אחרי עשור של מו"מ: ויקטוריה'ס סיקרט פותחת סניפים בישראל

פתיחת החנויות תתאפשר במסגרת שיתוף-פעולה להפצה בלעדית של המותגים Victoria's Secret ומותג מוצרי הטיפוח Bath & Body Works ע"י דלתא בארץ, לצד הפעלת אתרי האונליין שלהם בישראל מנכ"לית דלתא ישראל: "המחירים בישראל יהיו דומים למחירים בעולם בתוספת מע"מ"

מיכל רז-חיימוביץ'
27/12/2020
משפחת קרדשיאן בתחפושות "ויקטוריה'ס סיקרט" (אינסטגרם)

עשר שנים אחרי שהתנהל משא-ומתן בין דלתא ובין ויקטוריה'ס סיקרט - מכריזה דלתא על פתיחת חנויות המותג בישראל. פתיחת החנויות תתאפשר במסגרת שיתוף פעולה להפצה בלעדית של המותגים Victoria's Secret ומותג מוצרי הטיפוח Bath & Body Works על-ידי דלתא בארץ לצד הפעלת אתרי האונליין שלהם בישראל. את הפעילות של שני המותגים תנהל דלתא ביחד עם שותף אירופאי שמחזיק בזיכיון למדינות נוספות באירופה. חלקה של דלתא בשותפות עומד על 60%. החנויות הראשונות צפויות להיפתח במחצית השנייה של 2021 ובשלב ראשון ייפתחו חנויות מותג הטיפוח של הרשת, Bath & Body Works ואחריהן יפתחו חנויות מותג ההלבשה התחתונה. נציין כי דלתא גליל משמשת בין השאר כיצרנית של מוצרי ויקטוריה'ס סיקרט מזה שנים.

המיקומים בהם ייפתחו החנויות הראשונות לא פורסמו עדיין. נזכיר כי בנמל התעופה בן גוריון פועלות שתי חנויות של המותג, והן מופעלות על-ידי זכיין נפרד.

טוב לדעת (מקודם)

שיטת לימוד שחיית חתירה חדשנית עושה שינוי מטורף בחיים

מוגש מטעם TI SWIM
מחירים דומים לחו"ל? ויקטוריה'ס סיקרט(צילום: GettyImages)

לדברי מנכ"לית דלתא ישראל ענת בוגנר "החנויות ייפתחו בערים שפוטנציאל ההצלחה שלהן הוא הכי גבוה ולא בהכרח מדובר בתל אביב ולא בהכרח מדובר בחנויות שימוקמו בקניונים. אנחנו עדיין עובדים על איתור המיקום הנכון. לחנויות דלתא ופיקס יש לנו פריסה מגוונת עם תמהיל של חנויות רחוב, חנויות במרכז קניות פתוחים או בקניונים. לכל עיר יש פריים לוקיישן משלה. שתי החנויות הראשונות שייפתחו יהיו של מוצרי האווירה והטיפוח ולאחר מספר חודשים נפתח חנויות של מותג הלבשה התחתונה. מבחינת התוכנית לפריסת שני המותגים נגיע ל-20 חנויות של Bath & Body Works ולשבע חנויות של ויקטוריה'ס סיקרט. באשר לפעילות המקוונת נקים לכל מותג אתר נפרד".

בלה חדיד לוויקטוריה'ס סיקרט(צילום: GettyImages)

לשאלה על רמת המחירים של המוצרים שיימכרו בארץ אומרת בוגנר "המחירים בישראל יהיו דומים למחירים בעולם בתוספת מע"מ". ומה באשר לתחרות שתיפתח למוצרי ההלבשה התחתונה של דלתא? "אנחנו רואים את זה יותר כמגוון משלים מאשר כתחרות. בתמהיל המוצרים שלה, ויקטוריה'ס סיקרט פונה לקהל שונה לעומת רוב המוצרים שמוצעים בדלתא. מבחינתו זו השלמה". החנויות החדשות יצטרפו לחנויות הקיימות המונות כיום 169 חנויות של דלתא ו-30 חנויות של המותג פיקס.

ויקטוריה'ס סיקרט הוקמה ב-1977 על-ידי רוי ריימונד בקליפורניה כחברה לייצור והפצת מוצרי הלבשה תחתונה. ב-1982 הרשת נמכרה תמורת מיליון דולר לאיש העסקים היהודי אמריקאי לזלי וקסנר, יו"ר ולשעבר מנכ"ל "L Brands", חברת האם של המותג עד היום. ב-2019 מחזור המכירות של ויקטוריה'ס סיקרט הסתכם בכ-6.8 מיליארד דולר. את מותג מוצרי הטיפוח שלה, Bath & Body Works היא הקימה ב-1990 כאשר ב-2019 הגיע מחזור המכירות של חנויות המותג שמונות כ-1,600 סניפים ל-5.2 מיליארד דולר. ב-2002 הכניסה ויקטוריה'ס סיקרט מותג נוסף לפורטפוליו שלה, PINK הפונה לקהל הצעיר.

אחרי עשור של משא ומתן מותג הלנז'רי הידוע מגיע לישראל(צילום: GettyImages)
  • ויקטוריה'ס סיקרט

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully