פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   התחזית: פדיחה

   חזאית מאוקלהומה נתקלה באתר אמזון בשמלה ורודה צמודה בגזרת עיפרון, במחיר אטרקטיבי של 23 דולרים. היא שיתפה את המציאה עם חברותיה החזאיות בקבוצת הפייסבוק הסגורה – וגילתה כעבור שבועיים שכולן לבשו אותה לשידור. אילנית אדלר, אנחנו מחכות שתרימי את הכפפה

   התחזית: פדיחה

   מסתבר שלא רק סופות טורנדו ומפולות שלגים מצליחות להסעיר את החזאיות בארה"ב - גם אופנה מעוררת בהן עניין. חזאית מאוקלהומה נתקלה באתר אמזון בשמלה ורודה צמודה בגזרת עיפרון, במחיר אטרקטיבי של 23 דולרים, שמוצעת בשבעה צבעים שונים לבחירה. לאור כללי הלבוש הנוקשים איתן צריכות להתמודד מגישות התחזית מדי ערב, היא החליטה לעשות ג'סטה, שלחה לינק לקבוצת הפייסבוק הסגורה של נשות השירות המטאורולוגי, והשוויצה במציאה. חברותיה לתחום התלהבו.

   כעבור שבועיים עשרות מגישות לבושות באותה שמלה בדיוק דיווחו את התחזית הצפויה על גבי מסכי הערוצים השונים, כאילו היה מדובר במדים רשמיים. אילנית אדלר, אנחנו מחכות שתרימי את הכפפה.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   השמלה שהפכה למעין מדים רשמיים של מגישות התחזית באמריקה (צילומי מסך)
   השמלה שכבשה את החזאיות באמריקה (מערכת וואלה! NEWS)
   ביץ' סטול מיי לוק - גרסת החזאיות
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   מוצעת בשבעה צבעים שונים

   מהו סיפור בדקה?

   יש הרבה דרכים לספר סיפור, אבל סיפור טוב באמת אפשר, ואפילו רצוי, לספר בכמה שפחות מילים. אנחנו בוואלה! NEWS מביאים לכם את הסיפורים הכי מעניינים של היום, עם חומרי הווידאו המעניינים והמסעירים ביותר, בלי להכביר יותר מדי במילים. אז זכרו, צוות וואלה! NEWS לשירותכם תמיד (אבל רק לדקה, כן?).