שבוע האופנה גינדי תל אביב 2014

שבוע האופנה תל אביב: ירון מינקובסקי לקיץ 2014

יותר משהייתה זו קולקציה של ממש, התצוגה של ירון מינקובסקי הייתה מפגן ראווה אגרסיבי. למרות רגעים מרשימים על המסלול, היה חסר סיפור עונתי מלכד

לירוי שופן
ירון מינקובסקי לקיץ 2014 (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

קשה להעריך שהמעצב ירון מינקובסקי רצה להעביר מסר עונתי בתצוגה שהעלה בשבוע האופנה תל אביב הבוקר (רביעי). יותר סביר להניח שהוא רצה להפגין יכולות וכישורים מאשר סיפור מלוכד. עובדה, היה קשה למצוא חוט מקשר (מלבד שמו של המעצב כמובן) בין עשרות שמלות הערב ששטפו את המסלול. אישור נוסף לעניין היה נעוץ בתפאורה – על מסך הענק שבקצה המסלול לא הוקרנו אימג'ים של השראות או כל דבר דומה אחר אלא תצלומים מוגדלים של הפרטים הרבים שקישטו את העיצובים. במילים אחרות, שאף אחד לא יוכל להחמיץ כמה עבודה הושקעה במפגן הראווה הזה.

ייתכן ששמלות ערב מהסוג של מינקובסקי – שמכוונות אל שטיחים אדומים בעיקר – באמת צריכות את כל תשומת הלב הזו. למעשה, הן תובעות אותה. נחשי עור שעיטרו מספר שמלות נשף ארוכות בתחילה התחלפו בשיבוצי אבנים, במשחקי תחרות סבוכים, בנגזרות, בסיכות ביטחון זהובות שנעשו לקישוט ובשלל מרקמים מוחשיים, שהעניקו עומק לפני השטח. גם אם התוצאה כבדה במקצת, בעיקר מתכתבת עם מושגים קלאסיים של יוקרה, היו רגעים מרשימים, תוצאה של העבודה העמלנית שהושקעה בפרטים.

טוב לדעת (מקודם)

איך צפוי להיראות עתידנו בעידן הרכבים האוטונומיים?

יניב הלוי
לכתבה המלאה
(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
(צילום: ירון מינקובסקי)
(צילום: ירון מינקובסקי)
(צילום: ירון מינקובסקי)
(צילום: ירון מינקובסקי)
(צילום: ירון מינקובסקי)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully