רגעים שרק מעטים ראו: הנסיכה דיאנה בתמונות חתונה שלא נראו קודם

צילומים מחתונת האגדות בממלכה הבריטית שטרם נראו בעבר נחשפים כעת לראשונה. התמונות נלקחו על ידי עוזרת הצלם הרשמי באירוע, וצולמו כולן באגביות בלתי רשמית - מה שהופך אותן למעניינות ומרגשות. תיעוד של הנסיכה דיאנה לאחר הטקס בשמלת הכלולות הבלתי נשכחת

13/08/2015
אתר רשמי
במספר תמונות דיאנה מחזיקה ילדה קטנה - קלמנטיין המברו - נינתו של צ'רצ'יל, אז רק בת 5. בכל התמונות הללו ניכרת חיבתה הרבה של המלכה לעתיד לילדים

ב-29 ביולי 1981 נישאה ליידי דיאנה ספנסר, גננת בת 20ממוצא אריסטוקרטי, ליורש העצר הבריטי הנסיך צ'ארלס. תוך זמן קצר כבשה הצעירה הביישנית את לבם של הבריטים. תמונות מחתונת האגדות של הזוג התפרסמו בכל העולם והפכו בחלוף השנים לאיקוניות.

לאחרונה התגלה דבר קיומם של תצלומים נוספים מהחתונה, שטרם נראו קודם. התצלומים, שבעה צבעוניים ושבעה בשחור-לבן, צולמו על-ידי הנרייטה גורדון קמינג, עוזרת צלם החתונה. הצלם, לורד פטריק ליצ'פילד, שנבחר להיות אחראי על הצילומים הרשמיים של האירוע הנוצץ, הפך להיות אחד הצלמים הידועים בממלכה הבריטית.

בצילומי העוזרת שלו, שכולם בלתי רשמיים ואגביים - וזה מה שהופך אותם למעניינים ומרגשים - נראית דיאנה לאחר הטקס בשמלת הכלולות הבלתי נשכחת שלה, עיצוב של בני הזוג דיויד ואליזבת עמנואל. הכלה הטרייה תועדה משוחחת עם המלכה ועם שאר אורחים, מהגב עם בעלה הטרי במרפסת הארמון, מחזיקה בזרועותיה ילדה קטנה - קלמנטיין המברו, נינתו של צ'רצ'יל, אז רק בת חמש והצעירה בילדות הפרחים בחתונה. בכל התמונותהללו ניכרת חיבתה הרבה של המלכה לעתיד, לשעבר עוזרת גננת, לילדים.

התצלומים הלא ידועים הללו יועדו לאלבום חתונה שהוענק במתנה לזוג המלכותי, אולם בסופו של דבר נשארו בחוץ. רק אנשים ספורים ראו אותם עד כה. הם יימכרו ב-24 לספטמבר על-ידי בית המכירות RR אוקשן בקיימברידג', מסצ'וסטס. המחיר צפוי להיות בסביבות 20,000 דולר ומעלה. לאור פופולריות הנסיכה עד היום, יש להניח שיימצא מי שישמח לשלם.

דקות לאחר הטקס, הנסיכה דיאנה עם נינתו בת ה-5 של צ'רצ'יל והמלכה בארמון בקינגהאם(צילום: אתר רשמי, Henrietta Gordon-Cumming)
לנצור את הרגע(צילום: אתר רשמי, Henrietta Gordon-Cumming)
מימין, פרנסס שנד קיד, אימה של דיאנה(צילום: אתר רשמי, Henrietta Gordon-Cumming)
בכל התמונות ניכרת חיבתה של דיאנה, עוזרת גננת לשעבר, לילדים(צילום: אתר רשמי, Henrietta Gordon-Cumming)
שמלת כלולות שנבחנה לפרטים והיתה מאז לאיקונית(צילום: אתר רשמי, Henrietta Gordon-Cumming)
מינגלינג אריסטוקרטי תוסס(צילום: אתר רשמי, Henrietta Gordon-Cumming)
כל ארמון צריך מרפסת(צילום: אתר רשמי, Henrietta Gordon-Cumming)
המלכה צופה בטלוויזיה המשדרת את המראות מחוץ לארמון(צילום: אתר רשמי, Henrietta Gordon-Cumming)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully