פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   חולצת רשת: כובעי חורף שעושים מיאו

   חולצת רשת משוטטת במרחב הווירטואלי והפעם מתחברת עם הזאב הפנימי שבה באתר שמלביש ראשים של אנשים שלא פוחדים לשים את החיה הפנימית שלהם על הראש

   שם: Spirit Hoods


   משמעות השם: Spirit- המילה שמקורה בלטינית Spiritus
   היא בעלת משמעויות רבות, רובן מתייחסות לדברים שברוח או בנפש, ומנוגדות לעניינים ארציים כמו גוף וחומר. Hood
   - כיפה, אבל לא מהסוג ששמים על הראש גברים מאמינים, אלא מהסוג שבדרך כלל מחובר לבגד, עיין ערך כיפה אדומה. השילוב של השניים מבחינה מילולית לפחות הוא קונספטואלי לחלוטין.

   לוקיישן: http://spirithoods.com/

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   ז'אנר: הלבשת ראש שמעניקה ללובש לא רק לוק אלא גם זהות חייתית, האפשרויות הן בלתי מוגבלות - דוב פנדה, ינשוף, וכלב האסקי הן רק קומץ מהן.

   טריילר: "כשאתה לובש את ה-SpiritHood מתרחשת טרנספורמציה. חוויה שאינה ניתנת להגדרה וייחודית רק ללובש”. המשפט המצוטט לקוח מן האתר ובא לתאר את החוויה הספיריטואלית של לבישת הכובעים הפרוותיים של מותג ספיריט הוד.

   אפשר לעקם גבה או לגחך מעט אבל עם שני דברים קשה להתווכח. הראשון הוא שהקונספט שמציע המותג הזה הוא חדשני - מותג שלם שכל מה שהוא מציע הוא כובעי פרווה (מלאכותית) סטיילינג בהשראת חיות פרא כזה עוד לא היה לנו. הדבר השני הוא שמדובר בסיפור הצלחה לא קטן, במיוחד בקרב מעגלים היפסטרים מסוימים.

   הסיפור של הספיריטהודס הוא סיפור סינדרלה קליפורני. רעיון שהתחיל מכמה חברה קרחניסטים, שיצרו פרוטוטייפ שהיכה את סצינת המסיבות הלוס אנג'לסית. לינדזי לוהן התאהבה והצטלמה כשלראשה אחת, ואנסה הדג'ינס הביאה כיפה מתנה לקונאן אובריאן בתוכנית שלו ומפה לשם הקונספט הביזארי המריא לו לשמי ההצלחה. אבל לא הכל רק צחוקים. אחוז מסוים מהמכירות של כל הוד הולך לטובת קרן אשר תומכת בחיות נכחדות.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   מה בפנים: האתר הוא בעיקר החנות המקוונת של המותג ומה שאיפשר לשבט להתרחב מעבר לסצינת המסיבות הקליפורנית לעולם כולו. אפשר למצוא בו אלטרנטיביות חייתיות לגברים ונשים בנפרד. לכל כיפה מצורפת פיסקה אשר מתארת את רוח החיה אותה היא מייצגת, כדי שהקונה לא יבסס את הבחירה שלו רק על שיקולים אסתטיים, אלא גם על רגש עמוק של הזדהות.

   בין האפשרויות המוצלחות, דוב קוטב צחור וכרבולי במיוחד, בואש עם ניחוח רוקיסטי וינשוף לילי עם טקסטורה מגניבה.
   לדברי האתר, למרות חזותן החמה של הפרוות (שכאמור כולן סינתטיות), הן מתאימות גם לטמפרטורות חמות, כולל ליציאה למועדון צפוף. ולראיה - הפרוות מיוצרות בעיר השמש הנצחית לוס אנג'לס, עובדה שלא עמדה בדרכם להצלחה מקומית.

   המחיר אחיד ועומד על 129 דולר לחתיכה ולאחרונה גם נוספה לאתר מחלקת כיפות לילדים.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)