פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   חבילה עוברת: 100 שנות בגדי ים גבריים בשלוש דקות

   זוכרים את הימים בהם גברים היו מגיעים לים בפיג'מה? גם אנחנו לא, אז מזל שסרטון חדש שמציג את האבולוציה של בגדי הים הגבריים הגיע לרשת. טסטוסטרונים ונהנים

   חבילה עוברת: 100 שנות בגדי ים גבריים בשלוש דקות
   Glam

   נפתח בוידוי: הסרטון לא אורך שלוש דקות, אלא יותר בכיוון של שלוש וחצי. מצד שני, הדוגמן שנמצא שם לא בדיוק מכאיב לעיניים, אז במקרה הזה האורך באמת לא משנה.

   סרטוני האופנה בשתי דקות כבשו את הרשת בתקופה האחרונה, אך רובם המוחלט מציג את האבולוציה של אופנת הנשים. סרטון חדש מרים את הכפפה, ומציג 100 שנים של בגדי ים גבריים.

   1915

   לפני 100 שנים אנשים חשבו שלהגיע לחוף הים בפיג'מת צמר זה הדבר ההגיוני לעשות. מצד שני, אולי אז אחוזי הלחות לא היו גבוהים כמו היום.

   1930-1960

   בשנות ה-30 החלה לחלחל ההבנה שפחות זה יותר, וגברים החלו להסתובב בחופים כשמכנסונים קצרצרים מכסים את מה שחשוב באמת. הצבעים וההדפסים השתנו לפי רוח התקופה.

   1975

   הגברים בסבנטיז התהדרו באפרו קטן, משקפי טייסים ומכנסונים קצרצרים עם הדפסים שאפיינו את רוח התקופה, ונראו הרבה יותר טוב על ספות מאשר על בגדים.

   1995

   גבירותי ורבותי - מהפך! בשנות ה-90 המכנסונים הקצרצרים הוחלפו במכנסי גלישה ארוכים, כשהדפסים של פרחי הוואי מקשטים כל פיסת חוף שקיימת.

   2005

   בתחילת שנות ה-2000 לא חלו שינויים משמעותיים בגזרות של בגדי הים אבל היי, תראו מה הדוגמן יודע לעשות עם הבטן שלו.

   2015

   בשנים האחרונות מכנסי הגלישה התקצרו מעט, ונרשמת מגמה מדאיגה של חזרה על שנים עברו. האם בעד עשור נהיה עדים לגברים שמסתובבים בחופים בפיג'מה? נקווה שלא.

   צפו: 100 שנים של אופנה גברית בשלוש דקות