פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   "אין דוגמניות לסביות?" זעם על הנשיקה האירוטית של בלה חדיד ודוגמנית וירטואלית אצל קלווין קליין

   חברת האופנה קלווין קליין נאלצה להתנצל על הפרסומת החדשה שלה, בה מוצגת נשיקה אירוטית בין הדוגמנית בלה חדיד לדמות הוירטואלית המצליחה ליל מיקלה. ברשת עלו טענות שהחברה הייתה צריכה להשתמש בדוגמנית אמיתית במקום מיקלה ובדוגמנית לסבית במקום חדיד

   "אין דוגמניות לסביות?" זעם על הנשיקה האירוטית של בלה חדיד ודוגמנית וירטואלית אצל קלווין קליין
   Calvin Klein

   חברת האופנה "קלווין קליין" הסתבכה עם קהילת הלהט"ב בעקבות פרסומת חדשה, בה נראית הדוגמנית בלה חדיד מנשקת בחושניות את הדוגמנית הוירטואלית ליל מיקלה. ברשת עלו טענות נגד הבחירה בדוגמנית וירטואלית ובדוגמנית הטרוסקסואלית עבור פרסומת שמציגה מערכת יחסים בין נשים. החברה הואשמה בקוויר-בייטינג (כלומר רמיזה לא נכונה על מיניות של כוכבת כדי למשוך קהל הומוסקסואלי) והוציאה הודעת התנצלות בפני הקהילה: "זו בהחלט לא הייתה הכוונה שלנו".

   בפרסומת השערורייתית שמלווה את הקולקציה האחרונה של החברה, מופיעה דוגמנית העל האמריקאית ההטרוסקסואלית בלה חדיד לצד כוכבת האינסטגרם הבדיונית ליל מיקלה, שמציגה אורח חיים "אמיתי" וראוותני בפני 1.3 מיליון העוקבים שלה. בפרסומת נראית חדיד, לבושה בחולצת קלווין קליין, מנשקת את מיקלה הוירטואלית כשברקע נשמע הקריין אומר: "החיים הם פתיחת דלתות. יצירת חלומות חדשים שמעולם לא ידעתם שיכולים להתגשם". ברשת ממש לא אהבו את הפרסומת כשחלק גדול יצאו נגד השימוש בדוגמנית הטרוסקסואלית עבור נשיקה לסבית, "יש הרבה דוגמניות להט"ביות אמיתיות שהיה אפשר להשתמש בהן", צייצה אחת בתגובות, בעוד אחרים זעמו דווקא על הבחירה במיקלה הוירטואלית, "חסר דוגמניות בשוק שהייתם צריכים להשתמש באחת מזויפת?", צייצה אחרת.

   גיף בלה חדיד מנשקת דוגמנית וירטואלית בפרסומת של קלווין קליין (צילום מסך)
   בלה חדיד מנשקת את הדוגמנית הוירטואלית ליל מיקלה

   חם, לוהט! בלה חדיד שרפה את המסלול כשהיא קודחת מחום
   בא לה לצעוק "אני פרחה": בלה חדיד מציגה לוק זול במיוחד
   הגולשים בטירוף: הדוגמנית הזו אמיתית או ממוחשבת?