פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   קשישיק

   חולצת רשת מבקרת בבלוג שמשקיט לה את השעון הביולוגי ומבהיר לה שסטייל טוב גם מזדקן בכבוד

   שם: Advanced style

   משמעות השם: סטייל מתקדם, משחק מילים שכזה שמעיד לא רק על איכות הסטייל של הסובייקטים, אלא גם על הגיל שלהם.

   לוקיישן: http://advancedstyle.blogspot.com/

   ז'אנר: בלוג פוטוגרפי המתעד את תושביה הבוגרים והסטייליסטים ביותר של ניו יורק.

   מתוך האתר http://advancedstyle.blogspot.com/ (אתר רשמי)

   טרילר

   הבלוג של ארי סת כהן, עושה כבוד לאוכלוסייה שזוכה בצורה קונסיסטנטית לקיפוח מוחלט מצד עולם האופנה. בתרבות אסתטית שסוגדת לצעירים, בה דוגמניות בנות 30 עברו מזמן את השיא שלהן, זה בטח לא פשוט להיות הזקן האחראי.

   כאילו לא די בכך שהוא צריך לדאוג ללחץ דם שעולה לגבהים חדשים או לזכור איפה הונחו המפתחות, האזרח הבוגר מתמודד על בסיס יומי עם התבוננות במראה, שבעיקר מזכירה לו מה הוא היה פעם.

   בתוך הקונטקסט המדכדך הזה, הבלוג של ארי הוא משב רוח מרענן ומלא השראה, שבוחר לראות את היופי שמגיע בצמוד לעובדה שנולדת בעידן בו המנדט הבריטי שלט בארץ.
   .
   בסטייל המזכיר מאוד את בלוג הסרטוריאליסט, שחנך את תיעוד אופנת הרחוב, לוכדת עדשת המצלמה של ארי עוברי אורח ניו יורקים בעשורים המאוחרים של חייהם, כשהם מדגמנים לא רק סטייל מגניב אלא גם אטיטיוד שחבל על הזמן.

   ארי עצמו הוא בן פחות משלושים ומסביר שהעין שלו תמיד נמשכה למבוגרים. מנקודת מבט של סטייל, בגילאים האלה, הוא אומר, אתה לא צריך להרשים אף אחד. אתה לובש בדיוק מה שבה לך. והתוצאות אכן צבעוניות במיוחד.

   העובדה שהבלוג זכה לכל כך הרבה איזכורי מדיה וקהל מעריצים של אנשים צעירים, מראה שהוא מצליח לגעת בהרבה חינניות, בנושא שבדרך כלל אנשים בוחרים לא להסתכל לו בפנים.

   מתוך האתר http://advancedstyle.blogspot.com/ (אתר רשמי)

   מה בפנים

   העמוד הראשי מריץ שורת פוסטים שמשלבים תמונות, והרבה קטעי אנקדוטות שמספרים על המפגש עם האנשים הטובים האלו שנתפסו באמצע הדרך.

   הרוב המוחלט של של התמונות הוא ספונטני לגמרי, אבל לארי יש גם מספר חברות מלאות סטייל, שאוהבות את עדשת המצלמה, משתתפות בהפקות אופנה ומנהלות איתו שיחות מעניינות על החיים.

   מתוך האתר http://advancedstyle.blogspot.com/ (אתר רשמי)

   תחת תגית הוידאו אפשר למצוא עשרות קטעי וידאו שמציעים מבט יותר עמוק לחיים של האנשים המתועדים באתר. התכנים רצים בין טיפים של סטייל, להגיגים על החיים והם מלאים השראה ואופטימיות, מאנשים שעברו דבר או שניים בחיים שלהם.

   תגיות נוספות מוקדשות לפשוניסטות מזדקנות, שמעבירות דרך תמונות, כתיבה או צילומי וידאו את הגישה שלהן לסטייל ואופנה.

   מתוך האתר http://advancedstyle.blogspot.com/ (אתר רשמי)
   היא בת 88 הוא בן 91 ושניהם נראים ומרגישים מיליון דולר

   אקסטרה

   בראיון לניו יורק טיימס אמר ארי שהאתגר הגדול הוא לא לנסות להראות שסטייל לא מתעמעם עם הגיל, אלה להסביר לקשישים שמצולמים בו מה זה 'בלוג'.