פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   דוגמנית השבוע הוא בכלל דוגמן שרוצה להיות שחקן

   למרות הצלחה כפרזנטור בית האופנה ברברי, הבריטי יפה התואר דאגלס בות מתעקש על קריירת משחק, כשבקרוב יככב בתפקיד רומיאו הנחשק. התעשייה נפרדת בצער רב

   "יפה תואר באופן מגוחך", כך כינה עיתון הגרדיאן הבריטי את דאגלס בות, בריטי אשר עשה לעצמו שם במולדתו כדוגמן בית האופנה הבריטי ברברי בקמפיינים, לצד השחקנית אמה ווטסון ודוגמנית העל הבריטית לוסי דיווידסון.

   בימים אלה הוא עושה צעדים ראשונים בקולנוע בתפקידים ראשיים, ולאור הצלחתו המסתמנת והתפקידים המבטיחים בהם זכה, נראה שתעשיית הדוגמנות, אם מוצא חן בעיניה או לא, תיאלץ להיפרד מבן ה-19, שהוא יפה תואר באופן בולט.

   דאגלס בות בטקס פרסי 'Men of the Year' של מגזין GQ, לוס אנג'לס, 17 נובמבר 2010 (GettyImages , Frazer Harrison)
   בטקס פרסי 'Men of the Year' של מגזין GQ, לוס אנג'לס, 17 נובמבר 2010

   דגלאס ג'ון בות נולד בבלאקהית', דרום לונדון, לאב בריטי ואם חצי הולנדית חצי ספרדייה. בילדותו נרשם לחוגי חצוצרה ודרמה על מנת להתמודד עם דיסקלציה. בערך באותו הזמן הבין שמול המצלמה הוא מרגיש הכי טוב, ומאז 2006, בהיותו רק בן 14, החל לשחק בטלוויזיה. מבין תפקידיו הבולטים אפשר למנות את הפקת ה-BBC2 לטלוויזיה, Worried about the Boy, בה גילם את בוי ג'ורג' הצעיר, וגם את עיבוד ה-BBC לרומן הקלאסי של דיקנס 'תקוות גדולות', בו גילם את תפקיד הגיבור פיפ.

   למרות שלא מעט צופים טענו שבות היה יפה מדי לתפקיד פיפ ב'תקוות גדולות' (היו ציוצים רבים בטוויטר לאחר השידור, שגרסו כי הוא נאה יותר מהשחקנית הראשית בתפקיד), ושהוא נראה יותר כחבר בלהקת בנים ופחות כיתום דיקנסיאני, הרי שכפי שפירסם הדיילי מייל בינואר השנה, בות לא התרגש יותר מדי מהדעה הרווחת, והחליט להמשיך להתרכז במשחק על פני דוגמנות.

   בפברואר שנה הבאה ייצא לאקרנים עיבוד חדש למחזה הקלאסי של שייקספיר 'רומיאו ויוליה', כשבות מככב בתפקיד רומיאו, והיילי סטיינפלד (15), מהשחקניות הבולטות של הוליווד הצעירה היום, לצידו. הסרט בבימוי קרלו קארליי האיטלקי צולם בוורונה וסיינה, איטליה, וניכר שהוא מעורר ציפייה רבה, ממש כשם שכל עיבוד קולנועי חדש למחזהו האהוב של שייקספיר מעורר.

   בות לא חשש מעירום בעת הצילומים, אלא גילה בטחון ומיומנות, ככל הנראה לאחר שצבר נסיון בדוגמנות. "צילום סצינות מין לא מטריד אותי. נוח לי בעירום, דאגו לי למאמן כושר ואני יודע שקרלו [הבמאי] ייעשה הכל בטעם טוב", הוא אמר להפינגטון פוסט.

   למרות התפקיד המבטיח, בשלב זה בקריירה של בות עדיין ניתן לומר שזכה בפרסום הודות לדוגמנות. עם זאת, למרות הביקוש וההצלחה, הוא כאמור החליט להפנות את הגב לתעשייה, שמצידה תמשיך לחפש במרץ אחר פנים חדשות ורעננות, אך ספק אם תמצא בקלות את האיכויות המגולמות בעלם הבריטי הצעיר.

   דאגלס בות בקמפיין ברברי, סתיו/חורף 2009 (סריקה , Mario Testino)
   בקמפיין ברברי, סתיו/חורף 2009, עם אמה ווטסון
   דאגלס בות בקמפיין בושם ברברי, אביב/קיץ 2010 (סריקה , David Sims)
   בקמפיין בושם ברברי, אביב/קיץ 2010, עם לוסי דיווידסון
   דאגלס בות בתצוגת ברברי פרורסום בשבוע האופנה של לונדון בגני קנסינגטון, לונדון, 21 פברואר 2011 (GettyImages , Stuart Wilson)
   בתצוגת ברברי פרורסום בשבוע האופנה של לונדון בגני קנסינגטון, לונדון, 21 פברואר 2011
   דאגלס בות וכריסטופר ביילי בתצוגת ברברי פרורסום בשבוע האופנה של לונדון בקולג' צ'לסי לאמנות ועיצוב, לונדון, 21 ספטמבר 2011 (GettyImages , Dave M. Benett)
   דאגלס בות וכריסטופר ביילי, המנהל הקריאטיבי בברברי, בתצוגת המותג בשבוע האופנה של לונדון בקולג' צ'לסי לאמנות ועיצוב, לונדון, 21 ספטמבר 2011
   דאגלס בות יושב ליד סטלה טננט התצוגת ברברי פרורסום בשבוע האופנה של לונדון בגני קנסינגטון, לונדון, 21 פברואר 2011 (GettyImages , Dave M. Benett)
   לצד סטלה טננט התצוגת ברברי פרורסום בשבוע האופנה של לונדון בגני קנסינגטון, לונדון, 21 פברואר 2011
   דאגלס בות, קייט בוסוורת (במרכז), רייצ'ל בילסון, בתצוגת ברברי פרורסום בשבוע האופנה של לונדון בגני קנסינגטון, לונדון, 21 פברואר 2011 (GettyImages , Gareth Cattermole)
   עם קייט בוסוורת (במרכז) ורייצ'ל בילסון בתצוגת ברברי פרורסום בשבוע האופנה של לונדון בגני קנסינגטון, לונדון, 21 פברואר 2011
   דאגלס בות בשורה הראשונה בתצוגת ניקול פארהי בשבוע האופנה של לונדון, 18 ספטמבר 2011 (GettyImages , Samir Hussein)
   בשורה הראשונה בתצוגת ניקול פארחי בשבוע האופנה של לונדון, 18 ספטמבר 2011
   דאגלס בות בטקס פרסי "אוליבר" בבית האופרה המלכותי, לונדון, 15 אפריל 2012 (GettyImages , Ben Pruchnie)
   בטקס פרסי "אוליבר" בבית האופרה המלכותי, לונדון, 15 אפריל 2012
   דאגלס בות במגזין Hercules, סתיו/חורף 2010 (סריקה , m Mueller Ruchholtz)
   במגזין Hercules, סתיו/חורף 2010
   דאגלס בות במגזין Varon, ספטמבר 2011 (סריקה , Thomas Lohr)
   במגזין Varon, ספטמבר 2011