פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   קוסמטיקה קלה: עיניים עצומות לרווחה

   והפעם, ספיישל למביני עניין שיודעים שהחלק החשוב ביותר באיפור הוא לדעת איך להוריד אותו. איזה מסיר איפור עיניים משתלם במיוחד ואיזה יגרום לעיוורון זמני?

   מייבלין

   מסירי איפור חדשים (יח"צ)
   תחושת בעירה

   מסיר האיפור של מייבלין מחדש בפורמולת ג'ל, שכידוע אינו נוזל, ובגוון ורוד שמח ורדיואקטיבי, שבולט בין כל מסירי האיפור הענוגים בכחול-צלול. הג'ל קריר ומתמרח לו באופן סביר על העפעפיים - תחושה קצת משונה למי שרגילה לזה רטוב - ודורש הסרה חוזרת ונשנית במקרה של איפור עמיד. תוסיפו לזה ריח בושם עז – נעים, אך לא מרפה, בטח לא מהסוג שהייתם רוצים למצוא דווקא במוצר לעיניים, תחושת בעירה של ממש כשפוקחים אותן ודוק של אובדן ראייה זמני – וקיבלתם ביג נו-נו.
   Clean Express Makeup Remover של מייבלין, 120 מ"ל, נמכר במארז עם מסקרה רוקט ב-50 שקלים במקום 157 עד גמר המלאי.

   ג'ייד

   מסירי איפור חדשים (יח"צ)
   עושה עבודה יסודית, אבל מותיר שאריות מעצמו

   הצעה לסדר: מסיר איפור העיניים הדו פאזי של ג'ייד יגיע במארז עם סינטבון, להסרת הדוק השמנוני שהוא משאיר אחריו גם אחרי ששוטפים את הפנים במקלחת מהבילה. כמובטח, הוא עושה עבודה יסודית בהסרת איפור עקשן, אבל את הזמן שחסכתן באזור העיניים תשחיתו בניסיון להיפטר מהשאריות שלו. הנסיינית נשואת הפנים העירה עוד שהמארז נטול אפיל בצורה קיצונית.
   SOOTHING EYE MAKE UP REMOVER של ג'ייד, 81.90 שקלים ל-125 מ"ל. תאריך תפוגה: אין.

   סמאשבוקס

   מסירי איפור חדשים (יח"צ)
   עושה את הבלתי אפשרי

   את הבלתי אפשרי עושה מסיר האיפור של סמאשבוקס, שמצליח להיות גם דו פאזי וגם טורדני במידה סבירה. הנסיינית א' ציינה שאיפור עיניים תלת שכבתי הוסר במהירות, העיניים כמעט ולא הציקו והשאריות על הפנים הצריכו רק שטיפה מתונה, אבל היא עדיין מעדיפה את המסיר שלה צלול, שקוף ולא מעורבב.
   סמאשבוקס, It's a wrap Makeup Remover, מחיר: 109 שקלים ל-125 מ"ל. תאריך תפוגה: אין. להשיג ברשת אפריל.

   לנקסטר

   מסירי איפור חדשים (יח"צ)
   מספק הליך מזורז

   מסיר האיפור של לנקסטר מגיע בגודל משפחתי, במארז משאבה נוח והגייני ובגודל ענק שמבטיח שלעולם לא תדעי מחסור. הוא סופר עדין, אקסטרא נעים ומנקה בסדר פלוס, כל עוד לא תדרשי ממנו להתמודד עם חומרים לא סטנדרטיים. מיתרונותיו הבולטים – משמש גם כחלב פנים ומי פנים, וגם את העבודה הזאת הוא עושה לא רע, והרי אין דבר שאנחנו אוהבים יותר בסוף היום מאשר הליך מזורז. בונוס נוסף – אלגנטי ונראה יופי, ועד סוף השנה מגיע במחיר שווה מאוד.
   לנקסטר, Express Cleanser, מחיר:99 שקלים ל- 400 מ"ל (עד סוף 2014). תאריך תפוגה: אין.

   גרנייה

   מסירי איפור חדשים (יח"צ)
   מפתיע ומשתלם. כבוד

   מהמותג שאפשר למצוא גם במכולת, מגיע מסיר איפור מפתיע ומשתלם ביותר. המוצר העדין והצנוע על גבול הפושטי של גרנייה הצליח להסיר מסקרה עמידה וצלליות שתוקנו פעמיים במהלך היום בכמה ווישים מהירים, בלי לשרוף ובלי לייבש, בניחוח עדין ומרומז וכל זה במחיר הכי קטן שאפשר לדמיין. כבוד.
   Garnier, Fresh Eye Makeup Remover מחיר: 25 שקלים במקום 60 ל-125 מ"ל, עד סוף נובמבר. תאריך תפוגה: אין.