מיס אנדרסטוד

מלכת היופי של איטליה נשאלה במהלך התחרות באיזו תקופה היסטורית היא היתה רוצה לחיות. התשובה כללה פליטת פה מביכה שהובילה לתגובות לועגות ברשת

דנה נחום
צילום מסך

את הרגע הזה מיס איטליה הנכנסת כנראה תרצה לשכוח. אליס סבתיני נשאלה במהלך תחרות מלכת היופי של איטליה, באיזו תקופה היסטורית היתה רוצה לחיות, וענתה: "הייתי רוצה לחזור ל-1942. הייתי רוצה לחיות בזמן מלחמת העולם השנייה. הרבה ספרים נכתבו על התקופה הזאת. הייתי רוצה לחוות אותה. בכל מקרה אני אישה אז לא הייתי צריכה להתגייס לצבא, אז הייתי נשארת בבית בפחד..."

לא צריך להזכיר שמדובר באחת התקופות השחורות של איטליה, כזו שהאיטלקים מאוד היו רוצים לשכוח. פליטת הפה המביכה של סבתיני גררה עשרות ממים ותגובות לועגות של גולשים ברשת, כשבאחת מהן הושתלה תמונתה לצד היטלר ומוסוליני ובאחרת היא נראית משתזפת כשברקע חיילים מסתערים על החוף.

מאוחר יותר אמרה סבתיני להגנתה שלא התכוונה לפגוע, אלא רק להביע הערכה לסבתה, ששרדה את המלחמה. הסאגה המביכה לא מנעה ממנה להיבחר למיס איטליה. כנראה שיופי הוא עדיין הכישור המרכזי שהשופטים מחפשים.

טוב לדעת (מקודם)

התקף לב: איך מונעים ומה עושים במקרה והוא מופיע

לכתבה המלאה
גורם היופי ניצח את האופי. אליס סבתיני ברגע הזכייה המרגש (צילום: צילום מסך)

מהו סיפור בדקה?

יש הרבה דרכים לספר סיפור, אבל סיפור טוב באמת אפשר, אפילו רצוי, לספר בכמה שפחות מילים. אנחנו בוואלה!NEWS מביאים לכם את הסיפורים הכי מעניינים של היום, עם חומרי הווידאו המעניינים והמסעירים ביותר, בלי להכביר יותר מדי במילים. אז זכרו, צוות וואלה!NEWS לשירותכם תמיד (אבל רק לדקה, כן?).

""הרבה ספרים נכתבו על התקופה הזאת. הייתי רוצה לחוות אותה" (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

הממים ברשת לא איחרו לבוא

המלכה הטרייה לצד היטלר ומוסוליני (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
רגליים או נקניקיות? גרסת הצבא מסתער על החוף (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully