44 מיליון דולר בייבי: ג'יזל עדיין הדוגמנית המרוויחה בעולם

מגזין פורבס מפרסם כמדי שנה את רשימת הדוגמניות המרוויחות ביותר. קנדל ג'נר אמנם מרעננת את הרשימה בתור כניסה חדשה, אך ג'יזל עדיין עומדת בראש ומלאכיות ויקטוריה סיקרט ממשיכות לתרגם גנים נדירים למזומנים. כשיופי פוגש כסף

20/09/2015
אתר רשמי

המגזין הכלכלי פורבס מפרסם השבוע, כמדי שנה בספטמבר, את רשימת 21 הדוגמניות המרוויחות ביותר בעולם בשנה החולפת. הדו-שבועון הפופולרי ממקם גם השנה את הטופמודל הברזילאית ג'יזל בונדשן בראש הרשימה. עם שכר שעומד על לא פחות מ-44 מיליון דולר, ג'יזל בונדשן מובילה את הרשימה בפעם התשיעית ברציפות. רווחיה של הדוגמנית בת ה-33, שפרשה לא מזמן מהמסלול, נובעים מעבודות דוגמנות כמו קמפיין לבושם שאנל 5 ונעלי סטיוארט וייצמן או שיתופי פעולה מסחריים עם מותגי אופנה כמו כפכפי איפנמה.

טוב לדעת (מקודם)

מבצע מיוחד לגולשי וואלה על המזרונים הטובים בעולם

מוגש מטעם ד"ר קומפורט

במקום ראשון עם 44 מיליון דולר: גי'זל

שיתוף פעולה עם כפכפי איפנמה וליין לנז'רי אישי. ג'יזל בקמפיין לנעלי סטיוארט וייצמן(צילום: AP)

את המקום השני חולקות קארה דלווין (23) ואדריאנה לימה (33). החברה הכי טובה של טיילור סוויפט ומלאכית ויקטוריה סיקרט הוותיקה הרוויחו, כל אחת בנפרד, כמובן, 9 מיליון דולר. למרות הבעת רצונה להתמקד במשחק, דלווין הופיעה רק השנה בכ-13 קמפיינים מרכזיים, ביניהם מנגו, טופשופ, ברברי, DKNY ואיפור של איב סן לורן. לימה, מלאכית ויקטוריה הוותיקה ביותר בתולדות ענקית הלנז'רי האמריקאית, נקשרה בחוזים רווחיים גם למארק ג'ייקובס, H&M ודזיגוואל.

במקום השני עם 9 מיליון דולר: קארה דלווין ואדריאנה לימה

גם קריירה קולנועית נוסקת. קארה דלווין(צילום: GettyImages)
מלאכית ויקטוריה סיקרט הוותיקה ביותר. אדריאנה לימה(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

במקום הרביעי (כי אין מקום שלישי) עם 7 וחצי מיליון דולר, נמצאת ההולנדית דוצן קרוס (30), מלאכית ויקטוריה סיקרט עם פני מלאך המשמשת גם כפני טיפאני אנד קו, קלווין קליין ומותג סוודרי הקשמיר האישי שלה.

במקום החמישי עם שבעה מיליון דולר ממוקמת הדוגמנית הרוסייה נטליה וודיאבונה (33), שמדגמנת לסטלה מקרטני, ל-ETAM ולגרלן ומקדישה זמן רב לפעילות פילנתרופית ענפה ומצליחה להיראות גם היום, כ-18 שנה לאחר תחילת דרכה, פחות או יותר כמו שהיא נראתה כשרק החלה את הקריירה.

במקום הרביעי עם 7 וחצי מיליון דולר: דוצן קרוס

ויקטוריה סיקרט וליין סוודרי קשמיר אישי. דוצן קרוס(צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)

במקום החמישי עם 7 מיליון דולר: נטלי וודיאנובה

גם פילנתרופית ידועה. נטליה וודיאבונה(צילום: סריקה, Jean-Baptiste Mondino)

גם את המקום השישי, עם כמעט שבעה מיליון דולר, חולקות שתיים. האוסטרלית מירנדה קר (32), מלאכית ויקטוריה סיקרט שחייבת את רווחיה השנה לעסקה משתלמת עם חברת סוורובסקי ולליין הטיפוח האישי שהשיקה ב-2009, קורה אורגניקס. לצדה באותו מקום, הפורטוריקנית ג'ואן סמולס (27) שחתמה השנה על חוזה שמן עם אסתי לאודר (והייתה לפרזנטורית הלטינית הראשונה של ענקית הקוסמטיקה) ודיגמנה רבות בתצוגות אופנה.

מקום שישי עם 7 מיליון דולר: מירנדה קר וג'ואן סמולס

חוזה שמן עם סוורובסקי. מירנדה קר(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
הלטינית הראשונה באסתי לאודר. ג'ואן סמולס(צילום: GettyImages, Dimitrios Kambouris)

מקום שביעי אין, ולכן המקום הבא הוא השמיני ושוב, יש לנו תיקו, אבל הפעם בין לא פחות מארבעה שמות לוהטים. כאן, עם חמישה מיליון דולר, ההולנדית-בריטית לארה סטון (31). הגרושה הטרייה ששבה השנה לאחר חופשת לידה עם קמפיינים ללוריאל קוסמטיקה, לנז'רי קלווין קליין ובישום טום פורד, בין היתר. לאור גל הדוגמניות ההולנדיות השוטף את התעשייה בשנים האחרונות, אין פלא שזוהי ההולנדית השנייה בעשיריה. במקום זה עוד שתי מלאכיות ויקטוריה סיקרט: הברזילאית, אלסנדרה אמברוסיו (34), בעלת ליין הבגדי ים האישי שהחלה השנה גם קריירת משחק טלוויזיוני (עם תפקיד באופרת סבון פופולארית במולדתה), אך הרוויחה הכי הרבה דרך ההתקשרות ארוכת השנים שלה עם חברת הלנז'רי, וקנדיס סוונופול (26), דרום אפריקאית תכולת עיניים שמקדמת במסגרת חוזים משתלמים את ז'יבנשי, פרי פיפל, בשמי ורסצ'ה, וכמובן ויקטוריה סיקרט. רביעית במקום השמיני, קרלי קלוס (23), אמריקאית עם דילים רבים כולל עם לוריאל, קייט ספייד, בושם שאנל שגם מוצאת זמן ללימודים באוניברסיטת ניו-יורק.

מקום שמיני עם 5 מיליון דולר: לארה סטון, אלסנדרה אמברוסיו, קנדיס סוונופול וקרלי קלוס

שבה בסערה לאחר חופשת לידה. לארה סטון(צילום: Mert Alas & Marcus Piggott)

אלסנדרה אמברוסיו

ויקטוריה סיקרט וליין בגדי-ים. אלסנדרה אמברוסיו(צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)

קנדיס סוונופול

ויקטוריה סיקרט, ורסצ'ה וז'יבנשי. קנדיס סוונופול(צילום: GettyImages, Dimitrios Kambouris)

קרלי קלוס

גם סטודנטית. קרלי קלוס(צילום: סריקה, Alique)

המשך הרשימה:

12. הכל-אמריקאית קרוליין מרפי (40), הבלתי נלאית קייט מוס (40), הסינית הראשונה של ויקטוריה סיקרט לו וואן (27), פני לנקום שהופיעה על לא פחות מחמישים שערי ווג דריה ורבובי (31) עם ארבעה וחצי מיליון דולר כל אחת.

16. פנים חדשות ומבטיחות, השם הלוהט בתעשייה היום, כוכבת שבוע האופנה של ניו-יורק שהסתיים לא מכבר והכי יפה במשפחת קרדשיאן, קנדל ג'נר (19) עם ארבעה מיליון דולר.

17. פני אסתי לאודר ותכשיטי שופאר הילרי רודה (28), פני בובי בראון וכוכבת פרסומת Game of War בסופרבול קייט אפטון (23), פני מייבלין וקלווין קליין ג'ורדן דאן (25), בעלת מותג הבישום האישי ופני מארק ג'ייקובס ופוראבר 21 אניה רוביק (32) ופני רוברטו קוואלי ו- H&M אדיתה וילקיוויצ'וטה (26) עם שלושה וחצי מיליון דולר

קרוליין מרפי

בגיל 40. קרוליין מרפי(צילום: GettyImages, Jamie McCarthy)

קייט מוס

בצמרת כבר 25 שנה. קייט מוס(צילום: סריקה, Terry Richardson)

לו וואן

האסייתית המרוויחה בעולם. לו וואן(צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)

דריה ורבוי

50 שערי ווג. דריה ורבובי(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

קנדל ג'נר

חדשה ברשימה. קנדל ג'נר(צילום: GettyImages)

הילרי רודה

אסתי לאודר ותכשיטי שופאר. הילרי רודה(צילום: GettyImages, Astrid Stawiarz)

קייט אפטון

בובי בראון ופרסומת הסופרבול. קייט אפטון(צילום: יח"צ חו"ל)

ג'ורדן דאן

מייבלין וקלווין קליין. ג'ורדן דאן(צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)

אנה רוביק

מותג בישום אישי. אנה רוביק(צילום: GettyImages, Pascal Le Segretain)

אדיתה

רוברטו קוואלי ו- H&M . אדיתה וילקיוויצ'וטה(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully