פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   שילוש בכחול רויאל: קייט מידלטון שוב ממחזרת

   הדוכסית הדקיקה ביקרה בכפר האולימפי של משחקי חבר העמים הבריטי בגלזגו ומיחזרה בפעם השלישית שמלה מקולקציית קיץ 2012 של סטלה מקרטני

   שילוש בכחול רויאל: קייט מידלטון שוב ממחזרת
   קייט מידלטון מגיעה לצפות במשחקי חבר העמים הבריטי, גלזגו, סקוטלנד, יולי 2014 (GettyImages , Max Mumby)
   קייט מידלטון לובשת בפעם ה-3 שמלת סטלה מקארתני אתמול בגלגזו (צילום: אימג'בנק - Gettyimages

   אתמול (ג') ביקרה קייט מידלטון בכפר האולימפי של משחקי חבר העמים הבריטי בגלזגו, סקוטלנד, והציגה חיזיון מלכותי בשמלת סטלה מקרטני בכחול שמיים. הדוכסית הדקיקה, בעצמה לשעבר שחקנית כדורעף, נראתה נינוחה ומחויכת בכל רגע מן הביקור שהתנהל באווירה בלתי מעונבת. הרמוניה פוטוגנית בכחול נוצרה, ללא ספק לא במקרה, כשהיא רכנה לשוחח עם ילדונת בחולצת טי באותו גוון. לביקור התלוו הנסיכים ויליאם והארי, אבל דווקא קייט הוכיחה ספורטיביות כשיחקה לעיני מארחיה המרוצים 'שלוש פחיות', משחק דרום-אפריקאי מסורתי.

   משחקי חבר העמים הבריטי הוא אירוע ספורט מהגדולים בעולם, בהשתתפות ספורטאים ממדינות החברות בחבר העמים הבריטי (54 מדינות שכולן למעט שתיים, מוזמביק ורואנדה, היו חלק מהאימפריה הבריטית) בענפי ספורט שונים. האירוע נערך בכל 4 שנים, בדומה לאולימפיאדה. בנוסף לענפי ספורט המתקיימים במשחקים האולימפיים, ישנם אירועי ספורט שאופייניים למדינות חבר העמים ונערכים באירוע, כמו כדורת ורוגבי.

   עקבי רוקי של סטיוארט וייצמן שנעלה קייט מידלטון בביקור ב- Gardens by the Bay, סינגפור, 12 ספטמבר 2012 (GettyImages , Chris Jackson)
   ונועלת בפעם המי יודע כמה את עקבי השעם של סטיוארט ויצמן (צילום: אימג'בנק - Gettyimages
   קייט מידלטון משחקת Three Tins בכפר משחקי חבר העמים הבריטי, יולי 2014 (רויטרס)
   דוכסית ושלוש פחיות. קייט מגלה ספורטיביות (צילום: רויטרס)

   לביקור לבשה קייט שמלת סטלה מקרטני מקולקציית קיץ 2012. מי שעוקב אחר אופנת הברונטית המלכותית בוודאי זיהה מיידית את השמלה. זוהי הפעם השלישית שהשמלה חובקת הגוף ושרוולי הטי משמשת את קייט. מעניין לציין שבשתי הפעמים הקודמות ההקשר היה, כמו אתמול, ספורטיבי. תג מחיר, אגב, לא פחות מ-515 ליש"ט (כ-2,990 שקלים).

   קייט מידלטון בשמלת סטלה מקארתני מבקרת בתערוכת Road To 2012: Aiming Highבנשיונל גלרי, לונדון , 19 יולי 2012 (GettyImages , Sang Tan)
   קייט ושמלת סטלה מקארתני שלה בפעם ה-1 ביולי 2012 בביקור בנשיונל גלרי בלונדון (צילום: אימג'בנק - Gettyimages

   השמלה בפעם השנייה

   קייט מידלטון בשמלת סטלה מקארתני במשחק טניס במסגרת משחקי לונדון 2012, 12 אוגוסט 2012 (GettyImages , Pascal Le Segretain)
   ובפעם ה-2 באוגוסט 2012 במשחק טניס באולימפיאדת לונדון (צילום: אימג'בנק - Gettyimages
   האתלט יוסיאן בולט, קייט מידלטון, הנסיך וויליאם והנסיך הארי במשחקי חבר העמים הבריטי, גלזגו, סקוטלנד, יולי 2014 (AP , Danny Lawson)
   קייט, וויליאם והארי עם האצן יוסיין בולט (צילום: אימג'בנק - Gettyimages

   בפעם הראשונה קייט לבשה את השמלה ביולי 2012 לביקור בתערוכת הדרך ל-2012: לכוון גבוה שעסקה בהכנות למשחקי לונדון 2012 בנשיונל גלרי בבירה הבריטית. אז היא איבזרה עם שרשרת שלוש שורות - בזהב, כסף ונחושת - וחמש טבעות ברוח סמל האולימפיאדה הידוע. השרשרת בעיצוב מותג התכשיטים האמריקאי טריניטי, היא חלק מאוספה הפרטי של קייט ושוויה לא פחות מ-49 אלף ליש"ט (כ-307 אלף שקלים).

   בפעם השנייה קייט לבשה את השמלה חודש אחר כך בעת שצפתה במשחק הנצחון של הטניסאי הבריטי אנדי מארי על ניקולס אלמגרו במסגרת המשחקים האולימפיים. אז, כמו אתמול, היא השלימה את המראה עם בלייזר נייבי וכפתורי זהב של סמיית' (Smyth), מותג בלייזרים ומעילים מחויטים קנדי. כמו הרבה פעמים באירועי יום, קייט נעלה את נעלי סטיוארט וייצמן שלה, דגם עור נייבי ועקבי שעם, המשמש אותה רבות.

   קייט מידלטון מגיעה לקבלת פנים בכפר האולימפי של משחקי חבר העמים הבריטי, גלזגו, סקוטלנד, יולי 2014 (רויטרס)
   (צילום: רויטרס)
   קייט מידלטון מגיעה לקבלת פנים בכפר האולימפי של משחקי חבר העמים הבריטי, גלזגו, סקוטלנד, יולי 2014 (GettyImages , Chris Jackson)
   (צילום: אימג'בנק - Gettyimages
   קייט מידלטון משוחחת עם ילדה בכפר האולימפי של משחקי חבר העמים הבריטי, גלזגו, סקוטלנד, יולי 2014 (GettyImages)
   (צילום: אימג'בנק - Gettyimages
   קייט מידלטון מבקרת בכפר האולימפי של משחקי חבר העמים הבריטי, גלזגו, סקוטלנד, יולי 2014 (GettyImages , Danny Lawson)
   (צילום: אימג'בנק - Gettyimages
   קייט מידלטון והנסיך וויליאם צופים במשחק הוקי במסגרת משחקי חבר העמים הבריטי, גלזגו, סקוטלנד, יולי 2014 (GettyImages , Chris Jackson)
   (צילום: אימג'בנק - Gettyimages
   קייט מידלטון והנסיך וויליאם צופים במשחק הוקי במסגרת משחקי חבר העמים הבריטי, גלזגו, סקוטלנד, יולי 2014 (GettyImages , Chris Jackson)
   (צילום: אימג'בנק - Gettyimages