נושאים חמים

הכירו את גרייס אליזבת, אחת הדוגמניות המבוקשות בעולם האופנה

מויקטוריה'ס סיקרט ועד מיסוני: האמריקאית היפהפיה בת ה-19, שתמיד חלמה להיות דוגמנית, מתהדרת כיום ברזומה שכולל צעידה על מסלולים נחשקים וצילומים לקמפיינים ולמגזיני האופנה המובילים. אנחנו התאהבנו

גרייס אליזבת על שער מגזין ווג ספרד, מאי 2017 (סריקה , Richard Burbridge)
החודש על שער ווג ספרד. גרייס אליזבת (צילום: סריקה)

בנובמבר 2016 נראתה על מסלול התצוגה השנתית של ויקטוריה'ס סיקרט בפריז דוגמנית לא ממש מוכרת. האמריקאית שלוהקה לראשונה בקריירה שלה לתצוגה הנחשבת, נראתה הכי טבעית בכנפי מלאכית, לא פחות ממלאכיות ותיקות מפורסמות. גרייס אליזבת, אמריקאית מפלורידה, הוחתמה זמן קצר לפני התצוגה כפנים החדשות של PINK, ליין הצעירות של ענקית הלנז'רי. לפניה היו בתפקיד המבטיח גם בהטי פרינסלו, אלסנדרה אמברוסיו ואלסה הוסק, שמאוחר יותר הפכו להיות מלאכיות מן המניין. הדבר הראשון שהיפהפיה בת ה-19 עשתה לאחר שהסוכן שלה בישר לה על בחירתה, היה שיחת פייס-טיים עם אמא שלה. למעשה אמה היא מי ששלחה תמונות שלה לסוכנות הדוגמנות נקסט כבר כשהיא הייתה בת 14. גרייס פשוט חלמה להיות דוגמנית עוד בילדותה. היא נהגה לצפות בסרטוני תצוגות ביוטיוב ולחקות את הדוגמניות. והסתבר שהאימון העצמי עזר. היא החלה לדגמן זמן קצר לאחר הפנייה לסוכנות הדוגמנות. כנראה שגם עיני ירוק-יער וגובה של 1.77 מ' עזרו. אולי גם דמיון מסוים לסינדי קרופורד ולניקי טיילור הצעירות.

העבודה המרכזית הראשונה שלה הייתה בתפקיד הפנים של מותג האקססוריז של GUESS לפני כשנתיים. בחורף 2016 היא לוהקה לתצוגות המותג DVF של דיאן פון פירסטנברג בניו-יורק ומיו מיו במילאנו. במקביל היא הצטלמה למגזינים מובילים כמו ELLE איטליה, ווג ארצות-הברית, ווג פריז, ווג ספרד ומגזין LOVE.

גרייס אליזבת בקמפיין אקססוריז של GUESS, אוגוסט 2015 (סריקה , Yu Tsai)
גרייס בתחילת הדרך, בקמפיין האקססוריז של GUESS (צילום: סריקה)

ספטמבר האחרון היה עמוס במיוחד, עם תצוגות בכל שבועות האופנה לעונת אביב/קיץ 2017. בתחילת השנה היא הצטלמה לווג גרמניה, ווג מקסיקו ושוב לווג האמריקאי, והשתתפה בעשרות תצוגות של שבועות האופנה לסתיו/חורף 2017/2018. החל מחודש אפריל השנה היא הופיעה ברציפות במגזיני אופנה מרכזיים, כולל שער בווג ספרד. החודש צילם אותה צלם האופנה הנודע פטריק דמרשלייה לווג היפני. העונה גם אפשר לראות אותה בלוק-בוק היפה של בגדי הים בעיצוב מיסוני.

היום כמובן היא נחשבת לאחת הדוגמניות האמריקאיות המבוקשות, ודוגמניות אמריקאיות מבוקשות כידוע גרות בניו-יורק. אז בירת האופנה היא ביתה בשנה האחרונה, מה שלא היה לה קל בהתחלה, כפי שהיא גילתה בראיון למגזין W. מזג האוויר הקר היה זר לה, ולראשונה בחייה היא הייתה רחוקה מהבית לזמן ממושך. אבל לאחר שטיילה בסוהו, עשתה שופינג ואכלה במסעדות, היא החלה לראות את הצד היפה של ניו-יורק. היום, בין העבודות, היא משחקת הרבה באולינג (הרגל מהבית).

גרייס אליזבת בלוקבוק אביב 2017 של מיסוני (יח"צ)
מתוך הלוק-בוק של מיסוני (צילום: סריקה)

דוגמניות נערצות עליה הן קנדיס סוונופול, אדריאנה לימה וכריסטי ברינקלי. למרות שהיא לא עבדה עם ג'יג'י חדיד עד כה, היא שמחה לפגוש אותה בבקסטייג' של תצוגות ולגלות שהיא אדיבה ונינוחה תמיד. היא לא עושה משהו מיוחד כדי לשמור על הכושר, ופשוט ממשיכה את אורח החיים הבריא והתזונה המאוזנת עליהם גדלה, אם כי מדי פעם יש לה תשוקה רצינית לעוגות גבינה. כשהיא מאזינה למוזיקה זה בדרך כלל לרוק קלאסי. העצה הכי טובה שהיא יכולה לתת למי שרוצה להיראות טוב בתמונות היא: "הראו מלאי בטחון וחייכו עם העיניים".

גרייס אליזבת בלוקבוק אביב 2017 של מיסוני (יח"צ)
מתוך הלוק-בוק של מיסוני (צילום: סריקה)
גרייס אליזבת בווג ניפון (יפן), יולי 2017 (סריקה , Patrick Demarchelier)
ווג יפן (צילום: סריקה)
גרייס אליזבת במגזין ווג ארה"ב, יוני 2016 (סריקה , Willy Vanderperre)
ווג ארה"ב, יוני 2016 (צילום: סריקה)
גרייס אליזבת על שער מגזין ELLE איטליה, יוני 2017 (סריקה , Alberto Zanoletti)
שער ELLE איטליה, יוני 2017 (צילום: סריקה)
גרייס אליזבת במגזין ווג ארה"ב, אוגוסט 2016 (סריקה , Patrick Demarchelier)
ווג ארה"ב, אוגוסט 2016 (צילום: סריקה)
גרייס אליזבת באתר דיור, סתיו 2016 (אתר רשמי , Ben Hassett)
באתר כריסטיאן דיור ביוטי, סתיו 2016 (צילום: אתר רשמי)
גרייס אליזבת במגזין ,10, אביב/קיץ 2017 (סריקה , Richard Burbridge)
מגזין 10, אביב/קיץ 2017 (צילום: סריקה)
גרייס אליזבת במגזין ווג ספרד, מאי 2017 (סריקה , Richard Burbridge)
ווג ספרד, מאי 2017 (צילום: סריקה)
גרייס אליזבת בתצוגת ויקטוריה סיקרט, פריז, נובמבר 2016 (GettyImages)
תצוגת ויקטורי'ס סיקרט (צילום: אימג'בנק)
גרייס אליזבת בתצוגת ראלף לורן, פברואר 2017, ניו יורק (GettyImages)
תצוגת ראלף לורן בניו יורק (צילום: אימג'בנק)
גרייס אליזבת בקמפיין אייץ' אנד אם סטודיו לחורף 2017 (יח"צ , הנס מוריץ)
גרייס אליזבת בקמפיין H&M סטודיו לחורף 2017 (צילום: הנס מוריץ)