פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מאמה מיה: סימפטיה לנשים מבוגרות, גרסת דולצ'ה וגבאנה

   צמד המעצבים האיטלקי מפתיע בקמפיין רומנטי ושמח לאביב 2015 ובוחר לתפקיד הפרזנטוריות שלוש דיוות ספרדיות קשישות, אנונימיות וקוליות בטירוף

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   (צילום: סריקה)

   לא רק ג'וליה רוברטס, מדונה ומריסה טומיי - מסתבר שאפשר לעשות קמפיינים טובים בימים אלה גם באמצעות פרזנטוריות מבוגרות משוללות אבק כוכבים. דולצ'ה וגבאנה מפתיעים בקמפיין רומנטי ושמח לאביב 2015, שאת הפוקוס בו גונבות שלוש נשים בעשורים מתקדמים הרבה יותר, אך עם לא פחות צ'ארם.

   הקמפיין האביבי לוכד את האווירה הספרדית-סיציליאנית ששרטטו דומינקו דולצ'ה וסטפאנו גבאנה בתצוגת הקולקציה בשבוע האופנה במילאנו. אך את התפאורה המתבקשת של דוגמניות שדופות בעלות אפיל ים-תיכוני ומטאדורים מסוקסים שאוהבים את העונה החמה שלהם טופלס, צובעות שלוש דיוות ספרדיות קשישות, אנונימיות וקוליות בטירוף.

   הטריו המלבב מופיע בשני פריימים כאשר באחד מהם מככבות השלוש בגפן ללא משב של רוח נעורים גבית. בנוסף מפציעות הליידיז בסרטון הקצר והתוסס שמלווה את הקמפיין. דולצ'ה וגבאנה פרסמו את התמונות בחשבון האינסטגרם הפרטי ואף הוסיפו את הכיתוב: "צחוקה של אשה בכל גיל הוא צליל נרדף ליופי טהור". בעידן בו צמא נצחי למעיין הנעורים מחליף את החלק הראשון במשוואה, הגישה של דולצ'ה וגבאנה כל כך הרבה יותר מרווה.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)