פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הלם: נחשף הסוד אותו מסתירות דוגמניות ויקטוריה'ס סיקרט

   דוגמניות ויקטוריה'ס סיקרט מואשמות שערכו את תמונותיהן מתצוגת האופנה השנתית המסורתית שלהן - על אף שהן מהממות מספיק שאין שום סיבה לגעת. עמוד אינסטגרם ערך השוואה בין התמונות המקצועיות לאלה שפורסמו בעמודי האינסטגרם של הדוגמניות - וגילה לחרדתו הבדלים בולטים

   הלם: נחשף הסוד אותו מסתירות דוגמניות ויקטוריה'ס סיקרט

   דוגמניות ויקטוריה'ס סיקרט נתפסו על חם משפצות בפוטושופ את תמונותיהן מתצוגת האופנה השנתית של ויקטוריה'ס סיקרט, שנערכה בחודש שעבר. חשבון האינסטגרם "סלבפייס" ערך השוואה בין התמונות המקוריות שצולמו בידי צלמים מקצועיים לבין התמונות אותן פרסמו הדוגמניות עצמן בעמודי האינסטגרם והפייסבוק שלהן - ומצא כמה הבדלים, חלקם קטנים וחלקם בולטים מאוד. ללא בושה, המלאכיות הצרו לעצמן את המותניים, ערכו שינויים קטנים בפנים והוסיפו קימורים במקומות הנכונים לפני שפרסמו את התמונות לעוקביהם. בין הדוגמניות שהעזו לגעת תמצאו שמות ענקיים כמו בלה חדיד, קנדל ג'נר, אלזה הוסק ושנינה שייק.

   בנוסף לתמונות, שיתף העמוד גם סרטונים המדגישים את ההבדלים למקרה שחלקכם מתקשים למצוא את כולם. לזכותן יאמר שמרבית השינויים אינם משמעותיים או כלל ניתנים להבחנה - אולם קשה להישאר אדישים לעובדה שבכל זאת הרגישו הנשים הללו צורך לערוך את תמונות ולהציג גרסאות משודרגות של עצמן, - כאילו אינן מושלמות מספיק.

   בלה חדיד ויקטוריה'ס סיקרט (GettyImages)
   בלה חדיד העזה לגעת (ספק: אימג'בנק - GettyImages)

   עוד בנושא:

   סערת הרזון: בלה חדיד ממשיכה להציג ירידה מדאיגה במשקל
   המלאכיות: קנדל ג'נר וג'יג'י חדיד חוזרות לדגמן הלבשה תחתונה