הוצאות הבגדים של מייגן מרקל הן כמעט 30 אלף דולר - מי משלם על זה?

מאז האירוסים לנסיך הארי, נספרו לנסיכה המיועדת תשע הופעות פומביות שבהן הוציאה סכום כסף לא מבוטל על לוקים שהפכו מדוברים. אבל מי מגהץ את האשראי על האאוטפיטים הנחשקים? התשובה תפתיע אתכם

20/03/2018
רויטרס

(בווידיאו: הכרזת האירוסים של מייגן מרקל והנסיך הארי)

עולה הרבה כסף להתלבש כמו נסיכה. מייכן מרקל(צילום: GettyImages)

רגעים ספורים אחרי הכרזת האירוסים של מייגן מרקל והנסיך הארי כבר ניתן היה להודיע על "אפקט מייגן". כל בגד שלבשה המאורסת הטרייה אזל מהחנויות תוך רגעים ספורים, ורשימות ההמתנה לאותם פריטים התארכו והפכו בלתי נגמרות.

אם בכל זאת חשקה נפשכם להיות חלק מהשגעת, כדאי שתדעו שהבגדים של מרקל לא זולים. מתברר שלא כל אחת יכולה להרשות לעצמה מלתחה כמו של נסיכה לעתיד. מי שבכל זאת רוצה להתלבש בהשראתה של מרקל תאלץ להיפרד מלא מעט דולרים. בתשע ההופעות הפומביות שלה עד כה, לבשה מרקל בגדים בשווי 28,688 דולר. ומכאן עולה השאלה - מי משלם?

עוד באותו נושא

מייגן מרקל לבשה בגד של מעצבת ישראלית

לכתבה המלאה
אחרי החתונה המחייה תהיה נוחה יותר(צילום: GettyImages)

בניגוד למתבקש, מתברר שמרקל משלמת בעצמה עבור הבגדים שהיא לובשת. יתרה מכך, על פי דיווח במגזין People - בני מלוכה לא רשאים לקבל בגדי מעצבים בחינם ומשלמים עבור הלבוש שלהם, כך שכל דיירי הבית למעשה קונים את הבגדים שלהם.

ואולם, משום שמרקל עדיין לא נחשבת באופן רשמי דיירת של בית המלוכה - היא נאלצת לגהץ את האשראי הפרטי שלה על האאוטפיטים שהיא בוחרת ללבוש. אחרי החתונה החיים שלה יהיו קלים יותר, כשתהיה לה גישה לכסף של בית המלוכה. אבל כל עוד היא והארי עוד לא נשואים - היא משלמת בעצמה על המחייה שלה.

יכולה לעמוד בהוצאות(צילום: GettyImages)

אך הסירו דאגה מלבכם. מצבה הכלכלי של מרקל לחלוטין יכול לעמוד בהוצאות הגבוהות. על פי הערכות, בשנים האחרונות השתכרה מרקל כ-50 אלף דולר לפרק בסדרה "Suits", שבה השתתפה עד האירוסים עם הנסיך הארי. המשכורת השנתית שלה, שבה מגולם גם שכר שהיא קיבלה עבור השתתפות בכמה סרטי קולנוע, עומדת על כ-450 אלף דולר.

כך, יכולה מרקל להרשות לעצמה לוקים במחירים מופרזים. למשל, השווי הכולל של האאוטפיט שלבשה מרקל בחג המולד עומד על כ-9,638 דולר. האאוטפיט ה"זול" ברשימה כולל שמלת כחול רויאל שלבשה מרקל כשהשתתפה בפורום מטעם הקרן המלכותית. העלות הכוללת של הלוק הכחול היא 1,795 דולר.

עוד באותו נושא

טרפת מייגן מרקל נמשכת: המעיל שלבשה בחג המולד אזל מהאתר תוך שעה

לכתבה המלאה
האאוטפיט הזול ברשימה. מייגן והארי בפורום מטעם הקרן המלכותית(צילום: GettyImages)

על אף שמרקל משלמת בעצמה על הבגדים שהיא לובשת, היא לא בהכרח בוחרת אותם לבדה. למרקל יש כמה יועצות סטייל שאוספות עבורה אפשרויות לאאוטפיטים ממעצבים, שרק מתים להלביש את הנסיכה לעתיד ומבינים היטב את המשמעות של הבחירה בבגד שלהם. מתוך האפשרויות היא בוחרת לוק - וקונה את כלל הפריטים.

גם מידלטון נעזרת בשירותיה של סטייליסטית - נטשה ארצ'ר, ולא בוחרת בעצמה את האאוטפיטים שהיא לובשת לאירועים מתוקשרים. עבור מידלטון, שלא משלמת בעצמה את הוצאות הלבוש, אופן בחירת הבגדים עובד דומה, עד שלב גיהוץ האשראי. ארצ'ר אוספת עבור הדוכסית אפשרויות ללוקים ומידלטון מסננת. את מה שמידלטון לא רוצה היא מחזירה למעצבים ולא משלמת דבר. עבור הבגד הנבחר משלם בית המלוכה. בקרוב גם אצל מרקל.

האאוטפיט היקר ברשימה. מרקל בחג המולד(צילום: GettyImages)
נעזרת בשירותיה של סטייליסטיות(צילום: GettyImages)
בני מלוכה לא מקבלים בגדי מעצבים בחינם(צילום: GettyImages)
מעצבים מתים להלביש אותה(צילום: GettyImages)
"אפקט מייגן" מורגש אחרי כל הופעה פומבית(צילום: GettyImages)
השלישייה שרגילה שבית המלוכה משלם הכל - ומרקל(צילום: GettyImages)
כל מה שנותר זה לחכות ולראות את שמלת הכלה(צילום: GettyImages)
מתכננת מראש כל הופעה(צילום: GettyImages)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully