נושאים חמים

לקראת התצוגה של ויקטוריה'ס סיקרט: לא כל דוגמנית אוכלת מה שבא לה

לקראת התצוגה השנתית של ויקטוריהס' סיקרט, הסופרמודל אדריאנה לימה מספרת בריאיון ל'טלגרף' הבריטי על הדיאטה הקפדנית - לא מומלץ לנסות את זה בבית

אדריאנה לימה בתצוגה השנתית של ויקטוריה סיקרט בניו יורק, נובמבר 2010 (GettyImages , Theo Wargo)
אדריאנה לימה בתצוגה השנתית של ויקטוריה'ס סיקרט בניו יורק בשנה שעברה (צילום: אימג'בנק - Gettyimages)

אדריאנה לימה, דוגמנית על ברזילאית, משתתפת בתצוגה השנתית של ויקטוריה'ס סיקרט ברציפות מאז שנת 2001. בשנה שעברה היא אף נבחרה להציג את חזיית הדגל של הקולקציה - עיצוב גימיקי של חזייה המשובצת יהלומים ואבנים יקרות ההמוצגת כל פעם על ידי דוגמנית נבחרת אחת. אבל הדרך לשם, היא מגלה, ארוכה ומפרכת.

בריאיון שהתפרסם אתמול (שני) ב'טלגרף' הבריטי, היפיפיה כחולת העיניים סיפרה על ההכנות. לפי דבריה, מסתבר שדוגמניות תחתונים לא בדיוק "אוכלות מה שהן רוצות", כפי שהן מספרות הרבה פעמים. מאחורי הבטן השטוחה, הידיים המחוטבות וירכי הפלדה, מתנהל משטר קפדני של דיאטה מחושבת ושמירה על כושר.

לימה בת ה-30 הייתה כנה ביותר ופירטה את כל הכרוך בהכנותיה ללוק המנצח שלה כל שנה בתצוגה; מאז אוגוסט היא עובדת על בסיס יומי עם מאמן כושר אישי. בשלושת השבועות האחרונים, הם נפגשים לאימון פעמיים ביום.

"זה באמת אינטנסיבי, זה לא רק הזמן הרב שמשקיעים בכושר: אני קופצת בחבל, אני מתאגרפת, אני מרימה משקולות", היא סיפרה.

היא מטופלת אצל תזונאי שמודד את מאסת השרירים של גופה, שומנים ורמות מים. הוא רשם עבורה מרשמי משקאות פרוטאין, ויטמינים ותוספי תזונה לשמירה על רמות אנרגיה. לימה שותה גלון מים כל יום (כ-20 כוסות). במשך 9 ימים לפני התצוגה, היא שתתה רק משקאות פרוטאין - "בלי מוצקים". המתכון מבוסס על אבקת ביצים. יומיים לפני התצוגה, היא נמנעת מגלון המים היומי ורק "שותה באופן נורמלי". 12 שעות לפני התצוגה, היא תפסיק לשתות בכלל.

"בלי נוזלים בכלל. לפעמים אפשר לאבד 7 קילוגרמים רק מזה", היא אומרת ומוסיפה: "ההכנות משתלמות, כי התצוגה היא ההיילייט של השנה. בעצם, תצוגת ויקטוריה'ס סיקרט היא ההיילייט של חיי. להיות 'מלאכית' היה התגשמות חלום עבורי. יום אחד אני אסתכל אחורה על זה יחד עם בתי וזה יהיה מיוחד מאוד. בפני מלאכית ויקטוריה נפתחות הרבה דלתות, כולם מכירים את שמה. כל דוגמנית בעולם הייתה רוצה להיות 'מלאכית'".

לתצוגת ויקטוריה סיקרט בשנה שעברה

אדריאנה לימה בהשקת בושם חדש של ויקטוריה סיקרט, לוס אנג'לס, ספטמבר 2010 (GettyImages , Valerie Macon)
"כל דוגמנית רוצה להיות מלאכית ויקטוריה". אדריאנה לימה (צילום: אימג'בנק - Gettyimages)

התצוגה השנתית של ויקטוריה'ס סיקרט שתתקים מחר (9 בנובמבר) בניו יורק, נערכת בקביעות כל נובמבר מאז שנת 1995, לרוב בניו יורק או בהוליווד, ומשודרת בשידור ישיר בטלוויזיה האמריקאית ובאתר המותג בפני כ-8 מיליון צופים בממוצע. במופע האקסטרווגנדי משתתפות דוגמניות המותג ודוגמניות נוספות, מהיפות בתעשייה. כמו כן משתתפים כוכבי פופ חמים. בשנים קודמות אזרו אומץ והופיעו לצד הדוגמניות קייטי פרי, ג'סטין טימברלייק, ספייס גירלס, מרי ג'י בלייג', בלאק אייד פיז, אשר, וויל איי אם, ועוד. יפיהפיות ויקטוריה המטופפות על המסלול בעקבים, חזיות, תחתונים, נוצות וכנפי ענק הוא דימוי מוכר בתעשייה העושה יחסי ציבור מופלאים למותג המשקיע כ-10 מיליון דולרים בתצוגה מדי שנה.

