פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   תוצרת הארץ: קולקציית הקיץ של נעלי גזית

   רשת נעלי גזית משיקה קולקציית קיץ חדשה הכוללת שתי קטגוריות בולטות - נעלי נוחות וסנדלים עם סוליות לבנות. חידוש נוסף: מעבר לייצור בישראל ללא חומרים סינטטיים, תוך בקרת איכות מחמירה

   קולקציית נעלי גזית לקיץ 2014 (יח"צ , איתן טל)
   גזית לקיץ 2014 (צילומים: יח"צ)

   רשת הנעליים הוותיקה גזית מציגה את קולקציית הקיץ שלה בעיצובו של אליאב וינר, הבעלים של הרשת. שתי קטגוריות מרכזיות שבולטות העונה: קולקציית נעלי הנוחות, שתפסה תאוצה בעולם כולו הודות למודעות ההולכת וגוברת לבריאות כפות הרגליים. בגזית החלו לייצר בהתאם דגמים בסגנון נעלי טבע המוכרות. ליין מרכזי נוסף הוא סנדלים עם סוליות לבנות. "מדובר במגמה עולמית" מציין מנהל הרשת אייל נחום, והיא באה לידי ביטוי בסוליות לבנות בדוגמת סוליית טרקטור גסה או סוליות שטוחות שהפכו לבסט סלר העונה. לצד כל אלה ניתן למצוא ברשת עקבי פלטפורמה, שמזוהים היטב עם גזית, עקבי רוקי, נעלי בלרינה שטוחות ועקבי סטילטו.

   קולקציית נעלי גזית לקיץ 2014 (יח"צ , איתן טל)

   עד כאן נשמע מבטיח, אך בשנים האחרונות התקבלו לא מעט תלונות באשר לאיכות הנעליים הירודה של גזית. הסוליות התפרקו, העור הסינטטי התקלף והנעל נראתה כאילו עבר זמנה. נחום מודע לעובדה שאיכות הנעליים ירדה בשנים האחרונות וזאת לטענתו משום שרוב הייצור נעשה בסין. על מנת להחזיר את איכות הנעליים שהיתה מזוהה עם החברה בעבר, החלו בגזית לייצר את רוב הנעליים בארץ וזאת ללא חומרים סינטטים אלא מעור אמיתי - דבר המאפשר לגזית לשנות דוגמאות בתכיפות, להשתמש בחומרים שהם בוחרים ולהעביר את הנעליים בקרת איכות מוקפדת לפני שהן יוצאות לחנויות. חלק קטן מהקולקציה עדיין מיוצר בסין ובאיטליה, בהתאם לדגם.

   טווח מחירים: 99-499 שקלים

   קולקציית קיץ 2014 של נעלי גזית (יח"צ , צילום: קית גלקסמן)
   קולקציית נעלי גזית לקיץ 2014 (יח"צ , אלכסיי סברציקוב)
   קולקציית קיץ 2014 של נעלי גזית (יח"צ , צילום: קית גלקסמן)
   קולקציית קיץ 2014 של נעלי גזית (יח"צ , צילום: קית גלקסמן)