פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הנעל מלוך נס

   מדור משכורת 13 שוב מפתה אתכם לקנות נעליים במחיר מופרז (5,600 שקלים) והפעם זה גם הזוג הכי מפלצתי בסביבה. סתם, כדי שיחשבו שאתם נורא מיוחדים

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   ניקולס קירקווד לרודרטה, קיץ 2010 (צילום: אתר רשמי)

   יש נעליים שהן צומת. כמו הנעל הזו למשל, שמפגישה בין שני מעצבים שנויים במחלוקת שקשה להתמודד איתם. מצד אחד גאון הנעליים הבריטי ניקולס קירקווד ומנגד, צמד האחיות המנהלות את בית האופנה האקספירמנטלי "רודרטה", שלושתם משתפים פעולה כבר מהשנה שעברה.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   (צילום: האתר הרשמי)

   בדומה לקולקציית הקיץ של האחרונות, שהייתה אורגיה פראית בין השבטי-החייתי הייצרי ביותר ובין הנדסה גנטית רדיקלית, כך גם הנעליים האלו. עקב המורכב מאומים מפוייחים, חרטום המשמש ככסות שריונית, ופיסות עור הארוגות כצמח מטפס וארוטי. כמו הגדולות שביצירות, גם זו מניבה תגובה המורכבת משני קצוות: שנאה טוטאלית וכמיהה חסרת מעצורים, המטרידים את הנפש, ומנגד גורמים לה להרגיש עד כמה היא חיה וקיימת.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   חרטום המשמש ככסות שריונית (צילום: האתר הרשמי)

   הנעל האקסצנטרית הזו, שחיות אופנה כמהות לה מאז נצפתה לראשונה על מסלול תצוגת הקיץ של רודרטה בספטמבר האחרון, היא לא רק יקרה במיוחד, אלא נדירה באופן יוצא דופן. אפילו לחנות האופנה הנועזת "קולט" בפריז הוקצו בסך הכל שני זוגות. המעטות שיזכו לצוד אותן באופן אישי ולגעת בפלא, עשויות לחוש כמו סינדרלה, אבל לא שזוכה רק בנסיך, אלא במעיין הנעורים. ככה זה כשמכניסים את הרגל לתוך נעל שיש בה את תמצית הסוד של מרדנות אמיתית היכולה לשנות חיים שלמים.

   מחיר האופי והיופי: 5,600-5,000 שקלים, תלוי ביעד המשלוח.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   עקב המורכב מאומים (צילום: האתר הרשמי)
   תצוגת רודרטה קיץ 2010 (AP)
   מבין העשן אפשר לחזות בפלא על רגלי הדוגמניות (צילום: AP)