פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מיס אנדרסטוד

   מלכת היופי של איטליה נשאלה במהלך התחרות באיזו תקופה היסטורית היא היתה רוצה לחיות. התשובה כללה פליטת פה מביכה שהובילה לתגובות לועגות ברשת

   מיס אנדרסטוד

   את הרגע הזה מיס איטליה הנכנסת כנראה תרצה לשכוח. אליס סבתיני נשאלה במהלך תחרות מלכת היופי של איטליה, באיזו תקופה היסטורית היתה רוצה לחיות, וענתה: "הייתי רוצה לחזור ל-1942. הייתי רוצה לחיות בזמן מלחמת העולם השנייה. הרבה ספרים נכתבו על התקופה הזאת. הייתי רוצה לחוות אותה. בכל מקרה אני אישה אז לא הייתי צריכה להתגייס לצבא, אז הייתי נשארת בבית בפחד..."

   לא צריך להזכיר שמדובר באחת התקופות השחורות של איטליה, כזו שהאיטלקים מאוד היו רוצים לשכוח. פליטת הפה המביכה של סבתיני גררה עשרות ממים ותגובות לועגות של גולשים ברשת, כשבאחת מהן הושתלה תמונתה לצד היטלר ומוסוליני ובאחרת היא נראית משתזפת כשברקע חיילים מסתערים על החוף.

   מאוחר יותר אמרה סבתיני להגנתה שלא התכוונה לפגוע, אלא רק להביע הערכה לסבתה, ששרדה את המלחמה. הסאגה המביכה לא מנעה ממנה להיבחר למיס איטליה. כנראה שיופי הוא עדיין הכישור המרכזי שהשופטים מחפשים.

   סיפור בדקה: מתמודדת בתחרות מלכת היופי של איטליה רוצה לחזור לתקופה השואה (צילום מסך)
   גורם היופי ניצח את האופי. אליס סבתיני ברגע הזכייה המרגש (צילום מסך)

   מהו סיפור בדקה?

   יש הרבה דרכים לספר סיפור, אבל סיפור טוב באמת אפשר, אפילו רצוי, לספר בכמה שפחות מילים. אנחנו בוואלה!NEWS מביאים לכם את הסיפורים הכי מעניינים של היום, עם חומרי הווידאו המעניינים והמסעירים ביותר, בלי להכביר יותר מדי במילים. אז זכרו, צוות וואלה!NEWS לשירותכם תמיד (אבל רק לדקה, כן?).

   סיפור בדקה: מתמודדת בתחרות מלכת היופי של איטליה רוצה לחזור לתקופה השואה (צילום מסך)
   ""הרבה ספרים נכתבו על התקופה הזאת. הייתי רוצה לחוות אותה"

   הממים ברשת לא איחרו לבוא

   מתמודדת במיס איטליה רוצה לחזור לתקופת השואה – ממים ברשת (סריקה)
   המלכה הטרייה לצד היטלר ומוסוליני

   מתמודדת במיס איטליה רוצה לחזור לתקופת השואה – ממים ברשת (סריקה)
   רגליים או נקניקיות? גרסת הצבא מסתער על החוף