פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הכל נשאר במשפחה: טוטאל לוק מגיעה לקו הסיום עם דו קרב מותח בין אחים

   הפרק האחרון בהחלט של הריאליטי שחימם לכם את החורף והפעם אח ואחות במרוץ נגד הזמן להרכיב את הטוטאל לוק המנצח של העונה. אז במי יבחרו השופטים שלנו, יואב מאיר ומיטל ברונר, בפעם האחרונה? הכל בתוך הסרטון

   הכל נשאר במשפחה: טוטאל לוק מגיעה לקו הסיום עם דו קרב מותח בין אחים

   ריאליטי האופנה הגדול שלנו הגיע לסיומו עם פרק מיוחד בקניון עזריאלי בקרית אתא. הכירו את המתמודדים שלנו: מורן, בת 34, מנהלת חשבונות מנהריה שטוענת שיש לה חדר מיוחד בבית רק לבגדים ותכירו גם את אחיה - אבי, בן 32, מנהל מכירות מעכו.

   חוקי הריאליטי שלנו פשוטים, אך המשימה לא פשוטה כלל: כל שעל המתמודדים לעשות זה לקבל את כרטיס ה"עזריאלי גיפט קארד" על סך 1,000 שקלים, מיד לאחר ההזנקה, לרוץ בין עשרות המותגים המגניבים שנמצאים בקניון ולהרכיב את הטוטאל לוק המושלם. עד כאן הכל נשמע נעים ופשוט, אלא שיש להם רק כחצי שעה לעשות את זה.

   המתמודדים, שלפחות אחת מהן טוענת שהיא ממש מבינה באופנה, צריכים לבחור בין עשרות המותגים את המלתחה המושלמת וזה לא מספיק שרק הן יאהבו את הלוק.

   גם השופטים שלנו, יואב מאיר ומיטל ברונר, צריכים לאהוב את המלתחה שהם בחרו. מי שיזכה בבחירת השופטים יקבל את כל הטוטאל לוק שהרכיב לעצמו, אבל לא לדאוג, גם זה אשר יגיע למקום השני לא ייצא בידיים ריקות ויקבל פריט אחד מהלוק שהרכיב לבחירתו, בשווי של עד 200 שקלים.