פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   בלי תאריך תפוגה: מותג הטיפוח הצרפתי Samper הגיע לישראל

   רשת אפריל משיקה את "סמפר" - מותג צרפתי לטיפוח עור הפנים והגוף, המציע מוצרים הכוללים מרכיב שאמור לנטרל זיהומים סביבתיים

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   רק בשפורפרות. מוצרי Samper (יח"צ)

   בימים אלה מושק בלעדית ברשת אפריל מותג טיפוח עור הפנים והגוף הצרפתי סמפר. המותג מיועד לקהל נשים אורבני וכל מוצריו כוללים מרכיב האמור לנטרל זיהומים סביבתיים.

   תכשירי סמפר מחולקים לשש סדרות שונות שאמורות להעניק מענה לכל צורכי עורן של נשים בעיר הגדולה; 'אסנשל' - ניקוי ולחות, 'פיור פרפקשן' - לעור שמן או מעורב, 'סיטי אוף לייט' - הבהרת העור ויצירת גוון אחיד, 'אייג' אנטידוט' - פתרונות נגד הזדקנות העור, 'קוסמייקאפ' - טיפוח מטשטש פגמים ללא פיגמנטים (המכונה כאן, ככל הנראה באפן מקורי, טיפור שזה שילוב של טיפוח ואיפור), 'ווינסאם בודי' - לחלקות וקטיפתיות.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   מתאים במיוחד לנשים בערים הגדולות (יח"צ)

   בסמפר לא ניתן למצוא תכשירים המגיעים בצנצנות זכוכית או פלסטיק אלא בשפורפרות ובקבוקוני לחיצה. הסיבה היא כי בחברה מאמינים שחוסר כל המגע עם האוויר הפתוח ומניעת חשיפה לבקטריות שומרים על שלמות הרכיבים הפעילים. זוהי גם הסיבה שאין כל ציון תאריך תפוגה על האריזות.

   רכיבי התכשירים המיוצרים כולם בצרפת מרביתם טבעיים אך אינם עשויים מחומרים טבעיים בלבד, מה שמונע את האפשרות להצמיד את התואר הכה מזמין: "100% טבעי". כמה ממוצרי המותג אינם מתאימים לשליש הראשון של ההריון או בזמן הנקה.

   טווח מחירים:
   109 שקלים - 439 שקלים
   להשיג ברשת אפריל