נושאים חמים

כשקורין גדעון ויהודה לוי רקדו יחד: צפו בסלבס חושפים מה ילבשו בפסח

מי מעדיפה בגד שיאפשר לפתוח כפתור בסוף הארוחה? מי ילבש לבן? ומה הכי חשוב כשמתלבשים חגיגי? לא מעט מפורסמים מקומיים התייצבו לצילומי הפרסומת החדשה של רנואר לקראת החג ואנחנו היינו שם כדי לגלות מה האאוטפיט המתוכנן שלהם. צפו

לכבוד פרסומת חדשה לקראת פסח, גייסה רנואר את הכוכבים לירון וייצמן, מיכל אנסקי, אליאנה תדהר, קורין גדעון, כוכב התוכנית "נבסו"- יוסי וואסה, רון אלוף, קורל סימנוביץ, דנה זרמון והדוגמן המבוגר וויליאם קרנס. כל אלה הגיעו למה שנראה כמו מסיבה אחת גדולה שבה כוכבי הערב הם הפרזנטורים הכה מזוהים עם המותג: יהודה לוי, ניבר מדר וגפן ברקאי.

רנואר פסח (רפי דלויה)
האאוטפיט של הסלבס לחג (צילום: רפי דלויה)

אנחנו היינו שם לשאול אותם מה האאוטפיט שהם מתכננים לחג ונראה שכולם אוהבים להיות חגיגיים וללבוש לבן. יוסי וואסה אוהב בעיקר ללבוש משהו חדש, הצבע פחות חשוב לו.

לקורין גדעון חשוב שיהיה מקום בבגד להכניס את כל האוכל של ארוחת החג ולכן היא מעדיפה משהו שיהיה אפשר לפתוח בו כפתור. התשובה החמודה ביותר הגיעה ממיכל אנסקי שאוהבת לקנות לה ולבת שלה שמלות דומות.

יהודה לוי אוהב לבדוק מה יש בארון שלו, אבל בסוף סוגר על לבוש לבן. גפן ברקאי טוען שכדי להרגיש שהוא בחופש הוא ילבש לבן וכך גם דנה זרמון שמעמד החג מחייב. אפשר לומר שרוב הסלבס שראיינו אוהבים להיות חגיגיים וללבוש משהו צחור.

הדגמים החדשים כאן: לקולקציית הנשים והגברים של רנואר

רנואר פסח (רפי דלויה)
לקורין גדעון חשוב שיהיה אפשר לפתוח כפתור (צילום: רפי דלויה)
אליאנה תדהר בהפקת אופנה של רנואר (רפי דלויה)
אליאנה תדהר מתארגנת לנשף (צילום: רפי דלויה)
דנה זרמון (ימין) קורל סימנוביץ, לירון ויצמן, בהפקת אופנה של רנואר (רפי דלויה)
דנה זרמון, קורל סימנוביץ ולירון ויסמן בלבן חגיגי (צילום: רפי דלויה)