שבוע האופנה בפריז

שירת הסירנה

גם ברוס וויליס וריהאנה באו לשמוע את האזעקה העולה ויורדת של ג'ון גליאנו בתצוגת דיור - דיווח משבוע האופנה בפריז

אדר ריכטר, פריז
05/10/2009
רויטרס

הרחבה שמחוץ לאוהל הלבן הענק שהקימה דיור בגני טווילרי לרגל שבוע האופנה בפריז, החלה להתמלא במוזמנים שהיו לבושים במיטב האלגנטיות הפריזאית. אחרי שמכוניות המרצדס פלטו את ריהאנה וברוס וויליס שהגיעו אל התצוגה, אפשר היה להתפנות ולסקור נשים על עקבי סיכה דקיקים (שנשארים רזים גם בחלק בו הם מתחברים לסולייה), גברים עם עניבות פפיון חצי משועשעות שהצטרפו לגברים בז'קטים צהובים וסגולים ודוגמנית אחת בעלת תספורת קארה משולמת, ששערה צבוע בצבעי דגרדה - זה התחיל עם צבע לבן בקרקפת, שהפך בהדרגה לכחול כהה בקצוות.

כל האורחים האלה, לא ידעו שהם מהווים טעימה מהתצוגה עבור עוברי האורח וצלמי הפפארצי שתצפתו עליהם מעבר לגדר. אפשר לומר שהם היו חלק ממה שג'ון גליאנו הציע בתוך האוהל: חיים בסרט. תצוגת קיץ 2010 של דיור, עמדה בסימן הפילם נואר. התצוגה נפתחה בסירנות עולות ויורדות, בזמן שצללית חשודה נראתה בקצה המסלול כשהיא אוחזת באקדח. צרחה נשמעה ברקע ומתוך עשן, הגיחו הדוגמניות למסלול בשפתיים אדומות מסותתות באופן מושלם, שנראו כאילו נשקו למלחמת העולם השנייה, ובתספורת בלונד שהולכת טוב עם חצאית צ'רלסטון.

אבל את הצ'רלסטון המיר גליאנו בהרבה וריאציות על בגדי לנז'רי, שיצרו מראה פאם פאטל מוחץ. כמו הרבה מהמעצבים שבחרו ללכת בקיץ 2010 על שיפון בצבעים עזים ומשחקי שקיפויות, גם גליאנו פתח את החזייה קדימה לעולם, הוציא את המחוכים החוצה והפך את השמלות לדקות וקלות.

בין מכנסי קטיפה קצרים, למעילי טרנץ' מקוצרים לאורך מיני, ושמלות מיני מתחרה, הופיע על המסלול צונאמי צבעוני של דוגמניות בשמלות ערב ארוכות של שיפון שהותירו מאחוריהן שובל מתנפנף של סגולים וורודים.

את התצוגה סיים גליאנו ביציאה פומפוזית אל הבמה. על רקע קולות נפץ ומתוך עשן סמיך, הוא הגיע למסלול במעיל טרנץ' בעל צווארון מוזהב, כובע של האמפרי בוגארט ובליווי שני שומרי ראש.

צילום: רויטרס
עריכה: גדי ויינסטוק

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully