עירום אומנותי: ניבר מדר בהפקת אופנה מטריפה לאלון ליבנה

מעצב האופנה אלון ליבנה חבר אל הדוגמנית המובילה ניבר מדר ויחד הם הרימו הפקת אופנה שמשלבת עולמות של פיסול ואופנה. ליבנה פיסל על גופה העירום של מדר יצירות אבסטרקטיות ועשה שימוש במבחר בדים וחומרים. התוצאה - מרהיבה

15/03/2021
אלון ליבנה, קמפיין סתיו-חורף 2020 (אלכס פרגמנט)

צילום: דור שרון
שיער: שי הללי זיו
איפור: מיכל רונן

מעצב האופנה אלון ליבנה ידוע בבחירותיו הייחודיות. אחרי הדוגמנית הדיגיטלית, לינדה נייט, שהשתתפה בצילומיו האחרונים, בחר ליבנה הפעם לפסל על גופה העירום של ניבר מדר יצירות אבסטרקטיות ממבחר בדים וחומרים שונים. בחלק מהתמונות נראית ניבר בעירום מלא ובחלק היא נראית שלגופה פסלים בצורתה שנוצרו על ידי ליבנה. הצבעוניות, כמצופה, חד-גונית ולבנה, כמו גם הרקע. אך לצד זה, יש גם כמה לוקים עם נגיעות של שחור וכסף, כולם בכתב ידו המוכר של ליבנה.

עוד בוואלה! אופנה

רוך וקושי: תכשיטי הסטייטמנט שהכוכבות אוהבות

לכתבה המלאה
ניבר מדר לאלון ליבנה(צילום: דור שרון)

זו לא הפעם הראשונה שליבנה מנסה לחקור עולמות אומנותיים חדשים שיספקו לו השראה ליצירה. בין ההישגים האחרונים שלו אפשר למצוא שיתוף פעולה מסקרן עם ענבר שטרית, מעצבת תכשיטי סטייטמנט מפוסלים ועוד הפקות מסקרנות שמשלבות הד פיסים מעניינים כשהכול מולבש על גופן של הדוגמניות. ההפקה הנוכחית בשיתופה של מדר, אחת הדוגמניות הבולטות, המובילות והבינלאומיות בישראל, מציבה רף חדש של יצירה, ומשלבת בחוכמה בין אומנות לאופנה, ואף מגדירה מחדש את המונח "עירום אומנותי".

"ההפקה הזו היא פרויקט אומנותי אבסטרקטי בלבד שנבע מתוך צורך ורצון לפסל את גוף האישה ולהציגו כיצירה האולטימטיבית כמו שהוא באמת", מספר לנו ליבנה. "כשניבר שמעה את הרעיון היא ישר הייתה בעניין. פיסלתי ישירות על גופה בעזרת בד וגבס יצירות שהוצגו עליה לצד פסלים נוספים שהכנתי עבור ההפקה ועוד דגמים שעוצבו בטכניקת דיגום חופשי".

עירום אומנותי - קווים לדמותו(צילום: דור שרון)
על גופה העירום והמשגע של מדר - שילוב חכם בין אופנה ואומנות(צילום: דור שרון)
צבעוניות חד-גונית לבנה(צילום: דור שרון)
תהליך הפיסול על גופה של מדר(צילום: דור שרון)
שילוב בין חומרים ובדים(צילום: דור שרון)
יש גם נגיעות של שחור עם שמלה שחורה ואלמנט גלי בלבן(צילום: דור שרון)
ונגיעות מטאליות(צילום: דור שרון)
משגע בכל מובן אפשרי. ניבר מדר לאלון ליבנה(צילום: דור שרון)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully