מפלצת לכל החיים: הקעקוע החדש של ליידי גאגא

סנסציית הפופ חושפת קעקוע חדש על גבה: איור של כף יד שמאל ביזארית עם טפרי טרף מאורכות האוחזת רשת קשקשים. לצד התמונה שעלתה לאינסטגרם היא כתבה "Monster4Life"

05/10/2014
מוקדש למפלצות. ליידי גאגא והקעקוע החדש(צילום: אתר רשמי, אינסטגרם)

ליידי גאגא סבלה ביום כיפור, אבל לא בגלל שהיא צמה. ערב המועד הקדוש הכוכבת הופיעה בהמבורג, גרמניה, עם קעקוע חדש ומכאיב על גבה. למרות סיבוב ההופעות האירופאי הצפוף שלה, אשר כזכור כלל גם את פארק הירקון בתל-אביב, סטפני מצאה זמן לקעקוע חדש. יום קודם הליידי העלתה לעמוד האינסטגרם תמונות המתעדות את ההליך.

הקעקוע עצמו הוא איור של כף יד שמאל ביזארית עם טפרי טרף מאורכות האוחזת רשת קשקשים. לצד התמונה היא כתבה: Monster4Life, כלומר 'מפלצת לכל החיים' ומפלצת בשפת גאגא היא תמיד, כידוע, מפלצת התהילה (כשם אלבומה השלישי). בפוסט אחר היא ציינה שהקעקוע מוקדש למעריציה הרבים שהיא מכנה לפעמים "מפלצות". גאגא לבשה שמלה אפורה פשוטה, אבל גם חשפה את הישבן המחוטב שלה, מה שקצת תמוה לאור העובדה שהקעקוע נעשה על גבה.

על הקעקוע אחראי אריק גונזלס, אמן קעקועים ידוע מקליפורניה אשר ככל הנראה הוטס לגרמניה במיוחד עבור הג'וב. קעקוע יד המפלצת הוא השניים-עשר במספר של ליידי גאגא. יש לה כבר, בין היתר, את סמל השלום, מפתח סול, שושנים, חרציות, חד-קרן, עוגן, ילד מלאך מכונף, עכבר אוחז במחט וחצוצרה. כמו כן, יש לה גם הרבה כיתובים על הגוף, כמו Tokyo Love, Little Monsters, dad ו- Art Pop.

קעקוע על הגב, ישבן חשוף. ליידי גאגא בזמן ההליך(צילום: אתר רשמי, אינסטגרם)
ליידי גאגא מציגה את הקעקוע החדש על גבה אשר עיצב עבורה המקעקע אריק גונזלס, אוקטובר 2014. אינסטגרם, אתר רשמי
עדיין אדום. ליידי גאגא מציגה את הקעקוע החדש(צילום: אתר רשמי, אינסטגרם)
הוטס במיוחד. אמן הקעקועים אריק גונזלס עובד על עיצוב הקעקוע(צילום: אתר רשמי, אינסטגרם)
עם גונזלס(צילום: אתר רשמי, אינסטגרם)
  • ליידי גאגא
  • קעקועים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully