וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קוסמטיקה קלה: מורח או מנקה?

שירלי אכסלרוד

11.4.2013 / 16:38

מדור קוסמטיקה קלה בספיישל מסירי איפור שעושה סדר בתיק האיפור - איזה מסיר איפור יכול להחליף קומפרסים של מלפפון ואיזה יבעיר לכם את העיניים בטירוף?

המצטיינים

המותג הנזירי מכולם עושה זאת שוב עם מסיר האיפור המוצלח מכולם. בעולם שבו שולטים מסירי איפור דו-פאזים אכזריים, נעים לפגוש תמיסה שקופה ומימית, בלי סבון, בלי אלכוהול, בלי צבע, בלי ריח - אבל כנראה עם הדבר הנכון שגורם למסקרה ולצלליות שתוקנו פעמיים במהלך היום להיעלם כלא היו, בלי לשפשף ובלי לשרוף בכלל.

לה רוש פוזה. פיזיולוג'יקל סולושן מיסלייר, 110 שקלים ל-200 מ"ל

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
לה רוש פוזה. פיזיולוג'יקל סולושן מיסלייר, 110 שקלים ל-200 מ"ל/מערכת וואלה, צילום מסך

המסיר של קליניק, פועל יעיל ונמרץ, הצליח להמיס איפור עיניים קומפלט, עמיד במים, מעפעף ועד ריס, בשניים-שלושה ווישים, ובלי קרצופים. המחיר - תחושת שמנוניות קלה על הפנים, היה סמול פרייס טו פיי.

קליניק. TAKE THE DAY OFF, מחיר: 140 שקלים

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
קליניק. TAKE THE DAY OFF, מחיר: 140 שקלים/מערכת וואלה, צילום מסך

מי שרוצה את זה דווקא בג'ל ובאריזת משאבה חסכונית למדי שמתאימה לימים של הידוק החגורה, מוזמנת לנסות את מסיר האיפור מסדרת אימורטל. למי שרגילה להציף את צמר הגפן בנוזל, הקונספט עשוי להרגיש קצת מוזר ויבשושי בפעמים הראשונות, אבל הג'ל מנקה בעדינות בלי לטנף חצי פנים, ומשאיר את העיניים רגועות, חלקלקות ומרוצות.

ל'אוקסיטן. מסיר איפור עיניים אימורטל ג'ל, 90 שקלים

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
ל'אוקסיטן. מסיר איפור עיניים אימורטל ג'ל, 90 שקלים/מערכת וואלה, צילום מסך

ובקטגוריית מסיר האיפור המוצלח ביותר שאפשר למצוא בסופר השכונתי, מפתיעים בגדול המגבונים לעור רגיש של גרנייה. עם סקס אפיל של אזור הקוסמטיקה במכולת, בואכה מדף מאובק עם כדורי צמר גפן ואצטון לא ממותג, עם בלי-ריח לא מי יודע מה, ועם תחושה ראשונית שהם לא מספיק רטובים, מסתתרים מגבונים מוצלחים מאוד, שמעיפים את האיפור בוויש אחד, בלי התחכמויות מיותרות, ועל הדרך מתאימים גם לניקוי הפנים.

גרנייר. מגבונים להסרת איפור לעור רגיש, 27 שקלים ל- 25 מגבונים

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
גרנייר. מגבונים להסרת איפור לעור רגיש, 27 שקלים ל- 25 מגבונים/מערכת וואלה, צילום מסך

הרגישים

הוא עדין במיוחד, רגיש, יש לו ריח נפלא, ויש מצב שהוא אפילו יפתח לך את הדלת לפני שתיכנסי למכונית. חיסרון: מרוב התחשבות, הוא שכח שהוא קודם כל מסיר איפור עיניים, כך שאת השאריות של המסקרה תצטרכי להוריד עם משהו אחר, מנומס פחות.

וישי. PURETE THERMALE DEMAQUILLANT, מחיר: 65 שקלים ל- 150 מ"ל. להשיג בבתי מרקחת בלבד.

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
וישי. PURETE THERMALE DEMAQUILLANT, מחיר: 65 שקלים ל- 150 מ"ל. להשיג בבתי מרקחת בלבד./מערכת וואלה, צילום מסך

תלונות דומות על עדינות יתר נרשמו גם למסיר של דרמלוג'יקה, שהוא נטול שומן, נטול אלכוהול, נעים מאד למגע ומתאים גם למרכיבות עדשות. כמו לכל המוצרים של החברה, גם לו יש ניחוח ספא פתייני ונפלא במיוחד, אבל עם ריח לא הולכים למכולת, ובטח לא מורידים איפור עמיד במים. באיפור סטנדרטי יותר, הוא בהחלט עושה עבודה טובה.

דרמלוג'יקה. Soothing Eye Makeup Remover, מחיר: 172 שקלים ל- 118 מ"ל. להשיג בנקודות המכירה המורשות.

