פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   7 בום: W מפציץ בשבעה שערים לוהטים

   המגזין מציג גיליון קולנוע מיוחד והפקת שערים בהשתתפות סטארים הוליוודיים מכל קצוותיה של הסקאלה: אמה סטון, קירה נייטלי, בראדלי קופר, ריס ווית'רספון, איימי אדמס, ג'וליאן מור, שיילין וודלי ובנדיקט קמברבאץ'. מאחורי ההפקה עומד צלם האופנה המוערך טים ווקר

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   משבעה יוצאת אחת. אמה סטון מתוך שורה של כוכבים (צילום: Tim Walker, סריקה)

   תופעת השערים המרובים מסרבת לדעוך, ואם כבר נראה כי מחודש לחודש מגזיני האופנה רק מעלים את מפלס התחרות בינם לבין עצמם במירוץ על מי יצליח לצוד כמה שיותר נערי ונערות שער נחשקים. נכון לעכשיו, נראה שבמערכה של פברואר 2015 מנצח מגזין W עם לא פחות משבעה שערים שונים.

   בהפקת השער המיוחדת משתתפים סטארים הוליוודיים מכל קצוותיה הזוהרים של הסקאלה: אמה סטון, קירה נייטלי, בראדלי קופר, ריס ווית'רספון, איימי אדמס, ג'וליאן מור, שיילין וודלי ובנדיקט קמברבאץ'. הסיבה לחגיגה מרובת המשתתפים היא גיליון הקולנוע המיוחד של המגזין שאמור לראות אור רק בחודש הבא, אך נחשף כעת בעיתוי לא מקרי כלל - ערב טקס פרסי גלובוס הזהב המהווה את יריית הפתיחה של עונת הפרסים.

   מאחורי ההפקה עומד צלם האופנה המוערך טים ווקר המזוהה עם אטיטוד אמנותי במיוחד, מה שהופך אותו לאדם התפור ביותר עבור פרויקט אופנתי-קולנועי שכזה. סלבריטי סקין - הגרסה האופנתית, רגע לפני הבהלה לשטיח האדום.

   מגזין W גיליון פברואר 2015 – קירה נייטלי ובנדיקט קמברבאץ' (סריקה , Tim Walker)
   מגזין W גיליון פברואר 2015 – ריס וויתרספון (סריקה , Tim Walker)
   מגזין W גיליון פברואר 2015 – איימי אדמס (סריקה , Tim Walker)
   מגזין W גיליון פברואר 2015 – בראדלי קופר (סריקה , Tim Walker)
   מגזין W גיליון פברואר 2015 – ג'וליאן מור (סריקה , Tim Walker)
   מגזין W גיליון פברואר 2015 – שיילין וודלי (סריקה , Tim Walker)