פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מכירת בגדי שאנטי

   כל האנשים הטובים שהופכים בהדרגתיות את ישראל להודו, ישמחו על המכירה של בגדי ימונה היום (שישי) בתל אביב

   בשביל להצטייד בבגדים של "ימונה" צריך בימים כתיקונם לנסוע לזיכרון יעקב, אבל בשישי (10.2) אפשר יהיה להתאבזר במה שנשאר מקולקציית החורף בתל אביב.

   הבגדים של "ימונה" עשויים מבדים טבעיים, כמו כותנה ומשי, בצבעים שמחים וחיים והם רכים וזורמים – מה שנקרא "בגדי שאנטי". יחד עם הבגדים מגיע גם שירות מכל הלב ואנרגיות טובות. את הטאץ' המיוחד שנותנות לילך צפרוני, הבעלים, ואחותה, שעובדת איתה, נופר, אפשר היה להרגיש כבר במשלוח של ההזמנה למכירה, שהמעטפות שלה עשויות מנייר עיתון ממוחזר.

   לילך ונופר נוסעות כמה פעמים בשנה להודו, מסתובבות בשווקים, בוחרות בדים ותופרות במתפרות המקומיות. את החלום של כל מי שהיתה בהודו הן מממשות לטובת לקוחותיהן, ומתמחרות את הפריטים בצורה מתחשבת.

   בנות "ימונה", ששם העסק שלהן הוא על שם נהר בצפון הודו, משתדלות שכל פריט יהיה שונה ממשנהו, "חשוב לי שכשלקוחה הולכת ברחוב היא לא תראה מישהי עם אותו בגד" אומרת לילך.

   הן עושות בגדים נשיים ומחמיאים וקהל הלקוחות שלהן הוא בעיקר נשים בשנות השלושים-ארבעים שלהן.

   אז עד שתגיעו לזכרון ותבקרו בחנות שלהן במדרחוב (הנדיב 27 זכרון יעקב, 04-6398988), תוכלו לקפוץ למכירה הביתית: שישי 16:00-10:00, בני אפרים 215 א', מעוז אביב, תל אביב. קולקציית החורף תימכר בעד 50 אחוז הנחה, טווח המחירים 50-150 ש"ח.

   בגדים של אופנת ימונה (יח"צ)
   בגדים של אופנת ימונה (יח"צ)
   בגדים של אופנת ימונה (יח"צ)
   ימונה (יח"צ)