פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   פרינססה: האחיינית של הנסיכה דיאנה על המסלול של שבוע האופנה במילאנו

   לו הייתה בחיים, הנסיכה דיאנה הייתה גאה מאוד באחיינית שלה, בתו של אחיה הצעיר צ'ארלס. ליידי קיטי ספנסר בת ה-27 זכתה לצעוד על המסלול בתצוגה היוקרתית של דולצ'ה וגבאנה, והיא לא הייתה בת האצולה היחידה שכיכבה שם

   פרינססה: האחיינית של הנסיכה דיאנה על המסלול של שבוע האופנה במילאנו

   בווידיאו: צפו בתצוגה של דולצ'ה וגבאנה שהתקיימה השבוע במילאנו.

   כמה חבל שהנסיכה דיאנה לא זכתה בחייה לראות את האחיינית הצעירה שלה פורחת ומתפתחת, וכובשת את שבוע האופנה במילאנו. יש סיכוי גדול שזה היה מסב לה גאווה רבה. ליידי קיטי ספנסר בת ה-27, בתו של צ'ארלס - אחיה הצעיר של דיאנה - השתתפה בתצוגה של דולצ'ה וגבאנה שנערכה הפעם תחת הכותרת "סודות ויהלומים". ספנסר צעדה על המסלול כשהיא עונדת כתר לראשה, בקריצה מסוימת לדודתה המנוחה.

   זו לא הפעם הראשונה שבה ספנסר הצעירה עוסקת בדוגמנות. ברזומה שלה ישנם כמה צילומים והופעות במגזיני האופנה השונים ואף שיתופי פעולה קודמים עם דולצ'ה וגבאנה. ואולם, ההשתתפות בתצוגה היוקרתית הוא רגע שיא עבורה. עובדה - היא לא הפסיקה לתעד את היום החגיגי בחשבון האינסטגרם שלה, והעלתה שלל תמונות וסרטונים.

   ליידי קייטי ספנסר שבוע האופנה מילאנו דולצ'ה וגבאנה (GettyImages)
   עונדת כתר כמו נסיכה, קריצה לדודתה המנוחה. ליידי קיטי ספנסר בתצוגה של דולצ'ה וגבאנה במילאנו (צילום: GettyImages)

   ספנסר לא הייתה בת האצולה היחידה שצעדה על המסלול של דולצ'ה וגבאנה השבוע. את התהילה והזוהר חלקה ספנסר עם האחיות לבית משפחת מנרס - הבנות של הדוכס והדוכסית מראטלנד. מדובר באחות הבכורה, ליידי ויולט מנרס בת ה-25, האחות הבינונית, ליידי אליס מנרס בת ה-23 שכבר דגמנה בעברה, והאחות הצעירה, ליידי אליזה מנרס בת ה-21, שעושה את צעדיה הראשונים בעולם המוזיקה.

   ליידי קייטי ספנסר ליידי ויולט ליידי אליס ליידי אליזה מנרס דולצ'ה וגבאנה שבוע האופנה מילאנו (GettyImages)
   בנות משפחת האצולה בתצוגה של דולצ'ה וגבאנה. משמאל לימין: ויולט, אליס, אליזה וקיטי (צילום: GettyImages)

   ליידי קיטי ספנסר באינסטגרם

   ליידי ויולט מנרס

   ליידי אליס מנרס