פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   נקודת חן

   ז'ניל וויליאמס היא הדוגמנית השחורה שמשגעת כרגע את ניו יורק. אנחנו התלהבנו בעיקר מצילומי העירום החושניים שלה על רקע נוף מדברי צחיח למגזין ID

   אם יש מועמדת ראויה לרשת את התואר "הגוף" של הסופרמודל האוסטרלית אל מקפירסון, הרי היא ז'ניל וויליאמס, הדוגמנית הכי חמה כרגע שמגיעה מאזור הקריביים. וויליאמס, ילידת קינגסטון בירת ג'מייקה, ציינה הקיץ הישגי שיא לדוגמנית כהת עור ועברה, לאחר מספר שנות דוגמנות, מעמודי הפנים של מגזיני האופנה הנחשבים לשעריהם. פניה הבובתיות-אקזוטיות מבוקשות היום משני צידי האוקיינוס, ובגיל 20 היא מסתמנת כאחת הדוגמניות השחורות המבטיחות בתעשייה היום.

   ז'ניל על שער ID (סריקה)
   על שער מגזין ID

   היא החלה את הקריירה ב-2005 בגיל 15 עם זכייתה במקום השני בתחרות הדוגמנות השנתית של סוכנות Pulse הג'מייקנית. ב-2006 הוחתמה על ידי סוכנות 'ניו-יורק מודלס' ובאפריל אותה שנה נבחרה על ידי אתר Models.com לדוגמנית החודש. זמן קצר אחר כך השתתפה בקמפיין בנטון לסתיו-חורף 2006 שצילם דיויד סימס. הקמפיין עורר את התעניינותה של אנה וינטור, עורכת ווג ארצות הברית רבת ההשפעה, שביקשה להיפגש עמה אישית. במאי 2008, היא הופיעה בגיליון ווג איטליה שהוקדש כולו לדוגמניות שחורות. בעקבות פרסום הגיליון, יומן העבודה שלה הפך להיות עמוס במיוחד והחל מעונת סתיו/חורף 2009 היא הפכה לנוכחת קבועה בתצוגות שבועות האופנה, בין היתר על המסלולים של ברברי, קנזו, נרסיסו רודריגז, ויויאן ווסטווד, זאק פוזן, לנווין, ולואי ויטון.

   ז'ניל בפרסומת לבנטון (יח"צ)
   בפרסומת לבנטון

   ההצלחה ממשיכה גם ב-2010. בפברואר היא הופיעה על שער גיליון הקיץ של מגזין האופנה הבריטי LOVE. תמונת השער, כמו התמונות הנוספות במגזין, צולמו על ידי צמד הצלמים מרט ומרקוס, בכולן היא מופיעה בעירום. ביוני השנה זכתה להופיע גם על שער גיליון הקיץ של מגזין I:D ובהפקת פנים שצולמה במדבר קליפורניה. צילומי העירום האנרגטיים והחושניים על רקע הנוף צחיח שנעשו ביום אחד וללא כל אנשי שיער ואיפור מיקמו אותה בראש רשימותיהם של מלהקי תצוגות.

   ז'ניל על שער מגזין Love קיץ 2009 (סריקה)
   על שער מגזין LOVE

   היום היא מתגוררת בניו יורק, מקפידה על פילאטיס פעמיים בשבוע, מבשלת הרבה בעצמה ומבקרת בסטארבקס בכל הזדמנות. היא מעריצה גדולה של ליידי גאגא, נהנתה מאוד באווטאר ו"הסוד" מאת רונדה בירן הוא הספר האהוב עליה. הסופרמודל השחורה הראשונה נעמי סימס היא אייקון האופנה שלה. בארונה הפרטי היא הכי אוהבת את תיק 'בירקין' של הרמס שקנתה לעצמה וג'ינס של הלמוט לאנג. בראיון לווג בריטניה מתחילת השנה דיברה בכנות על הקריירה שלה כדוגמנית וציינה קניות וכסף כצ'ופרים הכי טובים של עבודה קשה. בתעשייה המעדיפה בדרך כלל דוגמניות עם שיער, עור ועיניים בהירות, ז'ניל וויליאמס היא משב מרענן של עור שוקולד, לוק האקזוטי ויופי הטבעי.

   ז'ניל בגילון ID קיץ 2010 (סריקה)
   מתוך גיליון הקיץ של ID
   ז'ניל וויליאמס בקמפיין ל-LOEWE (אתר רשמי)
   מתוך קמפיין למותג העור הספרדי LOEWE