כך תחיו נכון על פי דיזל

המותג הרוקנ'רולי חוגג 30 שנה בקמפיין תחת ניצוחו של הצלם המהולל טרי ריצ'רדסון, עם מסרים שערורייתים ויומיומיים כאחד. "כעת יותר מתמיד, אנחנו זקוקים למסר חיובי בעולם שבו אנו חיים". בתפריט: דוגמנית מניקה, דוגמנית מבוגרת, דוגמן עירום ועוד

  • דיזל
  • טרי ריצ'רדסון
יח"צ - חד פעמי

בווידיאו: צפו בסרטון הקמפיין.

תחת הקונספט "see now buy now" (תראה עכשיו, תקנה עכשיו) משיקים בדיזל את חגיגות ה-30 שנים למותג המצליח. הלו"ז לאירוע הנוצץ כולל תצוגת אופנה שנערכה אתמול בטוקיו עם קולקציה חדשה, וקמפיין הומאז' שמחזיר לחיים רעיונות מהעבר של בית האופנה הרוקנ'רולי. סדרת המודעות כוללת 50 צילומים מבית הצלם הפרובוקטיבי המשובח טרי ריצ'רדסון ובניצוחו הקריאטיבי של המנהל האמנותי ניקולה פורמיקטי - שאיחדו כוחות לצורך זיקוק ערכי המותג הנעים סביב מסרים שערורייתים ויומיומיים כאחד.

מסע הפרסום שכותרתו for successful living 2 (הראשון היה בניינטיז) מציע למעשה עצות שימושיות לחיים שמתורגמות לתמונות, כמו למשל מספר 5 - אהוב בפתיחות - עם ליהוק של דוגמנית לבושה בג'ינס כשהטופ הוא תינוק יונק. "יותר מתמיד אנחנו זקוקים כעת למסר חיובי בעולם שבו אנו חיים", מיחצן פורמיקטי את הקמפיין, "ודיזל הוא כנראה המותג היחיד שיש לו והייתה לו נקודת מבט חזקה". צפו בתמונות.

עוד בוואלה!

האדמו"ר הרב פינטו: "כך תהיו רופאים של התקופה"

לכתבה המלאה
אהוב בפתיחות. "דיזל הוא כנראה המותג היחיד שיש לו נקודת מבט חזקה? (צילום: טרי ריצ'רדסון)
הומאז? שמחזיר לחיים רעיונות מהעבר (צילום: טרי ריצ'רדסון)
קמפיין "for successful living" (צילום: טרי ריצ'רדסון)
(צילום: טרי ריצ'רדסון)
(צילום: טרי ריצ'רדסון)
(צילום: טרי ריצ'רדסון)
(צילום: טרי ריצ'רדסון)
(צילום: טרי ריצ'רדסון)
(צילום: טרי ריצ'רדסון)
(צילום: טרי ריצ'רדסון)
(צילום: טרי ריצ'רדסון)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully