נושאים חמים

אנדר קאבר: הישגים אופנתיים בעונת המלפפונים

שליחתנו בגולה בר רפאלי זונחת את בגד הים לטובת הסווטשירט כשהיא יפה מתמיד במראה פשוט ונקי, יקירת המדור קארה דלווין לראשונה סוליקו על שער ווג האמריקאי עם ראיון שמעורר סערה, והאיט-גירל אלכסה צ'אנג מציגה פסטליות פרחונית וחלומית. שערי יולי של מגזיני האופנה

שליחתנו בגולה בר רפאלי זונחת את בגד הים לטובת הסווטשירט כשהיא יפה מתמיד במראה פשוט ונקי, יקירת המדור קארה דלווין לראשונה סוליקו על שער ווג האמריקאי עם ראיון שמעורר סערה, והאיט-גירל אלכסה צ'אנג מציגה פסטליות פרחונית וחלומית. שערי יולי של מגזיני האופנה

ווג, קארה דלווין

קארה דלווין על שער מגזין ווג ארה"ב, יולי 2015 (סריקה , Patrick Demarchelier)

כולם ציפו שצילום השער הראשון של קארה דלווין סוליקו למגזין ווג האמריקאי ילהיט את הרשת, אבל אף אחד לא צפה את גודל הסערה שתתחולל. אך בזמן שכל חבריה הנוצצים של הסופרמודל החמה בתעשייה, מטיילור סוויפט ועד קנדל ג'נר, ניאותו לברך על ההישג - קברניטות המגזין נאלצו להתמודד עם הייפ מסוג קצת אחר. כ-18,000 מקוראי המגזין חתמו על עצומה מקוונת הקוראת לווג להתנצל רשמית בפומבי על כך שזיקת הספורמודל למערכות יחסים עם נשים הוצגה כטרנד חולף. אנה וינטור לא יכולה הייתה לבקש יחסי ציבור אפקטיביים יותר.

V: ג'יג'י ובלה חדיד

ג'יג'י ובלה חדיד במגזין V, גיליון יולי 2015 (אתר רשמי , צילום: Steven Klein for V Magazine)

עוד בגזרת שערי הביכורים - האחיות לבית חדיד קוטפות לראשונה שער משותף. ג'יג'י ובלה קיבלו הזמדנות לדגמן בצוותא את הגנטיקה המרשימה בה התברכו, וכך הן עושות על גבי השער הכפול והבועט של מגזין V. על אמנות הצילום הופקד הצלם סטיבן קליין, כאשר בתפריט הסטיילינג: איפור מעושן, סוכריות על מקל, סיגריות, פריטי לנז'רי מחוספסים ומעילי פרווה של דיור.

הארפר'ס בזאר UK: אלכסה צ'אנג

שערי יולי 2015 – אלכסה צ'אנג למגזין הארפר'ס בזאר (סריקה)

אלכסה צ'אנג מוסיפה לרזומה המתפקע שלה את אחד השערים היפים שצילמה אי פעם. בחולצת קפלים בהירה ומבט חולמני, התמקמה האיט-גירל הנצחית בשיא הפוטוגניות על סיפונה הקוקטי של סירת גונדולה מעץ. בין עציצי פרחים פסטליים, על רקע מי נהר ועצים משתקפים, תועדה צ'אנג לשער האלטרנטיבי של הארפר'ס בזאר הבריטי - זה שרק מנויי המגזין זוכים לקבל. אז איפה נרשמים?

קומפלקס: FKA טוויגס

שערי יולי 2015 – FKA טוויגס למגזין קומפלקס (סריקה)

FKA טוויגס ממשיכה לכבוש עוד ועוד יעדים אופנתיים בדרך לפסגה, והנה היא נוחתת לה על עוד שער מגזין עתיר סטייל. אך מה שאפילו מסעיר יותר מצילום השער החדש, הוא הראיון המפורט שהעניקה למגזין קומפלקס, בעיקר בגרסתו המקוונת והאינטראקטיבית הרוויה הגרפיקה המונפשת. לגלול ולצלול.

אינטרוויו: אליסיה ויקנדר

שערי יולי 2015 – אליסיה ויקנדר למגזין אינטרוויו (סריקה)

זה בדיוק הזמן להתחיל לשנן את שמה של אליסיה ויקנדר. השחקנית השוודית בת ה-26 כובשת לא רק את הוליווד אלא גם את תעשיית האופנה, ומסתמנת כמרעננת הרשמית על השטיח האדום. השיק האירופאי וניחוחות האיכות הנידפים למרחקים אף זיכו אותה בתואר הנערה החדשה של ללואי ויטון, כמו גם בתפקיד נערת השער של מגזין אינטרוויו.

דייזד אנד קונפיוזד: לורד

שערי יולי 2015 – לורד למגזין דייזד אנד קונפיוזד (סריקה)

"כח טבע" מכונה לורד על שער מגזין דייזד אנד קונפיוזד, ואי אפשר שלא להסכים. נערת הפלא המוזיקלית מניו-זילנד מציגה כמתבקש צילום שער פלאי אף הוא, בו היא ניצבת איתנה על עץ עירום ופורשת ידיים לחבק את הלילה העוטף סביב. זהו חודש עמוס אופנתית עבורה, שכן לורד חולשת גם על שערו של ווג האוסטרלי.

אסוס: סופיה ריצ'י

שערי יולי 2015 – סופיה ריצ'י למגזין אסוס (סריקה)

סופיה ריצ'י מתחילה לשחרר ממשבצת "האחות הקטנה של" (ניקול, למקרה שתהיתם), וקוטפת עוד שער מגזין אופנה נחשב בדרכה לפרוץ כדוגמנית עצמאית. ריצ'י ג'וניור שתחגוג בחודש הבא בסך הכל את יום הולדתה ה-17, מסכמת את שנת הפריצה שלה - בה רשמה הישג מכובד עם החתימה בסוכנות הדוגמנות הבינלאומית Select Models, לצד שמות של איט-גירלז חמות כמו אגנס דין, פיקסי גלדוף ונטשה פולי.

ל'אופישיאל: בר רפאלי

שערי יולי 2015 – בר רפאלי למגזין ל'אופישיאל (סריקה)

בר רפאלי יפה מתמיד דווקא כשהיא הולכת על מראה פשוט ונקי. בסווטשירט, צללית טבעית וזר פרחים צנוע מצטלמת הסופרמודל הישראלית-בינלאומית למגזין ל'אופישיאל הנחשב - ומפעימה הרבה יותר מאשר בכל צילום בגד ים.