השנה כולל הליין-אפ, מלבד לימה כמובן, גם את ה'מלאכיות' ויקטוריה אלסנדרה אמברוסיו, לינדסי אלינגסון, לילי אולדרידג', איזבל גולאר, מירנדה קאר, דאוצן קרוס, קנדיס סוונופול, שאנל אימאן, אנה וייליטסיאנה. כמו כן, תשתתף לראשונה הדוגמנית האמריקאית הכי חמה בעולם היום, קרלי קלוס. לצידן יופיעו קניה ווסט, ניקי מינאז' ומארון 5 שסולנם אדם לוין הוא בן זוגה של אנה וייליטסיאנה.

אדריאנה לימה וויקטוריה'ס סיקרט במהלך השנים

אדריאנה לימה מציגה את חזיית שני מיליון הדולר בעיצוב דמיאני של ויקטוריה סיקרט, ניו יורק, אוקטובר 2010 (GettyImages , Slaven Vlasic)
אדריאנה לימה מציגה את 'חזיית 2 מיליון הדולר' של ויקטוריה'ס סיקרט, ניו יורק, אוקטובר 2010 (צילום: אימג'בנק - Gettyimages)
אדריאנה לימה באירוע What is Sexy? של ויקטוריה סיקרט, ניו יורק, פברואר 2009 (AP , Brian Ach)
אדריאנה לימה באירוע What Is sexy? של ויקטוריה'ס סיקרט בניו יורק, פברואר 2009 (צילום: אימג'בנק - Gettyimages)
אדריאנה לימה (משמאל) וקרולינה קורקובה בהשקת דגם חזייה חדש של ויקטוריה סיקרט, לוס אנג'לס, מרץ 2008 (GettyImages , Michael Buckner)
אדריאנה לימה (משמאל) וקרולינה קורקובה בהשקת דגם חזייה חדש של ויקטוריה'ס סיקרט, לוס אנג'לס, מרץ 2008 (צילום: אימג'בנק - Gettyimages)
אדריאנה לימה באפטר פארטי של התצוגה השנתית של ויקטוריה סיקרט בהוליווד, נובמבר 2007 (GettyImages , Frazer Harrison)
אדריאנה לימה באפטר פארטי של התצוגה השנתית של ויקטוריה'ס סיקרט, ניו יורק, נובמבר 2007 (צילום: אימג'בנק - Gettyimages)
אדריאנה לימה בתצוגה השנתית של ויקטוריה סיקרט בהוליווד, נובמבר 2006 (GettyImages , Mark Mainz)
אדריאנה לימה בתצוגה השנתית של ויקטוריה'ס סיקרט, הוליווד, נובמבר 2006 (צילום: אימג'בנק - Gettyimages)
אדריאנה לימה בתצוגה השנתית של ויקטוריה סיקרט בניו יורק, נובמבר 2005 (GettyImages , Peter kramer)
אדריאנה לימה בתצוגה השנתית של ויקטוריה'ס סיקרט, ניו יורק, נובמבר 2005 (צילום: אימג'בנק - Gettyimages)
אדריאנה לימה במסיבת השקת סיבור התיור Angels Across America של דוגמניות ויקטוריה סיקרט, ניו יורק, נובמבר 2044 (GettyImages , Avan Agostini)
אדריאנה לימה בהשקת תיור Angels Across America של דוגמניות ויקטוריה'ס סיקרט, ניו יורק, נובמבר 2004 (צילום: אימג'בנק - Gettyimages)
אדריאנה לימה בתצוגה השנתית של ויקטוריה סיקרט בניו יורק, נובמבר 2003 (GettyImages , Frank Micelotta)
אדריאנה לימה בתצוגה השנתית של ויקטוריה'ס סיקרט, ניו יורק, נובמבר 2003 (צילום: אימג'בנק - Gettyimages)
אדריאנה לימה בתצוגה השנתית של ויקטוריה סיקרט בניו יורק, נובמבר 2002 (GettyImages , Frank Micelotta)
אדריאנה לימה בתצוגה השנתית של ויקטוריה'ס סיקרט, ניו יורק, נובמבר 2002 (צילום: אימג'בנק - Gettyimages)
אדריאנה לימה בתצוגה השנתית של ויקטוריה סיקרט בניו יורק, נובמבר 2001 (GettyImages , Frank Micelotta)
אדריאנה לימה בתצוגה השנתית של ויקטוריה'ס סיקרט, ניו יורק, נובמבר 2001(צילום: אימג'בנק - Gettyimages)