פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הטרנד הכי חם?

   דיזל מעודדים את הטמטום בקמפיין קיץ שכולל 40 מודעות בעלות אופי אידיוטי, שינסו לשכנע אתכם שלהיות סתומים זה הדבר הבא

   מפרסמים רבים המודעים לשאיפות הלב שלנו מתאמצים לשכנע אותנו ששימוש במוצריהם יבטיח לנו שיער מבריק, עור חלק או את האושר המוחלט. הם מציגים בפנינו סיטואציות מפתות ופרזנטורים ידועים והתוצאה ידועה מראש: הם הופכים אותנו לסאקרים של מותגים.

   לאחרונה השיקו 'דיזל' קמפיין המבוסס על התובנה הצרכנית לפיה יש בנו, או יותר נכון בקהל המטרה של 'דיזל', צורך בלתי מסופק להיות מדי פעם דווקא טמבלים. התנהגות מטופשת או מסתכנת, כך אומרים לנו ב'דיזל', היא הרבה יותר כיפית ולכן אפשר מדי פעם להיות טיפשים. בהתאם לכך, הקמפיין ממליץ במפורש: "תהיו סתומים" Be Stupid. במודעות המצטיינות בפן הקריאטיבי לא מוצגות אידיליות הפונות אל הצרכן הממוצע, אלא סיטואציות אהבליות הנוגעות בעצביהם החשופים להשפעה של צעירים משועממים הזקוקים לריגושים.

   עד כה הופצו במסגרת הקמפיין לקולקציית אביב/קיץ 2010 כ- 40 מודעות המבוססות על הקונספט ויש לציין שמדובר במודעות ייחודיות ומשעשעות למדי. מסתבר שלהיות חכמים זה משעמם, אבל לעשות שטויות זה כיף. הביגוד, אגב, נשאר נאמן לערכי המותג: אורבניות, חוסר מאמץ, נוחות, פרקטיות, אסרטיביות וסקסיות. יכול להיות שבאמת מטורללים נהנים יותר.

   קמפיין הטיפשות של דיזל (יח"צ)
   קמפיין הטיפשות של דיזל (יח"צ)
   קמפיין הטיפשות של דיזל (יח"צ)
   קמפיין הטיפשות של דיזל (יח"צ)