רחוק מדיזנגוף

חברי המצפן האופנתי חיפשו לסוניה הירושלמית, יקירת המדור, גרבונים לפאר בהם את רגליה ונפלו על מכרה זהב לטייטצים שמציע את הכל בחצי מחיר

שירה פור
23/12/2009

הטבע חנן אותה ברגלי איילה חטובות מנשוא, החינוך הסובייטי העניק לה את החיבה התמוהה למיונז והרחוב הישראלי את אוצר הדימויים והקללות העשיר. הכירו את סוניה אוליצקי, נשמה יקרה ללב המדור, ירושלמית זכה וטרייה בעיר הרשע, שסיימה לא מכבר בהצטיינות את לימודיה בבצלאל במחלקה לתקשורת חזותית, ומיד נחטפה לעבודה כשולייתו המסורה של האמן המוערך דוד טרטקובר.

עקב טענתה של סוניה כי באגף הפנים הפוטוגניות היה הטבע נדיב איתה מעט פחות, החליטה דנה הצלמת לתעד את קלסתרה החינני של סוניה תחת מעטה גרבון תחרה חצילי של קדס.

את כל הגרבונים המצולמים בכתבה תוכלו למצוא בחנות בשם "סטיליסטה", השוכנת ברחוב בוגרשוב בתל אביב ומהווה גן עדן עלי אדמות לגפיים התחתונות. יש כאן מכרה של גרבונים מיוחדים ומכנסי טייטץ, חלקים ומודפסים, כולם במחיר אחיד של 29 שקלים לגרבונים וטייטץ רגילים ו-89 שקלים לטייטץ עבים דמויי עור. במהלך שהייה של חצי שעה בחנות, נרשמו שתי בנות מבואסות למחצה שנתקלו בגרבונים זהים לאלה שרכשו לאחרונה בעבור מחיר למעלה מכפול, האחת בדיזנגוף והשנייה בגן החשמל. העצב נמחה חיש קל בשמחת בית השובבה, תוך בולמוס שופינג שפיצה ביעילות על התקף הפראייריות שלקו בו.

וכדי שלא יהיה לסוניה קר בידיים, חלילה, כיסינו את אצבעות ידיה בשלל כפפות וינטג' ששלפנו מחנות בגדי היד שנייה בעלת השם הלסבו-שיקי "אהבה לשנייה", שממוקמת ברחוב רש"י בתל אביב. אוסף הכפפות הגדול בחנות כולל מבחר כפפות עתיקות מעור ומבד שמחירם נע בין 40 ל-150 שקלים. חוץ מזה, כדאי לשים לב לסטנד המבצעים שבחוץ, שמציע חולצות ושמלות ב-60 שקלים ומעילים בהנחה של 20%-50%, ולאוספי הסיכות והתיקים השווים - המוכרת: "יש לנו פה תיקים מתקופת עשיו".

מה, כמה, איפה:

גרבונים במגוון דוגמאות: 29 שקלים
מכנסי טייטץ מבריקים: 89 שקלים

סטיליסטה. בוגרשוב 53, תל אביב. 03-6202983

כפפות עור חומות: 100 שקלים
כפפות עור לבנות: 100 שקלים
כפפות משובצות בשחור-אדום: 60 שקלים
כפפות קטיפה: 80 שקלים

אהבה לשנייה. רש"י 17, פינת קינג ג'ורג', תל אביב. 03-5252755

טוב לדעת (מקודם)

בשל ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאבים: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

מוגש מטעם בי קיור לייזר
האמנם באגף הפנים הפוטוגניות היה הטבע נדיב איתה מעט פחות? סוניה(צילום: דנה מאירזון)
גרבונים. 29 שקלים(צילום: דנה מאירזון)
גרבונים. 29 שקלים(צילום: דנה מאירזון)
גרבונים. 29 שקלים(צילום: דנה מאירזון)
גרבונים. 29 שקלים(צילום: דנה מאירזון)
גרבונים. 29 שקלים(צילום: דנה מאירזון)
כפפות עור לבנות. 100 שקלים(צילום: דנה מאירזון)
מבחר כפפות עתיקות מעור ומבד מחירים שנעים בין 40 ל-150 שקלים(צילום: דנה מאירזון)
מכנסי טייטץ מבריקים. 89 שקלים(צילום: דנה מאירזון)
כפפות משובצות. 60 שקלים(צילום: דנה מאירזון)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully