פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   רנסנס אוסטרלי

   עם לוק שנע בין קייט בלנשט, טילדה סווינטון ודיוקנאות נשים רנסנסיות, ג'וליה נוביס, בת 17 מאוסטרליה, עשויה להיות הדבר הבא מהיבשת הרחוקה

   ג'וליה נוביס במגזין Love Want, גיליון 3, קיץ 2010 (סריקה , Bac Parsons)
   במגזין Love Want, גיליון 3, קיץ 2010 (צילום: Bec Parsons, סריקה)

   מאז פרישתה החלקית של ג'מה וורד, דוגמנית אוסטרלית מבוקשת שהחליטה בגיל 21 להאט את עיסוקיה כדוגמנית ולפנות למשחק, אוסטרליה לא הצליחה לשגר פנים חדשות ומשמעותיות לפסגת התעשייה. ג'וליה נוביס (17) אשר בתחילת השנה סומנה במגזין LOVE על ידי המלהקת הניו יורקית המשפיעה מישל לי כהבטחה גדולה, עשויה להיות הסופרמודל האוסטרלית הבאה ולסמן תחייה מחודשת של דוגמניות האי הגדול בעולם.
   עם 180 סנטימטרים, בלונד טבעי, עצמות לחיים גבוהות, עיניים ירוקות, מראה תקופתי ומודרניסטי בעת ובעונה אחת, היא הייתה מהבולטות והזכורות בתצוגות אביב/קיץ 2011 בסתיו האחרון.

   ג'וליה נוביס במגזין וונדרלנד, נובמבר 2010 (סריקה , Dusan Reljin)
   במגזין Wonderland, נובמבר 2010 (צילום: Dusan Reljin, סריקה)
   ג'וליה נוביס בתצוגת אביב/קיץ 2011 של ספורטמקס במילאנו, ספטמבר 2010 (GettyImages , Tullio M. Puglia)
   בתצוגת אביב/קיץ 2011 של ספורטמקס במילאנו, ספטמבר 2010 (צילום: אימג'בנק - GettyImages)

   לפני 3 שנים בזמן שהלכה ברחוב בעירה רוז ביי, פרוור דרומי של סידני, ניגשה אליה סוכנת מסוכנות Priscilla’s המקומית ושאלה אותה אם היא רוצה להיות דוגמנית. היא צחקה כי לא ממש הבינה איך הסוכנת הצליחה למצוא בה פוטנציאל כשהיא לובשת מדי בית ספר, אבל רשמה את פרטי הסוכנת במחברת המתמטיקה שלה והחליטה שהיא רוצה לנסות.

   ג'וליה נוביס בווג אוסטרליה, ינואר 2011 (סריקה , Max Doyle)
   בווג אוסטרליה, ינואר 2011 (צילום: Max Doyle)
   ג'וליה נוביס בתצוגת אביב/קיץ 2011 של סוניה ריקל בפריז, אוקטובר 2010 (GettyImages , Pascal Le Segretain)
   בתצוגת אביב/קיץ 2011 של סוניה ריקל בפריז, אוקטובר 2010 (צילום: אימג'בנק - GettyImages)

   היא לא ביישנית ואין לה שום בעיה להיראות בטופ שקופה על המסלול (כמו בתצוגת אביב/קיץ 2011 של סוניה ריקל בפריז), או נטולת חלק עליון (כמו בהפקת ווג אוסטרליה, The Rules of Attraction, אשר תתפרסם בגיליון ינואר הקרוב). צלקות ילדות בברכיה מטושטשות בעבודות צילום על ידי מאפרים, אבל בתצוגות היא התגלתה כמטופפת מצטיינת על עקבים. בשבוע האופנה במולדתה עבור היא דיגמנה עבור מעצבת בגדי היוקרה קונסטנטינה מיטאס ועבור מותג האופנה האורבנית Alpha 60.

   ג'וליה נוביס (משמאל) וצ'רלי פראנס בקמפיין ברברי בלאק סתיו/חורף 2010 (סריקה , Jacob Sutton)
   בקמפיין סתיו/חורף 2010 של ברברי בלאק (צילום: Jacob Sutton, סריקה)
   ג'וליה נוביס בתצוגת אביב 2011 של נרסיסו רודריגז בניו יורק, ספטמבר 2010 (GettyImages , Frazer Harrison)
   בתצוגת אביב 2011 של נרסיסו רודריגז בניו יורק, ספטמבר 2011 (צילום: אימג'בנק - GettyImages)

   הצעד המשמעותי שמיקם אותה כהבטחה בדוגמנות הבינלאומית התקיים לפני כשנה עם בחירתה על ידי פרנצ'סקו קוסטה, המנהל הקרייטיבי בקלווין קליין, לשמש כפנים הבלעדיות של המותג בתצוגת סתיו/חורף2011 בניו יורק. מאז היא השתתפה גם בתצוגות ברברי, ריצ'רד ניקול וטופשופ בלונדון ובפראדה במילאנו, שם פגשה את מירנדה קאר, קת'רין מקניל ואבי לי קרשאו, אוסטרליות מפורסמות ועסוקות. כמו כן, נשכרה לצילומי הפקות אדיטוריאליות בווג הבריטי, האיטלקי והאוסטרלי, במגזינים Russh, ID, Metal, Dazed & Confused, Wonderland, Oyster ו-Interview. הצילומים לקמפיין סתיו/חורף 2010 של ברברי בלאק היו עד כה עבודת הפרסום היחידה שלה, אבל קמפיין מרכזי.

   ג'וליה נוביס בתצוגת אביב/קיץ 2011 של בס אנד בייד בלונדון, ספטמבר 2011 (GettyImages , Samir Hussein)
   בתצוגת אביב/קיץ 2011 של בס אנד בייד בלונדון, ספטמבר 2010 (צילום: אימג'בנק - GettyImages)

   בזמנה הפנוי היא נהנית להאזין לניין אינץ' ניילס, קווינס אוף דה סטון אייג' ורייג' אגיינסט דה משין. בעבר פרטה על פסנתר והיום היא לא נפרדת מגיטרה אקוסטית שהיא לוקחת לכל מקום. היא זוכרת תצוגות לפי המוזיקה שנוגנה בהן, ולכן תצוגת ברברי העונה היא אחת הזכורות והאהובות עליה. בין תצוגות היא מנסה לישון כמה שיותר, לפעמים אפילו 5 דקות במונית לפני מדידות.

   ג'וליה נוביס בווג בריטניה, מאי 2010 (סריקה , Jacob Sutton)
   בווג הבריטי, מאי 2010 (צילום: Jacob Sutton, סריקה)

   בראיון לגליון קיץ 2010 של מגזין ID סיפרה שההתעמלות היחידה שלה היא הליכה ברגל ושהיא בעיקר סומכת על חילוף חומרים. החולשה שלה היא עוגיות ושוקולד ומה שהכי היא אוהבת לעשות זה לשכב במיטה, לאכול עוגיות אוריאו, לשתות חלב ולצפות בסדרת המאנגה היפנית דרגון בול Z.