פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   סנדלים תנ"כיות גרסת 2016: שובן של נעלי נימרוד

   לאחר התחייה המחודשת של "אתא", השבוע נחנכה בתל אביב בארומה נוסטלגית חנות חדשה של המפעל הציוני "נעלי נימרוד". החנות תהיה פתוחה לקהל הרחב עד סוף הקיץ, ותציע במהדורה מוגבלת רפליקות מדויקות של דגמי עבר. לראשונה מזה עשרות שנים, יוצעו דגמים למבוגרים

   נעלי נמרוד – פתיחת המותג מחדש (מערכת וואלה! NEWS , גלית ולינסקי)
   החנות המיתולוגית בדיזנגוף נחנכה כחנות פופ-אפ. נעלי נימרוד (צילום: גלית ולינסקי)

   קורסים שלמים באוניברסיטה מנתחים את הקשר בין תרבות לחוסן לאומי, ומקישים דרך סממנים תרבותיים על מידת הפטריוטיות או הגאווה הלאומית. בהיבט הזה, בניגוד למה שאנחנו אולי חושבים, יש מצב שהגאווה הלאומית שלנו היום בשיאה, לפחות מאז 48'. אחרי הכל, לפני מספר שבועות קם לתחייה המותג הנושן והמיתולוגי "אתא", והשבוע נחנכה בארומה אקסטרה-נוסטלגית חנות חדשה של מפעל ציוני לא פחות - נימרוד.

   בהשקה חגיגית בפתח החנות ברחוב דיזנגוף, עם אחוז התייצבות יותר ממרשים, נחנכה החנות המיתולוגית כחנות פופ-אפ שתהיה פתוחה לקהל הרחב עד סוף הקיץ. בחנות מוצעת קולקציית רטרו במהדורה מוגבלת - רפליקות מדויקות של דגמים נוסטלגיים.

   נעלי נמרוד – פתיחת המותג מחדש (מערכת וואלה! NEWS , גלית ולינסקי)
   כנראה שהגאווה הלאומית שלנו היום נמצאת בשיאה (צילום: גלית ולינסקי)

   הדגמים של נימרוד הם אלו שהטביעו לראשונה את המונח סנדלים תנ"כיות. בקולקציה תוכלו למצוא דגמים אייקוניים משנות ה-60, ולראשונה מזה עשרות שנים, גם דגמים לנשים ולגברים. בין היתר גם דגם סנדלי החיילת שאמנם נחשב למכוער ביקום במשך עשור או שניים, אך לפני שנים ספורות הפציע במעוזות מפתיעים כמו טופשופ וזארה, וחזר להיות סופר קול.

   חוץ מהם ברפרור ברור לסנדלים התנ"כיות נימרוד יצרו הקיץ קולקציה הנקראת "שבטי ישראל" – סנדלי אצבע שטוחים עם שלוש רצועות עור איכותי לרגל; רצועה רחבה עם הטבעת זהב של שבטי ישראל וסמליהם, רצועה אמצעית ורצועה לבוהן הרגל. חשוב לציין שקולקציית הרטרו תוצרת כחול- לבן מיוצרת במפעל נימרוד בבאר שבע - זה לא רק נראה פטריוטי.

   המותג נימרוד החל את דרכו בשנות ה-20 של המאה הקודמת והפך במרוצת השנים לאחד מסמליה המובהקים של אופנת הילדים הישראלית. הכול החל בתחילתה אי שם בגליציה הרחוקה, כשסבא צבי רוזנבליט הסנדלר הקים יחד עם בניו בית מלאכה קטן לנעליים. בית המלאכה הפך לסדנת סנדלרות ובהמשך לבית מסחר תל אביבי המוכר כיום כרשת נעלי הילדים המובילה נימרוד, שלאחרונה עברה מיתוג מחדש לרשתnimrod&more.

   מחירים:
   נשים וגברים – 249.9 שקלים
   ילדים – 239.9 שקלים

   נעלי נימרוד, רחוב דיזנגוף 185 תל אביב

   נעלי נמרוד – פתיחת המותג מחדש (מערכת וואלה! NEWS , גלית ולינסקי)
   סנדל לנשים מקולקציית "שבטי ישראל" (צילום: גלית ולינסקי)
   נעלי נמרוד – פתיחת המותג מחדש (מערכת וואלה! NEWS , גלית ולינסקי)
   וריאציות של דגמים איקוניים משנות ה-60 (צילום: גלית ולינסקי)
   נעלי נמרוד – פתיחת המותג מחדש (מערכת וואלה! NEWS , גלית ולינסקי)
   הקולקציה מיוצרת במפעל נימרוד בבאר שבע - זה לא רק נראה פטריוטי (צילום: גלית ולינסקי)