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
דרמלוג'יקה. Soothing Eye Makeup Remover, מחיר: 172 שקלים ל- 118 מ"ל. להשיג בנקודות המכירה המורשות./מערכת וואלה, צילום מסך

לא שמנוני! לא שורף! וגם יותר מורח מאשר מנקה. מסיר האיפור של אסתי לאודר נעים וידידותי גם לרגישות עיניים, ועושה עבודה סבירה פלוס באיפור עיניים מן השורה, אבל מסקרות נחושות או איילנרים קשוחים יידרשו שפשוף נמרץ.

אסתי לאודר. GENTLE EYE MAKEUP REMOVER, מחיר: 155 שקלים

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
אסתי לאודר. GENTLE EYE MAKEUP REMOVER, מחיר: 155 שקלים/מערכת וואלה, צילום מסך

!This girl is on fire - השורף

המסיר השמנוני של מאק הצליח להעלים אייליינר עיקש במיוחד במקום בו אחרים נכשלו, אבל על הצלחה צריך לשלם – במקרה הזה באיבוד ראייה חלקי, בחספוס טורדני בזוויות העפעף ובעיניים אדומות כשל שפן ניסיונות ותיק.

מאק. GENTLE OFF EYE AND LIPMAKEUP REMOVER , מחיר: 112 שקלים

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
מאק. GENTLE OFF EYE AND LIPMAKEUP REMOVER , מחיר: 112 שקלים/מערכת וואלה, צילום מסך

השמנוניים

הצעת הגשה: בשם היעילות, שני מסירי האיפור הבאים יימכרו בצוותא עם טרפנטין, להסרת שכבת שומן האווזים שנשארת אחרי שהם הולכים. אז נכון שבאופן יחסי הם מסירים את האיפור היטב, מבלי להיזדקק לקירצוף אינטנסיבי מדי, אבל עדיין מצריכים שטיפה יסודית נוספת אחרי השימוש כדי להיפטר מהמטרד. זהו מחיר ההרכב הדו פאזי השמנוני.

לנקום. BI-FACIL שקלים 200 שקלים ל- 125 מ"ל

פאיוט. DEMAQUILLANT SENSATION YEUX ET LEVRES, מחיר: 185 שקלים ל- 125 מ"ל. מבצע לחודש אפריל: 55 שקלים.

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
לנקום. BI-FACIL שקלים 200 שקלים ל- 125 מ"ל/מערכת וואלה, צילום מסך
אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
פאיוט. DEMAQUILLANT SENSATION YEUX ET LEVRES, מחיר: 185 שקלים ל- 125 מ"ל. מבצע לחודש אפריל: 55 שקלים/מערכת וואלה, צילום מסך

המלכותי

לא שהיינו מצפות לפחות מתכשיר בעלות תופת שכזאת, אבל מסיר האיפור של סטנדל מנקה בקלילות עיניים מאופרות לתפארת, משאיר תחושה קטיפתית, וכבונוס מפנק בריח נעים של דודה אירופאית עשירה.

סטנדל. RECETTE MERVEILLEUSE EYE MAKE-UP REMOVER , מחיר: 160 שקלים ל-120 מ"ל. להשיג ברשת "אפריל"

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
סטנדל. RECETTE MERVEILLEUSE EYE MAKE-UP REMOVER , מחיר: 160 שקלים ל-120 מ"ל. להשיג ברשת "אפריל"/מערכת וואלה, צילום מסך

הרב תכליתי

מסיר איפור העיניים של לנקסטר מכיל קורנפלור וקמומיל ועל כן יכול לשמש בשעת חירום גם כמזון בריא לתינוקך. מלבד היותו נעים ונטול שמן, בלנקסטר מציעים להחזיק אותו במקרר לשימוש כקומפרסים לעיניים עייפות, אם בדיוק נגמרו המלפפונים.

לנקסטר, Eye Makeup Remover Soothing and Non Oily , מחיר: 99 שקלים ל-150 מ"ל. באפריל יחולק מתנה בקנייה מעל 299 שקלים ממוצרי לנקסטר. להשיג בסופר פארם.

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
לנקסטר, Eye Makeup Remover Soothing and Non Oily , מחיר: 99 שקלים ל-150 מ"ל. באפריל יחולק מתנה בקנייה מעל 299 שקלים ממוצרי לנקסטר. להשיג בסופר פארם./מערכת וואלה, צילום מסך

ולקינוח – בלונס, אימפריית הצמר גפן, הגדילה את הפדים שלה ומציעה אותם עכשיו בצורת אליפסה פלאפית מתמיד. במקרה הזה הגודל קובע גם קובע, ועד שתשכרו מישהו שיעשה את המשימה הסיזיפית של ניקוי הפנים במקומכם, הפדים הגדולים והמאוד מוצלחים בהחלט הופכים אותה לקצת יותר נסבלת. פדים בגודל דומה, אך סיביים יותר, אפשר למצוא גם בלייף, מותג הסופר פארם.

בלונס. פדים אובליים גדולים, 40 יחידות ב-9 שקלים.
לייף לסופר פארם. פדים גדולים, 30 יחידות ב- 6 שקלים.

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
בלונס. פדים אובליים גדולים, 40 יחידות ב-9 שקלים./מערכת וואלה, צילום מסך

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully