הזמן, כמו צילום של מצב. 3,000-12,000 שקלים.

דנה בלום - מעצבת הבית של Talin's, סיימה את לימודיה במחלקה לעיצוב תכשיטים של מכללת שנקר בהצטיינות, בוגרת תואר שני ב-Creative Academy שבמילאנו, עבדה בעבר כמעצבת תכשיטים ב"קרטייה" פריז. ההשראה לקולקציה הנוכחית היא תולדה של התבוננות בתנועתית שבטבע, באינסופיות של השינוי בחי ובצומח. מחירים: 3,226-6,660 שקלים.

Talin's בן יהודה 231, תל אביב

העתיד כבר כאן

הבדיקה החכמה שמאתרת סיכון מוגבר ללקות בשבץ מוחי

בשיתוף שחל
לכתבה המלאה
אסנת ויינגרטן. 12,924-15,598 שקלים (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
אמיתי קו. 66,660 שקלים (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
עגילים של אורית סתיו. 9,134 שקלים (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
שרשרת של הלנה אדלשטיין-סורוקה. 3,024 שקלים (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
טבעת של אורנה ורטהיים. 12,580 שקלים (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
שרשרת של עדיה. 6,000 שקלים (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
טבעת של דנה בלום. 6,660 שקלים (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully