פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   זו מסיכת פנים או ביקיני? אסוס חזרו להטריל אותנו עם עיצובים משוגעים

   אתר הקניות המקוון אוהב לשווק אחת לכמה זמן פריט לבוש ייחודי שהופך מהר מאוד ללעג ברשתות החברתיות. הפעם מדובר בביקיני שהזכיר לגולשים מסיכת פנים נגד הידבקות בנגיף הקורונה. "לזה קוראים שיק מגיפה"

   זו מסיכת פנים או ביקיני? אסוס חזרו להטריל אותנו עם עיצובים משוגעים
   AP, Reuters, Getty Images, Shutterstock

   כבר הרבה זמן עבר מאז הפעם האחרונה שבה אסוס הטרילו אותנו וזה באמת התחיל להרגיש חשוד. אתר הקניות המקוון הגדול אוהב אחת לכמה זמן לפרסם פריט לבוש לא כל כך לביש או עם עיצוב מצחיק או יוצא דופן - ולראות כמה זמן ייקח לגולשות ולגולשים לעלות על זה ולעשות מזה מטעמים ברשתות. בעוד שבאתר תמיד מקפידים להיתמם לחלוטין נוכח הבחירות ההזויות שלהן, הגולשים כבר הבינו את הווייב והחליטו להגיב בהומור, ואפילו לחפש בכוח פריטים הזויים ללבישה רק כדי להתבדח.

   הפעם מדובר בביקיני, פריט לבוש מבוקש מאוד בימים אלו משום שהטמפרטורות מטפסות וכמעט כל חופי הים עדיין פתוחים לרחצה. אסוס השיקו את בגד הים הזעיר בצבע שחור עם פרחים קטנים וחשבו שמדובר בלהיט בהתהוות, אלא שהגולשים מוכי טראומת הקורונה לא יכלו שלא לראות את הדמיון של החזייה למסיכות הפנים נגד התפשטות הנגיף, שכידוע הפכו לאקססורי חובה בכל יציאה מהבית.

   עקבו אחרי וואלה! אופנה באינסטוש

   אסוס בגד ים ביקיני (אתר רשמי , אסוס)
   רואים את הדמיון? הביקיני של אסוס (צילום מסך מתוך האתר)

   בגד הים שפורסם באתר של אסוס הפך מהר מאוד ללעג ברשתות החברתיות בשל העיצוב הייחודי, שכאמור מזכיר את מסיכת הפנים, במיוחד עבור בעלי דמיון עשיר. בגד הים זכה ברשת לכינוי - ביקיני ידידותי לקורונה. אחד הגולשים כתב בהומור: "רק מזכיר שמסיכות פנים לא יעילות כשהן מתחת לאף". גולש אחר שיתף כי "העיצוב הזה מזכיר לי וילונות בסירות, או משהו כזה". גולשת נוספת כתבה: "לזה קוראים שיק מגיפה" ואחרת התבדחה: "כשאת מתכננת שהפטמה שלה תציץ החוצה, כי זו חופשת האביב".

   למרות הלעג ברשתות החברתיות, הפריט כבר כמעט סולד אאוט, למעט מידות בודדות. אם אתן לא התחברתן לבדיחות ודווקא כן ראיתן את היופי שבעיצוב הזה והייתן רוצות להתחדש בו, כדאי שתדעו שהוא עולה 16 פאונד לחלק העליון ושמונה פאונד לחלק התחתון, מחיר הנחה.

   אסוס בגד ים ביקיני (אתר רשמי , אסוס)
   בגד ים ידידותי לקורונה (צילום מסך מתוך האתר של אסוס)