תחילתה של ידידות מופלאה? מייגן מרקל והמלכה אליזבת הפכו לבסטיז

המלכה צירפה את הדיירת החדשה בארמון לנסיעה רשמית ראשונה משותפת במחוז מרוחק מלונדון. מרקל לבשה שמלה של ז'יבנשי והציגה פדיחה אופנתית שלא הולמת את מעמדה. יש לה מזל שמתקפת החיוכים ההדדיים עם אליזבת גנבה את הפוקוס מהטעות

14/06/2018
החתונה של הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: BBC, עריכה: יאיר דניאל)

בווידיאו: החתונה המלכותית של מייגן מרקל והנסיך הארי.

השאירו את הנסיך הארי בבית ויצאו לנסיעה ביחד(צילום: GettyImages)

אחרי שעברה את החתונה המלכותית והפכה באופן רשמי לחלק ממשפחת המלוכה, הגיע האתגר הקשה באמת של מייגן מרקל - לבלות זמן איכות עם הסבתא של בעלה, המלכה אליזבת. מרקל והמלכה יצאו יחד לביקור רשמי ראשון והשאירו בבית את הגורם המקשר ביניהן, הנסיך הארי. מתיעוד הבילוי המשותף נראה כי הן הפכו לבסטיז.

צוחקות ומסתודדות, אלוהים יודע על מה(צילום: GettyImages)

השתיים נסעו למחוז צ'שייר המרוחק ברכבת. מה שמעלה את השאלה: האם הן בילו את כל הזמן הזה בקרון משותף? ואם כן - מה היו נושאי השיחה? ואולי בעצם זה מה שקירב ביניהן מלכתחילה.

בהגיען לתחנה יצאו השתיים אל עדר המצלמות. מרקל לבשה שמלה בצבע קרם של ז'יבנשי, בית האופנה שאחראי גם על שמלת הכלה שלה, עם כיסוי כתפיים דמוי שכמיה, חגורה דקה שחורה ותיק קלאץ' בצבע שחור - בהתאם לדרישות המצופות מדיירת בארמון.

ואולם, אם יש משהו אחד שבלט בלוק היוקרתי של מרקל, הרי שזהו הבד המקומט בחלק התחתון של השמלה. גם הנסיעה הארוכה ברכבת היא לא תירוץ קביל לפדיחה האופנתית. המלכה אליזבת, חובבת הצבעים הנועזים, לבשה חליפה בצבע ירוק בהיר וכובע תואם.

עוד באותו נושא

הממלכתית והמורדת: קייט מידלטון ומייגן מרקל חוגגות יום הולדת למלכה

לכתבה המלאה
לא נסלח לא נשכח. הקימוטים בשמלה - מה איתם?(צילום: GettyImages)

עבור כל אלה שממהרים לדבר על קשיי הסתגלות מצד מרקל, הדוכסית מסאסקס, לארמון - הנסיעה המשותפת כנראה מוכיחה אחרת. במהלך הביקור החליפו מרקל והמלכה אליזבת חיוכים, צחקוקים והסתודדויות שמעידות כי הן דווקא נהנות זו בחברתה של זו. הנסיעה שלהן כללה שיחה עם תלמידי בית ספר בצ'סטר, עיר הבירה של מחוז צ'שייר, ביקור בתיאטרון, חנוכת גשר חדש בעיר ואפילו ארוחה משותפת.

ואם התמונות מהביקור לא מספיקות כדי לשכנע על הקשר הקרוב שנרקם בין הדיירת החדשה בארמון לבין זו שמנהיגה אותו, רמז נוסף לכך היא העובדה כי קייט מידלטון, מי שנחשבת הפייבוריטית של בית המלוכה, זכתה לנסיעה רשמית לצד המלכה רק כשנה אחרי הנישואים לנסיך וויליאם. ואולי, רק אולי, אם אנחנו עדיין רוצים לדבוק בדרמה ובתככים במשפחת המלוכה - אפשר להמר שאליזבת מאמינה בביטוי "שמור את חבריך קרוב ואת אויביך קרוב יותר".

עוד באותו נושא

מייגן מרקל בהופעה פומבית ראשונה מאז החתונה המלכותית

לכתבה המלאה
בקרוב הן גם יתחילו להתלבש אותו דבר?(צילום: GettyImages)
קשר אמיתי או מזויף? ימים יגידו(צילום: GettyImages)
מתים לדעת איך עברה הנסיעה ברכבת(צילום: GettyImages)
אחותי, קני לך מגהץ(צילום: GettyImages)
האם זה אומר שאת מוכנה לילדים?(צילום: GettyImages)
לקייט מידלטון זה לקח יותר זמן(צילום: GettyImages)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully