נושאים חמים

ציירי לך שפם: פריטים עם שפמים

אין ספק שטרנד השפמים הוא אחד הדברים היותר קולים שצצו פה לאחרונה. הנה כמה דרכים לוהטות במיוחד שבהן ניתן ליישם אותו

פריטים עם שפמים (צילום מסך)
אז ציירי לך שפם (צילום מסך מאתר spartoo)

אנחנו בעיצומו של חודש נובמבר, שבשנים האחרונות מצוין כמובמבר, החודש בו גברברי העולם מתבקשים לגדל שפמים להעלאת המודעות לסרטן הערמונית. אז לשם ההזדהות ובגלל שפריטים עם שפמים זה אחד הטרנדים הכיפים והאהובים, הנה כמה פריטי שפמים שווים במיוחד מרחבי הרשת, אז תקני לך שפם:

פריטים עם שפמים (צילום מסך)
קייט מוס עושה לנו את זה גם עם שפם (צילום מסך מאתר spartoo)

טישירט

המותג ELEVEN PARIS הקדיש את רוב הקולקציה האחרונה לפריטים עם הדפסים של דמויות מפורסמות עם אצבע עליה מצויר שפמפם קטן מעל השפה. בקולקציה, אשר מכילה בעיקר טישרטים, אבל גם סוויטשרטים, ואפילו נעליים מגניבות תמצאו אישים שונים, החל מאלברט איינשטיין דרך מרלין מונרו ועד קייט מוס. האתר של אילבן פריס אינו עושה משלוחים לישראל, אבל הנה אתר שדווקא כן עושה ויש בו את כל הפריטים בקולקצייה.

מחיר: 40 יורו = 192 ש"ח

לרכישה

פריטים עם שפמים (צילום מסך)

תיק גב

תיקי הקייטנה חזרו אל חיינו, בעיקר בשנה האחרונה, ובגדול. פתאום כולנו רוצים לחזור לילדות ולשאת בגאווה את תיקי הניילון הנוחים עם השרוכים. ברחבי הרשת וגם בארץ אפשר למצוא מגוון גרסאות של המוצר, אבל היום אנחנו בענייני שפמים, אז הנה אחלה אופציה שפמית של תיק הגב, כי הכי כיף לשלב שני טרנדים במוצר אחד. אגב באותו אתר תמצאו עוד כמה תיקי גב עם שפמים, לשם שינוי הלכתי על הקלאסי, אבל אתם לגמרי מוזמנים להשתולל.

מחיר: 24.95 דולר = 95 ש"ח

לרכישה

פריטים עם שפמים (צילום מסך)
חצאית שפמים לוהטת (צילום מסך אתר ETSY)

חצאית

לבחורות שמוכנת לקחת את הטרנד צעד אחד קדימה נוצרה החצאית המושלמת הזאת. בגזרה נכונה ומדויקת היא מציגה לראווה מגוון של שפמים ונושאת עימה הבטחה לגנוב את כל תשומת הלב של הסביבה.

מחיר: 159 ש"ח

לרכישה

פריטים עם שפמים (צילום מסך)
נעלי קשת בשפם (צילום מסך מאתר ETSY)

נעליים

אפשר היה לסמוך על מותג הנעליים TOMS שייתן את הפרשנות שלו לטרנד השפמים, והוא עושה זאת כרגיל בצורה מהממת. אף אחד לא אמר ששפם חייב להיות שחור, וכאן הן מקבלות צבעי קשת נפלאים על רקע שחור מנצנץ, מומלוצות במיוחד לחובבות צילומי הנעליים באינסטגרם.

מחיר: 431 ש"ח

לרכישה

פריטים עם שפמים (צילום מסך)

שרשרת

מי שפחות בעניין של להשתולל עם שפמים בנעליים או בבגדים יכולה להסתפק בשרשרת שפם צבעונית וחביבה, שלגמרי עושה את העבודה. במחיר של השרשראות האלו אגב מומלץ לקנות בכמה צבעים.

מחיר: 7.38 ש"ח

לרכישה

פריטים עם שפמים (צילום מסך)
גם לאייפון מגיע (צילום מסך מאתר SOCIETY6)

קייס לאייפון

גם היום לא אשאיר את האייפון אהובנו מקופח. וגם הפעם כמו בשבוע שעבר האתר סוסייטי6 נחלץ לעזרתי עם מגוון של קייסים מעולים עם שפמים שונים ומשונים, אני בחרתי בזה שלמעלה, אבל אתם לגמרי מוזמנים לחפש את קייס השפמים שעושה לכם את זה, המבחר בלתי נגמר.

מחיר: 35 דולר = 135 ש"ח

לרכישה