נשים שמידה 38 הוא זיכרון רחוק עבורן - לכו על ב??יק?ל?

מותג ביגוד הפנאי ב??יק?ל? ממשיך את מסורת האופנה המחמיאה לנשים שתש כוחן ממלחמות בסקיני ג'ינס שמסרב להיסגר. הקולקציה החדשה מציגה נוחות ופשטות בגווני סתיו

  • ביקל
(צילום: אלעד רפאלי)

הטבע על יופיו, ריחותיו וצבעיו העשירים היה תמיד מקור שופע ואינסופי עבור טל אנג'ל, מעצבת ראשית ומייסדת ב??יק?ל?. המותג המקומי שנתקל בשנה שעברה בקשיים כלכליים לאחר 15 שנות פעילות ונרכש על ידי קום איל פו, ממשיך את פעילותו בזכות המטרייה הבוטחת ומציע עוד קולקציה שרוח הפשטות והנוחות נושבת בה בעוצמה. קולקציית חורף, אגב, היא חידוש שהחל רק לאחרונה בב??יק?ל?. במשך שנים המותג הציע ביגוד קיץ בלבד. אבל כפי שאומרת אנג'ל: "הקולקציה מתכתבת עם זאת של הקיץ".

כדרכה, גם העונה עוסקת אנג'ל בבחינת החיבור בין אדם, בגדיו וחמשת יסודות הפילוסופיה הסינית המייצגים את כל האפשרויות הקיימות בטבע (עץ, אש, אדמה, מתכת, ומים), כשהיסוד המרכזי עבורה הפעם הוא המתכת. זהו ההסבר ללוחות הפלדה המשמשים כרקע חמור סבר לצילומי הקולקציה מאת אלדד רפאלי, צלם-אמן, אשר נעשו במקביל לעיצוב הקולקציה. הלוחות הללו המונחים אחד בצמוד לשני, כשהחיבורים ביניהם יוצרים קווי מתאר גיאומטריים, מייצגים כאן התכנסות, שעת שקיעה, משמעת, סדר, גבולות, היגיון ושכלתנות. כל מה שפעמים רבות מאפיין את התנהגות האדם בעונה הקרה.

בעבודותיו של רוברט מוריס, הפסל האמריקאי המינימליסטי שפיסל בפלדה ומאוחר יותר החליף אותם ביריעות לבד ענקיות ומהן יצר צורות ונפחים גיאומטריים שונים, מוצאת אנג'ל את החיבור בין היסוד הקשיח לבגד הרך, בין הדו-ממד לתלת-ממד.

בקולקציה הנוכחית ניתן לראות את קווי האורך והרוחב המרכיבים את הבגד (שהרי גם הוא חומר שטוח, דו-ממדי אשר החיבורים בין חלקיו הופכים אותו למעטפת תלת ממדית העוטפת את הגוף). את נקודות המגע בין חלקיו השונים של הבגד, אנג'ל מדגישה במכוון בתפרים מחוט בצבע שונה, בפספולים, בתפרים כפולים ובתפרים המתהפכים כלפי חוץ. זוהי הפרשנות שלה כמעצבת אופנה לחיבורי השתי וערב של לוחות הפלדה.

צבעי הקולקציה הכוללת חולצות סריג וחולצות רכיסה, טוניקות קרדיגנים, חצאיות, שמלות ומכנסיים, מבוססים על צבעי הסתיו הנעים בין חמימות מפתיעה לקרירות מתבקשת, כמו חרדל, דבש, חום אדמוני, ירוק, כחול-לטורקיז ואפור פחם.

תמר לם (41), אמנית, רקדנית וצלמת, שמשמשת כדוגמנית הקטלוג העונה, היא בחירה מרעננת ומלבבת. שיערה האדום הבוער, יופיה, העומק הנשקף מפניה ואולי גם היותה אם לשלושה ילדים, תורמים לחמימות האווירה בצילומים היפים של רפאלי.

טווח מחירים:
חולצות: 390-560 שקלים; שמלות: 590-890 שקלים; טוניקות: 530-690 שקלים; מכנסיים: 590-690 שקלים; ז'קטים: 620-850 שקלים

להשיג בחנויות המותג בתל-אביב, רעננה, חיפה, ירושלים ובביתן אהרון מרכז ביתנ'ס

טוב לדעת (מקודם)

מדרסים בהתאמה אישית בחצי שעה - ואתם יוצאים לחיים חדשים

לכתבה המלאה
(צילום: אלעד רפאלי)
(צילום: אלעד רפאלי)
(צילום: אלעד רפאלי)
(צילום: אלעד רפאלי)
(צילום: אלעד רפאלי)
(צילום: אלעד רפאלי)
(צילום: אלעד רפאלי)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully