פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   סטייל וטכנולוגיה: מייקל קורס משיק מצלמת אינסטנט עם פוג'י

   מעצב-העל האמריקאי חבר לחברת הצילום היפנית והתוצאה היא מצלמת פיתוח מיידי מוזהבת, שבזכות טכנולוגיה מתקדמת מצליחה להפיק תמונות מחמיאות וחדות. תיקי קרוס-בודי חדשים עוצבו ברוח תיקי המצלמה של פעם, והם משלימים חוויית סטייל-טכנולוגיה ייחודית. וכן, יש גם מצב סלפי

   סטייל וטכנולוגיה: מייקל קורס משיק מצלמת אינסטנט עם פוג'י

   בווידיאו: הדוגמנית מינג זי בקמפיין מצלמת השת"פ של מייקל קורס וחברת פוג'י פילם.

   שיתופי פעולה בין מותגי אופנה עם כל מיני מותגי לייף סטייל הם לא דבר חדש. אבל כשיש מצד אחד אימפריית אופנה אמריקאית ומצד שני אימפריית צילום יפני, מדובר בשיתוף פעולה מקורי ומסקרן. מעצב העל מייקל קורס חובר לענקית הצילום היפנית פוג'י פילם, והתוצאה היא מצלמת פיתוח מיידי מעוצבת במהדורה מוגבלת. המצלמה, INSTAX Mini 70 instant film camera הוצעה קודם על-ידי פוג'י, אבל כעת היא מגיעה עם העיצוב הייחודי של מייקל קורס הכולל פאנל קדמי מוזהב עם לוגו בית האופנה. כמובן, הסגנון המוזהב נקשר למעצב בזכות שמלות שטיח אדום עוצרות נשימה שהוא עיצב לכוכבות הוליוודיות רבות. בצד האחורי השחור, פרינט חתימת ידו של קורס. והבשורה הממש משמחת - המצלמה והתיקים מוצעים בבוטיק המעצב בקניון רמת-אביב.

   טיילור היל בקמפיין מצלמת השת"פ INSTAX Mini 70 instant film camera של מייקל קורס וחברת פוג'י (יח"צ)
   טיילור היל ומצלמת מייקל קורס-פוג'י שלה (צילום: יח"צ)

   INSTAX Mini 70 instant film camera היא מצלמה קומפקטית לפיתוח מיידי נוסח פולארויד של תמונות חדות ואיכותיות. במצלמה מספר מצבי צילום: פורטרט, תקריב, נוף וסלפי. המצב האחרון, ללא ספק הדובדבן בקצפת המשמחת הזאת, הוא מצב חכם המוגדר אוטומטית ומפיק תוצאות מחמיאות ביותר. כל עוד אתם לא בעניין כנות, נטורליזם וטבעיות, זה המצב שלכם. מראה קטנה ליד העדשה מאפשרת צילום אופטימלי. מה שבמראה - הוא מה שיצולם.
   השליטה אוטומטית הכללית על החשיפה מאפשרת צילום אובייקט ורקע באופן ברור. כלומר, צילום שלכם על רקע מגדל אייפל מאחור יהיה חד הן בחזית והן ברקע.

   טיילור היל בקמפיין מצלמת השת"פ INSTAX Mini 70 instant film camera של מייקל קורס וחברת פוג'י (יח"צ)
   (צילום: יח"צ)

   המצלמה המוזהבת עוצבה בהשראת תיקי ה"סקאוט" החדשים של מייקל קורס המדמים את אותם תיקי מצלמה ישנים; האחד רבוע עם תא קדמי עגול והאחר צר וקטן יותר המותאם למצלמה. שני דגמי ה"סקאוט" הם תיקי קרוס-בודי עשויים עוןר עם רצועת גיטרה ניתנת להחלפה ומגיעים במספר גוונים. השקת דגם המצלמה המשותף היה שלב טבעי לאחר עיצוב קולקציית התיקים.

   מאז השקתה בספטמבר השנה, מצלמת המיני INSTAX של מייקל קורס-פוג'י הספיקה לשמש גורמי אופנה רבים בכל מקום החל מהמסלול, דרך פרזנטציות ועד עבודה במשרד. הנצחת רגע תמיד מוקפד תמיד הייתה אובססיה בעולם האופנה, והיא היא מגיעה משולבת בגלאם, גם אם הוא לא אמיתי, אנחנו תמיד שמחים. טיילור היל ומינג שי, שתי דוגמניות על עסוקות שממש לא במקרה הן גם דוגמניות ויקטוריה סיקרט, מככבות בקמפיין השת"פ.

   המצלמה והתיק מצלמות נמכרים בחנות הדגל מייקל קורס בקניון רמת אביב, תל-אביב.

   טווח מחירים: מצלמה: 599 שקלים, תיקים: 940 שקלים - 1,399 שקלים.

   מצלמת השת"פ INSTAX Mini 70 instant film camera של מייקל קורס וחברת פוג'י: 599 שקלים (אתר רשמי)
   מצלמת פיתוח מיידי מייקל קורס-פוג'י: 599 שקלים (צילום: יח"צ)
   מצלמת השת"פ INSTAX Mini 70 instant film camera של מייקל קורס וחברת פוג'י (599 שקלים) ותיק "סקאוט" של מייקל קורס בהשראת תיקי מצלמה וינטג' (יח"צ)
   ויש "תיקי מצלמה" ברוח וינטג' (צילום: אתר רשמי)
   תיק דגם סקאוט של מייקל קורס: 1,399 שקלים (יח"צ)
   תיק סקאוט: 1,399 שקלים (צילום: יח"צ)
   תיק דגם "סקאוט" של מייקל קורס: 1,399 שקלים (יח"צ)
   תיק סקאוט: 1,399 שקלים (צילום: יח"צ)
   תיק דגם סקאוט של מייקל קורס: 1,399 שקלים (אתר רשמי)
   תיק סקאוט: 1,399 שקלים (צילום: יח"צ)
   תיק מצלמה של מייקל קורס: 940 שקלים (אתר רשמי)
   תיק סקאוט קטן: 940 שקלים (צילום: יח"צ)