קינוח כפול, עם קצפת: התאומות החדשות שכובשות את עולם האופנה

הדאבל טראבל החדש בתעשיית האופנה העולמית הן התאומות הזהות ליה ואודט פבלובה, שהתגלו במקרה בסופרמרקט במערב רוסיה. בעזרת פנים אניגמטיות ואטיטוד קשוח אך עם זאת שברירי, הן סימנו וי על השתתפות זוגית בקמפיינים של גוצ'י ומלברי, וכבשו את המסלולים והמגזינים הנחשבים

01/08/2016
מערכת וואלה!
הן תאומות זהות מבחינה ביולוגית, אך לא אוחזות בלוק משוכפל. העניין נובע לטענתן מהבדלי אישיות שמחלחלים למראה

עולם האופנה אוהב פנים חדשות שמגיעות בחבילה משפחתית. ועל אחת כמה וכמה כאלו שקורצו מאותה הביצית. הדאבל טראבל החדש בשטח הן התאומות הזהות ליה ואודט פבלובה שמגיעות מהעיר פסיקוב שבמערב רוסיה. כרגע הן כבר סימנו וי על השתתפות זוגית בקמפיינים של אמיליו פוצ'י (קיץ נוכחי) גוצ'י (קדם סתיו 2016) ומלברי (חורף 2016) ונראה שזו רק ההתחלה של הטרפת סביבן.

הן התגלו כבר לפני כמעט חמש שנים, בסופרמרקט. ליה הייתה בפנים, אודט חיכתה בחוץ. למרות שהן נחשבות לתאומות זהות מבחינה ביולוגית, הן דווקא לא אוחזות בלוק משוכפל. העניין נובע לטענתן מהבדלי אישיות שמחלחלים למראה. ההתעניינות בשתיהן יחד הגיעה קצת באיחור, שכן מתחילת הדרך הן העדיפו לנהל את הקריירות שלהן בנפרד ולהירשם בסוכנויות שונות.

תעשיית האופנה אוהבת תאומות. ליה ואודט פבלובה בקמפיין לאולה ג'ונסון, קיץ 2016(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
מתחילת הדרך הן העדיפו לנהל את הקריירות שלהן בנפרד(צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)
בחודש שבועות האופנה האחרון הן חרכו מספר קיצוני של מסלולים - ליה צעדה ב-71 תצוגות ואודט ב-62

את תשומת הלב החשובה הן כבשו בשבועות האופנה שהתקיימו בתחילת 2016, עת חרכו מספר קיצוני של מסלולים - ליה צעדה ב-71 תצוגות ואודט ב-62 (מקום ראשון ושני מסך הדוגמניות שעבדו באותו חודש). בהתחשב בעובדה שהן כן מאוד דומות - אי אפשר היה לחמוק מהפנים האניגמטיות שלהן שצצו מכל עבר.

מיד לאחר מכן, ווג (גרסת האונליין) שיריין את השתיים לכתבה משותפת. התאומות פבלובה מאוד התרגשו מנקודת הפריצה בקריירות המקבילות. "זו הרגשה מדהימה, כשהתחלתי את חודש שבועות האופנה לא דימיינתי שזו תהיה הצלחה כזו גדולה", אמרה ליה באותה כתבה ואודט הוסיפה: "אני מאושרת שאחותי הצליחה גם". מתוקה.

מיד לאחר שבוע האופנה, ווג שיריין לשתיים כתבה משותפת(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

את הקמפיין למלברי הן קיבלו בעקבות השתתפותן בתצוגת המותג בשבוע האופנה הלונדוני האחרון, שנערכה לאחר היעדרות של שלוש שנים מהמאורע. המנהל האמנותי, ג'וני קוקה, נדלק על הצמד ועל ההתאמה לקונספט הקולקציה - חברות נשית ודואליות. "אני מוקסם מנשים ומהיכולות שלהן להיות קשוחות ועדינות, שבירות וחזקות בו זמנית. וגם ביישניות ואקסטווגנטיות", הוא סיפר למגזין דייזד אנד קונפיוזד.

הדימיון המתעתע של הפבלובות תועד בליווי מראות על ידי הצלמת קוקו קפיטן לכדי קמפיין מוצלח במיוחד שתופס את המהות של השתיים - יחד ולחוד. ומה הן מאחלות לעצמן בהמשך? למגזין I-D הן גילו ש"אושר ואהבה" (ליה) ו"להמשיך להצליח בתעשיית האופנה, אושר ובריאות למשפחה" (אודט). ילדות טובות סך הכל.

שתיים סוכר

הכירו את רות ומאי בל, התאומות הכי מגניבות בשטח

לכתבה המלאה

בקמפיין לרוברטו קוואלי

יופי קסום כפול(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

בקמפיין החדש למלברי

"שבירות וחזקות בו זמנית. וגם ביישניות ואקסטווגנטיות"(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
אי אפשר היה לחמוק מהפנים האניגמטיות שלהן שצצו מכל עבר(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

בקמפיין למותג EDUN

מראה מסקרן שעובד טוב עם סטייל אדג'י(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)
ילדות טובות סך הכל(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)
תיעוד מחוץ למסלולים(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)
כמו שתי נסיכות. צילום מהפנט נוסף מתוך הקמפיין לאולה ג'ונסון(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully