וואלה!
וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נדחה שבוע האופנה גינדי תל אביב

שבוע האופנה גינדי תל אביב לעונת קיץ 2014, שהיה מיועד להיערך בחודש נובמבר הקרוב, נדחה. גורמים בתעשיית האופנה גורסים כי הסיבה לכך היא מגעים עם ספונסר נוסף

שינויים בשבוע האופנה גינדי תל אביב. חלק מהמעצבים המיועדים להשתתף באירוע התצוגות, שנקבע בתחילה לחודש נובמבר הקרוב, קיבלו במהלך היום הודעה כי האירוע נדחה. על אף שמארגני שבוע האופנה גינדי תל אביב, שיועד להציג את קולקציות קיץ 2014 של כ-20 מעצבים ישראלים, לא נקבו בתאריך חלופי ספציפי, מספר גורמים בתעשיית האופנה המקומית, שביקשו להישאר בעילום שם, טענו כי התאריך החדש נקבע לחודש ינואר 2014.

מטעם יחסי הציבור של שבוע האופנה לא נמסרה סיבה רשמית לשינוי לוח הזמנים, אך יודעי דבר גרסו כי מפיק האירוע, מוטי רייף, נמצא במגעים עם ספונסר נוסף שביקש את הדחייה המדוברת.

משיחות שהתקיימו עם מעצבים שנרשמו לאירוע עולה כי שינוי התאריך לא צפוי להשפיע על השתתפותם. חלקם ציינו שלשבוע האופנה הזה יש ערכים אחרים מעבר להצגת קולקציה ולכן מרבית המעצבים ייקחו בו חלק בכל זאת. עם זאת, אי אפשר לנתק את שבוע האופנה מלוח הזמנים העולמי. אם אכן יציגו בחודש ינואר הקרוב המעצבים הישראלים את הקולקציות לקיץ 2014, הרי שיהיה זה על רקע שבועות האופנה הראשונים ברחבי העולם לעונת חורף 2014-15.

שבועות האופנה בתל אביב זכו בשנתיים האחרונות לטלטלות. לאחר שהתקיים שבוע אופנה מקומי ומוצלח בשנת 2011, התפצלו שני המפיקים (אופיר לב ומוטי רייף) שיזמו את האירוע. בשנת 2012 היו בתל אביב שני שבועות אופנה מתחרים. נכון לרגע זה, הסיכויים כי שנת 2013 לא תכלול אף אחד משני האירועים עולים בהתמדה.

מיחסי הציבור של שבוע האופנה נמסר בתגובה: "שבוע האופנה גינדי תל אביב הודיע היום למעצבי האופנה כי שבוע האופנה נדחה מחודש נובמבר אליו תוכנן. אנו נודיע בהמשך על מועדו החדש. חג שמח ומועדים לשמחה."

תצוגת האופנה של אלמביקה שבוע האופנה גינדי תל אביב, קיץ 2013. נמרוד סונדרס
מתוך תצוגת אלמביקה בשבוע האופנה גינדי תל אביב 2013/נמרוד סונדרס

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully